Calciový sirup a vaše skúsenosti s ním

davidko7
2. júl 2009

Ahojte,už som tu pisala,že maly mal v sobotu a v nedeľu teploty-idu mu zubky.Včera sme boli u Dr.-potvrdil zubky.Dnes rano sme išli znova,maly celu noc kašlal a dusil sa.Dr.povedal,že to nič nie je-mame si kupiť calciovy sirup.Ake mate s tym skusenosti?Pomaha to?
A ešte ma zaujima davkovanie-na letaku je 1xdenne,Dr.povedal 3x denne.Tak neviem...

jakoubka
2. júl 2009

my ho neměli,nebyla potřeba,ale vím .že ho davájí holky preventivně při laryngitidě 😉

andyalukasek2008
2. júl 2009

Také jsme ho měli, dávkovala jsem podle příbalového letáku a nemůžu si jej vynachválit!

davidko7
autor
2. júl 2009

andyalukasek2008-a prečo ste ho brali?Rychlo vam zabral?

luciarisko
2. júl 2009

my sme ho brali nedavno, mal sople a obcas zakaslal, davali sme ho 3x denne + som do neho kvapkala 9 kvapiek stoptussin a pekne zabralo.

riniki
2. júl 2009

ahoj taky jsem dávala calciový sirup,při laryngitidě.3krát denně lžičku.spokojenost.ted když začne suše a hlavně v noci kašlat tak ho nasazuji+stoptussin jako luciarisko a zabírá super

davidko7
autor
2. júl 2009

riniki-ale nam Dr.nepotvrdil laryngitidu.Mam ho davať tiež 3xdenne?A Ty si tiež do toho kvapkala stoptussin,alebo zvlašŤ?

aajina
2. júl 2009

holky nemáte na ten sirup někdo odkaz?Mě to nechce nic najít díky 😉

milliigoret
2. júl 2009

http://www.magister.sk/-p-3344.html 😉
my sme to tiež brali 😉

andyalukasek2008
2. júl 2009

davidko7: brali jsme jej na kaslik... takovy celkem bez priciny a vracejici se... V trojkombinaci calcium, kapecky na kasel a fenistilove kapky, od te doby mame pokoj, jinak se tez bere na jine druhy kasle a pravda, na laringitidy, pry se tim nic nezkazi, bylo nam receno na ORL, ze je v pohode...

aajina
2. júl 2009

Milli díky za odkaz 🙂

riniki
3. júl 2009

Davidko:jo klidně dávej 3krát denně,zvlhčuje kašel a pomáhá na odkašlávání.stoptussin jsem kapala zvlást.