Červené na líčkach zo zimy. Čo na to zaberá?

pimpa
21. okt 2009

Ahojte, dnes sme boli s Patkom vonku na 1 a pol hodinku, a odkedy sme prisli domov ma na lickach cervene, mam pocit ze je to zo zimy a neprechadza mu to, skor mam pocit ze mu to ide az do takych malych vyrazok. neviete mi poradit, co na to zabera? nejaky osvedceny krem? Alebo len pockat par tyzdnov a jeho pokozka si zvykne na zimu? 😉

shaula
21. okt 2009

Do zimy určitě doporučuji použít preventivně nějaký ochranný krém, prodává se jich spousta, já mám dobrou zkušenost s Nivea Baby Wind & Wetter Creme - neobsahuje vodu, takže do mrazu je ideální. Na "jen" chladnější počasí stačí třeba i modrá Indulona.
Co teď dělat s červenými vyrážkami, nevím, zkuste nějaký dětský krém na obličej, nebo i ty "zimní" krémy...

onlika
21. okt 2009

ja zatial natieram Nivea nutri sensitive vyzivny alebo seba med detsky krem extra jemny. Ten som pouzivala aj minuly rok v zime a bolo to vo pohode. Ta modra indulona by mohla pomoct aj na tie akoby vyrazky, co sa malemu teraz spravili. Urcite to ale chce tvaricku natierat vzdy, ked ides von.

karelka
21. okt 2009

skus klasicku kalciovku,je mastna a protizapalova a urcite tym nic nepokazis

anesim
21. okt 2009

Malá mi mávala toto tiež, tak som jej to natierala Holtovým krémom, síce dosť smrdí, ale pomáha 😀