• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Citrovital. Máte s ním niekto skúsenosti?

9. mája 2012 
poznate?
http://www.mojalekaren.sk/citrogrep-citrovital-gtt-25ml/
zacali sme uzivat a potrebujem vediet par drobnosti, ktore niesu na pribalovom letaku...
19. dec 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neporadím lebo nepoznám,ale teraz som tak klikla a kúpim deťom na pupáky či im zaberie
19. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia kukni do alternativy k atb, uz som vcera nieco napisala. Mozem Ti poslat aj stranku, kde to najdes, ale je nemecky :(. Posli IP.
19. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky jarka... :wink:
19. dec 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia, to by ti mohli říct přímo v lékárně. My je přes ní kdysi objednávali :wink: .
19. dec 2008 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame taktyto gel už dávno v prípade potreby na zubky, ked nejake rastu a trapia, ale o kvapkach som tuším ani nevedela :confused:
19. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj

my mame takyto gel na dasna,ked nam sli zubky tak uz v poslednej nudzi sme dali na dasienka,uvolni to a posobi kym sa dietatku nepodari zaspat.
Ale ako kazdy gel sa neodporuca pouzivat casto,kedze jasne ze dietatko to zje :slight_smile:
19. dec 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len tento citrovital gel je o to lepsi, ze neobsahuje anestetika, je cisto prirodny, totiz najnovsie sa v holandsku prestali pouzivat gely na zubky kvoli riziku zadusenia dietatka, dosledkom alergie na anestetika... (moj pozn. :wink: )
19. dec 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia ono vseobecne sa neodporuca davat casto detickam gel na zuby,len fakt uz v nudzi,kedze to obsahuje latku ktora znecitlivi dasna(neviem aka) a kedze dietatko to spapa tak to ide do zaludka tiez
19. dec 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás žádný gel nepomůže, homeopatika také ne. Zuby jsu tak drsné, že jedině zabírá Nurofen.A to jsem hodně propřírodní.
20. dec 2008 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dygab a čo Vyburcol čapíky, ste neskúšali? Nám a aj kamaratkinym detičkám zabralo. :sunglasses:
20. dec 2008 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julia225 ahoj vidim ze si sa pytala na citrogrep. prosim ta a pouzivali ste ho? davala si ho aj malej? my mame problemy s bakteriami v posve a citam ze je aj na to velmi dobry ale pise tam ze nevhodny pre deti. A ty si ho naco chcela? a pomohol? dakujem
8. máj 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kahlan1 ahoj, ano pouzivali sme ho a aj malej som davala, ale len jednu kvpaku... :slight_smile:
9. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok