Citrovital. Máte s ním niekto skúsenosti?

julia225
19. dec 2008

poznate?
http://www.mojalekaren.sk/citrogrep-citrovital-...
zacali sme uzivat a potrebujem vediet par drobnosti, ktore niesu na pribalovom letaku...

kocurik16
19. dec 2008

neporadím lebo nepoznám,ale teraz som tak klikla a kúpim deťom na pupáky či im zaberie

jarka007
19. dec 2008

julia kukni do alternativy k atb, uz som vcera nieco napisala. Mozem Ti poslat aj stranku, kde to najdes, ale je nemecky :(. Posli IP.

julia225
autor
19. dec 2008

diky jarka... 😉

berynka
19. dec 2008

Julia, to by ti mohli říct přímo v lékárně. My je přes ní kdysi objednávali 😉 .

sstefi
19. dec 2008

my používame taktyto gel už dávno v prípade potreby na zubky, ked nejake rastu a trapia, ale o kvapkach som tuším ani nevedela 😕

kamilecka
19. dec 2008

Ahoj

my mame takyto gel na dasna,ked nam sli zubky tak uz v poslednej nudzi sme dali na dasienka,uvolni to a posobi kym sa dietatku nepodari zaspat.
Ale ako kazdy gel sa neodporuca pouzivat casto,kedze jasne ze dietatko to zje 🙂

julia225
autor
19. dec 2008

len tento citrovital gel je o to lepsi, ze neobsahuje anestetika, je cisto prirodny, totiz najnovsie sa v holandsku prestali pouzivat gely na zubky kvoli riziku zadusenia dietatka, dosledkom alergie na anestetika... (moj pozn. 😉 )

kamilecka
19. dec 2008

Julia ono vseobecne sa neodporuca davat casto detickam gel na zuby,len fakt uz v nudzi,kedze to obsahuje latku ktora znecitlivi dasna(neviem aka) a kedze dietatko to spapa tak to ide do zaludka tiez

dygab
19. dec 2008

U nás žádný gel nepomůže, homeopatika také ne. Zuby jsu tak drsné, že jedině zabírá Nurofen.A to jsem hodně propřírodní.

kikina30
19. dec 2008

Dygab a čo Vyburcol čapíky, ste neskúšali? Nám a aj kamaratkinym detičkám zabralo. 😎

kahlan1
8. máj 2012

@julia225 ahoj vidim ze si sa pytala na citrogrep. prosim ta a pouzivali ste ho? davala si ho aj malej? my mame problemy s bakteriami v posve a citam ze je aj na to velmi dobry ale pise tam ze nevhodny pre deti. A ty si ho naco chcela? a pomohol? dakujem

julia225
autor
9. máj 2012

@kahlan1 ahoj, ano pouzivali sme ho a aj malej som davala, ale len jednu kvpaku... 🙂