• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je najlepšie použiť, keď má bábo potničky?

29. júna 2016 
aky naj pripravokje najlepsi na liecenie potniciek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám pomohla holtova masť
15. jún 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
borova voda
15. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne pomohol sudokrem,odporucili mi ho v lekarni a naozaj pomohol aj na potnicky.
16. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nic, okupat, osusist a vela vela nechat na vzduchu... :slight_smile:
16. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
60% lieh a vzduch.
16. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som za okupanie, osusenie a nechat na vduchu. Na noc trosku detskeho pudru
16. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nam doktorka kazala vytriet liehom a zasypat framykoinom-pudrom...zatial nepomohlo...uvidime co povie dnes..ideme na poradnu :unamused:
17. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odporucam panthenol forte pletove mliecko...najviac nam pomohol tento pripravok :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne vcera doktorka povedala, ze hlavne nic... umyt a dobre osusit. lieh nam vyslovne zakazala, aj v lekarni nam povedali to iste. vraj ten lieh ide do tela miminka a ze to je ako by sme mu dali trocku alkoholu. a ze kremy ziadne, mydlo ziadne... asi je to vzdy aj trochu o osobnom nazore kazdeho mudr...
17. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas sa s porodnici daval septonex a ked sa da, cistou gazou potnicku prasknut
19. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
NIC! ved je to prirodzena reakcia tela na teplo. praskanim sa este tak dobre mozu narobit jazvicky :angry:
pekne drzat v suchu a ciste. prislo, odide....
19. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Ahojte, chcem sa spytat, nasa mala ako strasne slinta a ozuzlava veci tak ked sedi v kociku zaslinta si aj tricko na hrudniku. Samozrejme aby neprechladla prezliekam jej ho aj 4-5krat za den ked treba. Ale vsimla som si ze sa jej na hrudi vyhodila taka vyrazka, nie vela a nerozsirujesa to- tak to nie je asi alergia na jedlo , moze to byt z toho slintania? alebo su to potnicky?
19. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veronika, ja by som to tipla skor na potnicky. Alergia sa vacsinou prejavi na tvaricke.

A moj maly zase v kuse grca, tak aby som furt neprezliekala pouzivam podbradniky.
19. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nevie mi niekto poradit....moja malinka ma celu hlavicku,tvaricku aj krk vyhadzane...myslim ze su to potnicky aj doktorky mi to potvrdila,a poradila mi nato 60%lieh...len to vobec nepomaha a zda sa mi ze ich je viac...poradi mi niekto??
22. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena273 ahoj.. no neviem, ja by som na babatko lieh nedala... nasa malicka sa tiez raz takto vyhadzala a pouzila som krem E45 a zvecera do rana jej to vsetko zmizlo :slight_smile:
22. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena273 Sudokrem zabera uplne super, vyskusaj :wink: Lieh v ziadnom pripade
23. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dakujem pekne za radu :wink:
27. mar 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som davala Sudocrem a potom na zahojenie kalciovu mast ... dcerka sa dost poti teraz ked je tak teplo v byte a to mi doma beha len v opalovackach, najma na ramenach a chrbatiku ma velke loziska potniciek, potom v zahyboch na rukach, takze len natieram a natieram, nastastie zabera rychlo, ale poteniu sa nevyhnem :confounded:
22. máj 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa velmi osvedcila kombinacia umyvania prevarenou vodou a natieranie bepanthenom :slight_smile:
8. jún 2011 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte tak ja som dnes malu natrela sukremom tak dufam že to zaberiea može byt aj kalciova mast?? :wink:
15. júl 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a babatka to svrbi? ja to nejak neriešim, potničky ako prídu, tak zase odídu, kým si to neškriabe, nechám tak... my sa teraz v lete ani mliekom po kúpaní nenatierame, radšej nechám pokožku dýchať, a sme ok (klop,klop,klop :grinning: )
18. júl 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gaby21 ten sudokrem mozem pouziat aj na potnicky ak su na tvaricke a na cele?
12. jún 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem či to máme potničky ma to len v zahybe na jednej ruke
14. jún 2012 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, malá ma potničky na hlavičke vo vláskoch, čo stým ? Vraj umyť vo vode s repíkom. Máte stým nejaké skúsenosti?
15. jún 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme davali holtov krem a okamzite pomohlo :o) o 2 dni nebolo po vyraztickach ani stopy :wink:
15. jún 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme používali repík a v tom malú kúpali, bolo potrebné viackrát- viac dní a prešlo to vždy, žiaden zásyp, ani krém.
15. jún 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nam sa osvedcilo umyt malu vo vlaznej vode+sprchovy gel pre detsku pokozku, co standardne pouzivanie na kupanie a potnicky ostanu ako keby osusene.Cize sa to rozhodne zlepsi.Naposledy som pouzila aj sudokrem a ten nam pomohol a myslim ze urcite malej neublizi.Pouzivame ho aj pri prebalovani na natieranie zadocka, svagrinka mi ho poradila miesto toho, co nam dali v nemocnici a je to sikovna vec. :slight_smile: Ma napadlo, ak ste doma, dajte vo vanicky vodu a nech sa dietatko vyspliecha a potom ho len osuste, cize mu ruobite cosi ako bazenik a to mozete aj v byte.Bude sa hned citit lepsie.Mylsim si ze deticky potrebuje osviezenie vodou rovnako ako dospeli a urcite im to neublizi.:slight_smile:A posobi to aj ako ochladenie pokozky. :slight_smile:
21. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nam sa osvedcilo umyt malu vo vlaznej vode+sprchovy gel pre detsku pokozku, co standardne pouzivanie na kupanie a potnicky ostanu ako keby osusene.Cize sa to rozhodne zlepsi.Naposledy som pouzila aj sudokrem a ten nam pomohol a myslim ze urcite malej neublizi.Pouzivame ho aj pri prebalovani na natieranie zadocka, svagrinka mi ho poradila miesto toho, co nam dali v nemocnici a je to sikovna vec. Ma napadlo, ak ste doma, dajte vo vanicky vodu a nech sa dietatko vyspliecha a potom ho len osuste, cize mu urobite cosi ako bazenik a to mozete aj v byte.Bude sa hned citit lepsie.Myslim si ze deticky potrebuju osviezenie vodou rovnako ako dospeli a urcite im to neublizi.A posobi to aj ako ochladenie pokozky.
21. jún 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok