Čo je najlepšie použiť, keď má bábo potničky?

pajinka23
15. jún 2009

aky naj pripravokje najlepsi na liecenie potniciek 🙂 🙂 🙂 🙂

monika77
15. jún 2009

nám pomohla holtova masť

rybecka
15. jún 2009

borova voda

henrieta76
16. jún 2009

mne pomohol sudokrem,odporucili mi ho v lekarni a naozaj pomohol aj na potnicky.

stvura
16. jún 2009

nic, okupat, osusist a vela vela nechat na vzduchu... 🙂

cikyta
16. jún 2009

60% lieh a vzduch.

nika251
16. jún 2009

Tiez som za okupanie, osusenie a nechat na vduchu. Na noc trosku detskeho pudru

icejane
17. jún 2009

nam doktorka kazala vytriet liehom a zasypat framykoinom-pudrom...zatial nepomohlo...uvidime co povie dnes..ideme na poradnu 😒

misha666
17. jún 2009

ja odporucam panthenol forte pletove mliecko...najviac nam pomohol tento pripravok 🙂

jabera
17. jún 2009

mne vcera doktorka povedala, ze hlavne nic... umyt a dobre osusit. lieh nam vyslovne zakazala, aj v lekarni nam povedali to iste. vraj ten lieh ide do tela miminka a ze to je ako by sme mu dali trocku alkoholu. a ze kremy ziadne, mydlo ziadne... asi je to vzdy aj trochu o osobnom nazore kazdeho mudr...

miracle
19. jún 2009

U nas sa s porodnici daval septonex a ked sa da, cistou gazou potnicku prasknut

briketa
19. jún 2009

NIC! ved je to prirodzena reakcia tela na teplo. praskanim sa este tak dobre mozu narobit jazvicky 😠
pekne drzat v suchu a ciste. prislo, odide....

veronikac139
19. jún 2009

Ahojte, chcem sa spytat, nasa mala ako strasne slinta a ozuzlava veci tak ked sedi v kociku zaslinta si aj tricko na hrudniku. Samozrejme aby neprechladla prezliekam jej ho aj 4-5krat za den ked treba. Ale vsimla som si ze sa jej na hrudi vyhodila taka vyrazka, nie vela a nerozsirujesa to- tak to nie je asi alergia na jedlo , moze to byt z toho slintania? alebo su to potnicky?

zuzi118
19. jún 2009

veronika, ja by som to tipla skor na potnicky. Alergia sa vacsinou prejavi na tvaricke.

A moj maly zase v kuse grca, tak aby som furt neprezliekala pouzivam podbradniky.

rena273
22. mar 2011

nevie mi niekto poradit....moja malinka ma celu hlavicku,tvaricku aj krk vyhadzane...myslim ze su to potnicky aj doktorky mi to potvrdila,a poradila mi nato 60%lieh...len to vobec nepomaha a zda sa mi ze ich je viac...poradi mi niekto??

79zuzana
22. mar 2011

@rena273 ahoj.. no neviem, ja by som na babatko lieh nedala... nasa malicka sa tiez raz takto vyhadzala a pouzila som krem E45 a zvecera do rana jej to vsetko zmizlo 🙂

gaby21
23. mar 2011

@rena273 Sudokrem zabera uplne super, vyskusaj 😉 Lieh v ziadnom pripade

rena273
27. mar 2011

ok dakujem pekne za radu 😉

emka1
22. máj 2011

ja som davala Sudocrem a potom na zahojenie kalciovu mast ... dcerka sa dost poti teraz ked je tak teplo v byte a to mi doma beha len v opalovackach, najma na ramenach a chrbatiku ma velke loziska potniciek, potom v zahyboch na rukach, takze len natieram a natieram, nastastie zabera rychlo, ale poteniu sa nevyhnem 😖

ducci
8. jún 2011

mne sa velmi osvedcila kombinacia umyvania prevarenou vodou a natieranie bepanthenom 🙂

marcovka
15. júl 2011

ahojte tak ja som dnes malu natrela sukremom tak dufam že to zaberiea može byt aj kalciova mast?? 😉

kamajka
18. júl 2011

baby a babatka to svrbi? ja to nejak neriešim, potničky ako prídu, tak zase odídu, kým si to neškriabe, nechám tak... my sa teraz v lete ani mliekom po kúpaní nenatierame, radšej nechám pokožku dýchať, a sme ok (klop,klop,klop 😀 )

malinke55
12. jún 2012

@gaby21 ten sudokrem mozem pouziat aj na potnicky ak su na tvaricke a na cele?

mzprx
14. jún 2012

ja neviem či to máme potničky ma to len v zahybe na jednej ruke

danielatherapy
15. jún 2012

Ahojte, malá ma potničky na hlavičke vo vláskoch, čo stým ? Vraj umyť vo vode s repíkom. Máte stým nejaké skúsenosti?

mandm
15. jún 2012

aj my sme davali holtov krem a okamzite pomohlo :o) o 2 dni nebolo po vyraztickach ani stopy 😉

severankasr
15. jún 2012

my sme používali repík a v tom malú kúpali, bolo potrebné viackrát- viac dní a prešlo to vždy, žiaden zásyp, ani krém.

rybka31
21. jún 2012

Nam sa osvedcilo umyt malu vo vlaznej vode+sprchovy gel pre detsku pokozku, co standardne pouzivanie na kupanie a potnicky ostanu ako keby osusene.Cize sa to rozhodne zlepsi.Naposledy som pouzila aj sudokrem a ten nam pomohol a myslim ze urcite malej neublizi.Pouzivame ho aj pri prebalovani na natieranie zadocka, svagrinka mi ho poradila miesto toho, co nam dali v nemocnici a je to sikovna vec. 🙂 Ma napadlo, ak ste doma, dajte vo vanicky vodu a nech sa dietatko vyspliecha a potom ho len osuste, cize mu ruobite cosi ako bazenik a to mozete aj v byte.Bude sa hned citit lepsie.Mylsim si ze deticky potrebuje osviezenie vodou rovnako ako dospeli a urcite im to neublizi.🙂A posobi to aj ako ochladenie pokozky. 🙂

rybka31
21. jún 2012

Nam sa osvedcilo umyt malu vo vlaznej vode+sprchovy gel pre detsku pokozku, co standardne pouzivanie na kupanie a potnicky ostanu ako keby osusene.Cize sa to rozhodne zlepsi.Naposledy som pouzila aj sudokrem a ten nam pomohol a myslim ze urcite malej neublizi.Pouzivame ho aj pri prebalovani na natieranie zadocka, svagrinka mi ho poradila miesto toho, co nam dali v nemocnici a je to sikovna vec. Ma napadlo, ak ste doma, dajte vo vanicky vodu a nech sa dietatko vyspliecha a potom ho len osuste, cize mu urobite cosi ako bazenik a to mozete aj v byte.Bude sa hned citit lepsie.Myslim si ze deticky potrebuju osviezenie vodou rovnako ako dospeli a urcite im to neublizi.A posobi to aj ako ochladenie pokozky.