• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dcéra odmieta antibiotiká aj kvapky. Čo mám robiť?

19. januára 2017 
@cukroska ja riesim teraz to iste...tiez mi este nikdy nevypila sirup.teraz mame sirup antib.na hrdlo no nedistanem to do nej ani ked ju prikvacim...som tehotna a len revem.od zufalstva....ale ja si pamatam to iste ako.dieta ze som vsetko vyvraca a doteraz nevypijem ani sumive tablety lebo ma napina.....fuj...tak som sa rozhodla ze ju trapit nebudem...idem hladat alternativy liecby lebo po tyzdni antibiotik sme obe na psychiatrii
4. apr 2016 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@depi Ani u nás sa to nezmenilo a to má zanedlho 7rokov.Máme jediné šťastie,že nebýval často chorý.Skôr teraz ako školák bol už dva krát ale hrôza...Úplný blok
6. apr 2016 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukroska to si ma nepotesila....ja uz do nej ledva kakao dostanem lebo mi neveri..tak nam hrozilo ist do nemocnice....doktorka mi neveri ze jej to nevieme udrzat v puse...ale u nas je boj normalne ako na psychiatrii
6. apr 2016 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@depi aj u nás je to presne rovnako.Ja som len rada,ze to vzdy nejako rozchodil s cajmi,ledva daky vitamin som do neho dostala.V noci v spanku so striekackou sladke kym bol maly,neskor uz nie.A kvapky do nosa tiez len ked som ho oklamala a využila chvilky nepozornosti a nasilu v strekla,alebo v noci. No hroza...nech ste zdravy a nech to cim skor pominie.U niekoho to casom aj preslo ako deti vyrastli.
6. apr 2016 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukroska dakujem...u mna to napriklad nepominulo...od mala mam traumu zo vsetkeho co je tekute...drvili mi acylpirin na lyzicku s cukrom...a sirupy som vsetky vyvratila...ma to moje dieta byt po kom....ja iba tabletky :slight_smile:
6. apr 2016 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@depi no ved to...ten moj je tiez v tom to hrozny.Neviem ci ho to prejde dakedy.Mozno raz pochopi,ze je lepsie vziat liek ako byt chorí.
7. apr 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.
je to az neuveritelne ake su vase deti inteligentne :dizzy_face: ja by som tie lieky asi tiez vygrcala.....cudujem sa vam mile mamicky, ze do svojich milovanych deti, pre ktore chcete len to najlepsie pchate take sracky. Viete o tom, ze antibiotika z vasich deti sa vyplavia az za 7 rokov! Preco ich neliecite prirodou? Ja svoje deti liecim len bylinnymi tinkturami nemaju problem mi to vypit k lekarke nechodime len na preventivky [ona sa tiez cuduje, ze ako je to mozne]. Vyskusajte u deti vysadit mliecne vyrobky a menej sladkosti a uvidite velku zmenu :wink:
16. apr 2016 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milamil prečo neliečime svoje deti len prirodou? Lebo ta zhumplovana priroda ma svoje limity.
16. apr 2016 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky, od horucky pomozu aj zabaly alebo sprcha a mne pomohli pri detoch od horucky aj ponozky namocene v octovej vode 1:1, namocit, vykrucat a obut aj v noci, ked dieta spi,.
16. apr 2016 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivanekova dobry napad vyskusam to aj ja. Boli sme aj v nemocnici co vracala po liekoch. Teraz nam dali zinat. Najprv sa dalo oklamat zhikla som ze niekto ide ona sa zlakla a rychlo vypila. To zaberalo chvilu. Potom som jej pri rozpravke davala po lyzickach cajik a ked si nevsimla sup liek. Lnze dnes mi to vypluvla. Tak skusim vas napad.
5. sep 2016 o 09:21  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..mame tiez taky isty problem. Nas ma uz skoro 4 roky a nechce pit nic..ani zo striekacky ani na lyzicke a ked mu dam do cajiku tak ani tolko, hned zaciti a uz ho do neho nedostanem..davame mu s manzelom jedibe nasilu, on ho drzi a ja mu pomali striekam zo striekacky ale nenormalny rev je pri tom..akurat teraz mi teplotuje a som s detmi sama, tak neviem ako mu ju znizim :( ..on ma panicky strach aj z lekarov z nemocnic z liekov
...proste vsetkeho co sa tyka toho
18. nov 2016 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mishadudy na teplotu ti poradim jedine paralen cipok pre deti...nasa nepije sirup a jedine ze jej rychlo supnem cipok do zadku aj to robi cirkus ale aspon pomoze...sirup vyplujr a dovraca sa mi
18. nov 2016 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@depi dnes som mu dala cipok..riadne sme sa pobili ale zvladli sme to..lenze nemozem mu daval stale len cipok vsak? ..
18. nov 2016 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishadudy mozes v intervaloch ako mas v navode, mne mala nastastie vsetko vypije a zje, naucila som ju to ked som jej davala "fajnovy" sirup na imunitu... ci uz vitaminovy alebo iny, uz napr. Ccko si rano pyta sama, dostava aj Dcko v zime. Ked protestovala normalne ju chytim a streknem jej to dobreze nie do krku, proste ked musi tak musi.. a hotovka :D moja draha uz bola v nemocnici a ked jej to pripomeniem, ze tam nas vezmu ak sa nebude liecit, tak to pomaha :D nuz ale uz je vacsia...
18. nov 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simca06022011 Nas uz tiez bol v nemocnici lebo mu predosla dr. zanedbala zapal priedusiek a do teraz s tym mame problem a o urologii ani nehovorim, stahovali mu predkozku to uz mal skoro 3 roky, takze si to pamata velmi dobre a stale z toho mame nocnu moru ..prave preto ma taky panicky strach zo vsetkeho co sa tyka zdravotnictva.. na neho nezabera nic, neda si vysvetlit, proste sa zatne zacne revat a hotovo..naozaj som z toho uz zufala
18. nov 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishadudy mozes ak nemas na vyber :slight_smile: ...neboj..mne kedysi mama davala len acylpirin drveny s cukrom odvtedy ani ja nic tekute ...ale to bol priklad na to ze tiez nam davali len jeden druh na znizenie a nic sa nestalo...odporucaju striedat
18. nov 2016 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, u nas mame ten isty problem s mladsou dcerou ma dva roky a dostat do nej nieco je naozaj umenie. Chcela som sa spytat na vase tipy a triky ako sa to dari vam. Ako tak citam tak to veru nie je lahke...nurofen vycuca ale ked sme museli striedat kazde styri hodiny s paralenom tak ten ani za svet. To sa este da poriesit cipkami ale proti kaslu nevypije ziaden sirup a je jedno aky to je...skusala som zamiesat do caju, cerstvej stavy alebo len do vody ale vo vsetkom to citila a prekukla ma:slight_smile: potom uz ked som sa blizila s akymkolvek poharom tak utekala prec...
19. jan o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrana80 moment riesime to iste, a kedze ma toho vela , tak to odmieta zial davame nasilu ked nejde po dobrom ...pevne drzat a bokom vpustit do ust hlboko aby nevyplula...
19. jan o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok