Detský rybí olej Eskimo Kids na podporu imunity

bacmanak
7. mar 2008

Má už niekto z Vás skúsenosti s detským rybím olejom Eskimo Kids? Ja som ho začal podávať mojej dcére nakoľko sme v škôlkarskom veku a každý mesiac sme riešili antibiotiká a podporu imunity. Zatiaľ nám to zaberá a sme s Eskimo Kids spokojný (nechcem to zakríknuť....)

pacna
7. mar 2008

O tom neviem ale staršia dcera mala klasicky rybi tuk-fuj. a zabral, 🙂
tak nech vam to vyjde.

bacmanak
autor
10. mar 2008

Až také hnusné to nie je , je to ochutené a celkom pekne to vonia ovocnou príchuťou. 🙂

melory
10. mar 2008

my sme kupili nieco podobne je to olej zo zralocej pecene, biomare, ma to gulicky, ktoru prepichnem a vytlacim do mlieka.

melory
10. mar 2008

inak moj maly zboznuje olej z ryb, ked chyti konzervu a vypije ju tak nas z musom napina a on sa olizuje

yesno22
10. mar 2008

na podporu imunity v chripkovom obdobi skuste aj klasicku echinaceu...rybi olej pomaha rozvijat mozgovu cinnost, udrzuje cinnost krvneho obehu a samozrejme aj urychluje liecbu zapalovych procesov 😉 vraj ak mamicky pocas tehu pravidelne prijimaju rybi olej, ich deticky maju v priemere vyssie IQ 😀

zuzula28
10. mar 2008

niet nic lepsieho na zvysenie imunity pre deticky ako pre ne specialne upravene probiotika... 😉

tweety22
10. mar 2008

vyskusajte aj vytazok z hlivy ustricovej na prirodnej baze, je to vyborne 🙂 a vhodne pre deti uz od narodenia

slavik
10. mar 2008

ja užívam biomare imuno - olej zo žraločej pečene a kvapky echinamax

julia225
10. mar 2008

vsetko co ste napisali sa mi zda ze je pre deti ok...ale +vela vela surovej alebo obvarenej zeleniny a ovocia....lebo vela krat nehovorim, ze vy, ale mnoho rodicov, napchavaju deti vitaminmy a nezjedia ani dva kusy ovocia denne... nezabudajte na zdravu 5ku!!! 😉

etuska
10. mar 2008

ja davam malej Imunoglukan a ozaj sa drzi poslednu dobu,aj ked deti v skolke su dost chore a suhlasim s Juliou-najma vela ovocia+zeleninky 🙂

julia225
10. mar 2008

imunoglukan sme aj my davali...nemam pocit, ze by sme boli dako moc chori, vseobecne...sem tam 5tyzdnov sopli a kasle a dakedy moze byt v kontakte s chorym dospelym alebo deckom a nic...
vela cerstveho horskeho al. morskeho vzduchu a pestra strava!!!

karamel
30. dec 2011

Aj my sme ho pouzivali, len uz ho v lekarnach nemaju....neviete kde by sa dal este zohnat? Eskimo Kids 🙂

sara07
3. feb 2013

@karamel skús v inej lekárni alebo nech ti ho objednajú, nám vyslovene objednávajú na objednávku, bežne ho nemajú

sara07
3. feb 2013

@karamel http://www.e3slovakia.sk/index.php/2011-10-12-0...
v týchto lekarnach ti ho objednajú určite to sú dodávatelovi partner

visage1974
22. feb 2013

my mame vyskusane Omega š pre deti Wellness Kids rybi olej s prirodnou citronovou chutou. A sestre dava malej este aj multivitaminy a mineraly pre deti WellnessKids je to kombinacia 13vitaminov a 8 mineralov.Na imunitu maju ucinky vitaminy A,C,D, zinok,selen,Omega3 pol roka uz nebola chora chripka ju obchadza.

reluska
10. mar 2013

@bacmanak a kde ste ho kúpili???? zhánala som na nete a nikde ho nemajú, my ho užívame 2r - /Eskimo/, ale inak rybací olej dávame denne od 3 mesiacov, a dnes máme 9,5e 🙂

reluska
10. mar 2013

@sara07 tam som už písala, nemajú vraj sa mám ozvať o mesiac, rokujú s dodavateľ. firmou

severanka96
19. júl 2013

ja som ho kúpila na ebay.co.uk akurát sme ho začali užívať.

momoka85
25. nov 2013

My používame prirodzený rybí tuk - namiesto umelých D vitaminiv z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Moller...

katka83
16. dec 2013

@momoka85 môžem sa spýtať, ty ho z toho bazošu kupuješ? Že či to je originál?

momoka85
16. dec 2013

@katka83 ahoj, áno je to originál, v Nórsku ho predávajú za menej ako 10 euro ale väčšiu fľašku, len u nás je to predrazene. Ale tých 12 euro je v pohode. Pozri si obrázky na google - Mollers tran.

katka83
16. dec 2013

@momoka85 ok, ďakujem 🙂

nana88
4. jan 2014

Chcem sa opytat ci to viac nezaskodi ako pomoze kedze uz vtakom malom veku zasahujeme do imunitneho sysremu ktory sa ma nastartovat sam a dokazat prekonavat obycajne chripky..kedze po podani neakeho preparatu na im.sys.sa choroba ani nedostavi a nedokaze sa obrnit v buducnosti ked sa prestanu podavat tieto preparaty a dostavi sa choroba s tazsim priebehom alebo komplikaciami ktore by nemuseli dojst vobec ak bz sa vybydovala sama,,,alebo ten horsi pripad neake autoimunne ochorenie ktore ani nemusime vediet ze sme spustili my tym ze sme podavali neake preparaty na im.sys.neuvedomiac ze sme nespravnym sposobom zasiahli do im.sys ktore nam vratilo odozvu v takejto forme kedze nevieme ako funguje im.sys.nasho dietata,..dakujem za vyjadrenie

aelinka
4. jan 2014

my používame prírodné produkty vyrobené podľa starej čínskej receptúry...viac si môžete prečítať na http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda, mám s nimi skvelé viac ako 3 ročné skúsenosti...pomáhajú pri mnohých problémoch ale sú vhodné aj na preventívne užívanie

steffi123
4. jan 2014

@nana88 ....ahoj, ja som tiez nad tym uvazovala, ci mam kupit, alebo nie, ci mu to neuskodi, kedze mal by dostavat vit. D v strave, ako v preparatoch.....ale rybu mi teda vobec nechce maly jest, to mu musim zamiesat do zemiakoveho pyre, aby to tak necitil....takze iba raz do tyzdna mu robim rybu....mam 2,5 rocneho syna a je velmi hyperaktivny.....vela ludi mi odporuca podavat tento rybi olej, aby nebol taky roztrzity, ze vraj mu to pomoze dpsa viac koncentrovat na dannu vec, a obsedi pri niecom, co prave robime.....vsetko ho bavi iba na 5 minut a uz sa. Nudi a vymysla......len sa neviem rozhodnut aky druh tohto pripravku mu kupim, no a zaujal ma'prave tento, o ktorom sa tu pise....skusim, ci mu to nepomoze a ak nie, tak mu ho nebudem podavat....ja inak malemu davam kazdy den stavu zpomranca a zatial'nebol chory, mozno raz mal nadchu ale trvala iba dva dni... no niekedy pomaranc nema, tak nie je to presne kazdy den, ale snazim sa mu ho davat.