Existujú aj iné kvapky vitamínu D ako je Vigantol?

pimpulienka
20. mar 2012

Voľnopredajne pre detičky. Ďakujem 🙂

alicia28
20. mar 2012

oleovit ,,,,,da sa kupit v rakusku je to ako vigantol ale lepsi

kukucg
20. mar 2012

Ano, od jamiesonu, su aj pre dojcata 😉
http://www.adcc.sk/web/potravinove-doplnky/deta...

akulich
17. sep 2012

ano existuje: cisty rybi olej. Da sa zohnat iba v niektorych lekarnach, predaju vam ho v klasickej liekovke, mnozstvo ake si poviete. Popri vitamine D samozrejme obsahuje aj omega-3 kyseliny. Davkuje sa mala lyzicka denne. Balenie 50ml vyjde okolo 1,20.

zajaciq
17. sep 2012

my pouzivame Swanson, na baze olivoveho oleja, uz aj oleovit je zevraj z arasidoveho oleja..

hlavackova
30. sep 2012

Olej z trescej pecene ma najvyssi obsah prirodneho vitaminu D, telo ho dokaze najlepsie zuzitkovat. Rastlinne a synteticke Dcka telo nespracuje.

anjelicek26
30. sep 2012

@hlavackova - asi tak, ale predavat a pchat to do kazdeho dietata do radu budu nadalej, co uz 😖

stolwerck
28. apr 2013

@zajaciq mozem sa spytat kde kupujete tie d kvapky od swanson?

cicamica1980
5. aug 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte
ten vitamin D od jamiesonu je prirodny a vstrebatelny? @anjelicek @kukucg

7katka
6. nov 2013

ja som kupila cisty rybi olej som kupila v lekarni za 16 eur

poppy1
6. nov 2013

Swanson 🙂 tu sa daju objednat 😉 http://swanson.sk/p/375/vitamín-d3-kvapky

momoka85
25. nov 2013

My používame prirodzený rybí tuk - namiesto umelých D vitaminiv z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný tento vitamín!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Moller...

katka2224
19. dec 2013

Teda : swanson, jamieson, muller
Jeden je za cisty d vitamin, druhy je za rybi tuk...🙂
Takze asi si ma kazdy vybrat to svoje 🙂

melleanor
23. dec 2013

Ak hľadáte LIEK a nie VÝŽIVOVÝ DOPLNOK, čo je teda poriadny rozdiel, tak nie. Vigantol má klinické štúdie, prešiel prísnymi kontrolami, jeho účinok je naozaj dokázaný. Narozdiel od výživových doplnkov, kde výrobca ani nemusí dokazovať, že daný výživový doplnok má ním uvedený obsah.

vitd
10. jún 2015

Milé mamičky,najvhodnejšiu tekutú formu vitamínu D3 na báze olivového oleja pre bábätká - Swanson D3 Drops 400 IU / výživový doplnok/,registrovaný v SR, mozte objednat na stranke www.serrapeptaza.sk. Cena :13,50 EUR.

lenka___
18. sep 2015

Mne ostala zatvorena flastička Vitaminu D3 - kvapky - od Swansonu. Dam vam ju za 13€ aj s postovnym.

petkakv
14. okt 2015

Baby a aky mate nazor na dcko od jamieson-baby d kvapky alebo ten Oleovit z Rakuska?hladam nejaky pre mojho 3 rocneho synceka na imunitu v zimnych mesiacoch a zaroven za chvilu rodim tak by som chcela nejaku nahradu za Vigantol.dik za kazdu radu

vlada17
1. mar 2016

Ahoj, ja som používala čistý rybí olej http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/omega-3-... a teraz ešte ďalej používame rybie oleje podľa potreby 🙂

valika6422
13. máj 2016
Používateľ valika6422 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valika6422.

odporucam D3 od sunday natural, maju ich na vitarian. sk

kristinka86
13. máj 2016

My sme mali problémy z Vigantolu. Bolelo nás bruško, zelená stolica, kŕče. Takže sme kúpili BabyD vitamín od Jamieson a bolo to v pohode. Ani pedina na to nič nepovedala, keď sme povedali, že dávame toto a Vigantol nemusí predpisovať. 😉

lumma
13. máj 2016

Taktiež dávame od Jamiesonu D pre bábätká 🙂

uriva
13. máj 2016

Nám doktorka vymenila Vigantol za Cebion multi - musí byť v chladničke, dávame 3x denne po 4 kvapky. Okrem D-čka obsahuje aj vitamíny C a nejaké B-čka. A dá sa kúpiť aj bez predpisu v lekárni. Malý užíva ten a nemáme problém + ďalšie vitamíny sú len prínosom. 😎

voleksi
13. máj 2016

Nedavala som vigantol ,maly mal stresne bolesti,dr.mu dala jednorazovo D vitaminovu kapsulu od Slovakofarmy,ktora ma ucinnost 3 mesiace a potom sme presli na jamieson kvapky. Tie dokonca berie aj moja mama(68r.),pretoze ju doktorka predavkovala vigantolom a bolo s nou velmi zle.

janula2511
12. jún 2016

Ahojte moze 5ročné dieťa užívať d vitamin v tabletkach jameison 400iu?alebo je to len pre dospelých?na krabicke je len davkovanie 1-2tab.denne.

milan_32
15. aug 2016

@janula2511 Odporúčam Vám si preštudovať konkrétne dávky, aké odporúča vedecká komunita https://detoxtela.sk/vitamin-d a následne podľa toho prispôsobiť počet tabliet

maca283
16. aug 2016

Aj just ma teraz nove teblety vitaminu D a isto je lepsie ako to co vlakarni pozrite si to na ich stranke

olivares
24. aug 2016

@kukucg ,prepacte ,ale nenasla som tie kvapky

kukucg
31. aug 2016

@olivares moj.prispevok.je 4 roky stary ale aj teraz kupujem baby D od jamiesonu uz su dostupne v.lekarnach.bezne...

evicaveverica
7. nov 2016

Baby ktora mate Baby D od Jamiesonu..je prosim vas na krabicke napisane do kedy po otvoreni treba kvapky spotrebovat? Ja som krabku zahodila a kvapky som cele leto ani jar nepouzila...od zimy.. A teraz neviem ci budu OK alebo ich nasmerujem do kosa. Dik

kristinka86
8. nov 2016

@evicaveverica Ano, expiracia je na krabicke uvedena. Nedavno manzel kupoval a je tam zaruka do januara 2018. Teda, predpokladam, ze standardna zarucna doba 2roky. 😉