Homeopatikum Lymphomyosot. Máte s nimi skúsenosti?

adda
22. mar 2010

ahojte,
nemáte skúsenosti s týmito homeopatikami "Lymphomyosot". Vraj sú dobré na stiahnutie veľkých krčných mandlí.
Môj syn ich má veľké, už sme mali ísť do nemocnice na ich zmenšenie, ale akurát tesne pred tým ochorel, tak sme to museli zrušiť, teraz keď dobral antibiotika, vidím, že sú tie mandle o niečo menšie /lekárka povedala, že aj tak ich treba dať zmenšiť/, ale ja by som sa radšej tej operácii vyhla.

basika
22. mar 2010

ahoj, ja som dávala ale nepomohlo, operácii sme sa nevyhli

jesica81
22. júl 2020

Ahoj, viete mi prosím poradiť, aké dávkovanie kvapiek lymphomyosot je pre 14 mesačne dieťa?v letáku je 3 krát 15 kvapiek, ale zdá sa mi to veľa. Mate s tým niekto skúsenosti? Malá má zdurene uzliny na krku, tak jej tým chcem pomôcť. Ďakujem za odpovede

mariana1910
29. okt 2020

@jesica81
neviem, ci to uz mas vyriesene, ale ak nie napis otazku na: peithner@schwabe.sk, je to vyhradny dovozca toho produktu, odpovedia ti (prave vcera som to riesila pre moje 3,5r dieta).

sonah
18. máj 2021

@mariana1910 zdravim,ked ste im napisali,aj vam potadili a odpisali vam ??vďaka

mariana1910
18. máj 2021

@sonah
Zdravim, ano hned na dalsi den som mala odpoved

sonah
19. máj 2021

@mariana1910 aj mme odpísali 😉 a aj vam to pomohlo,ked ste to uživali ??

mariana1910
20. máj 2021

@sonah
Nakoniec sme to neuzivali,lebo som sa este ored kupou rozhodla nakontaktovat homeopatku, ktora nam podla homeooatickej.konzultacii dala ine homeopatikum namiesat, a to nam vtedy pomohlo...nedaval som jej kortikoidovy spej do nosa,kt.maju v oblube hmed predpisovat orl lekari...sli sme po 1,5m na kontrolu a mandla bola stiahnuta...tak bud sa stiahla sama,alebo pomohlo homeopatikum...je ale pravda tiez,ze ked dcera ochorie,tak sa jej mandla vzdy zvacsi, zatial sme neboli casto chori, a vzdy sa stiahla spat, ale davam jej ine homeopatikum na to

anitram2009
13. aug 2021

@mariana1910 viete mi dať prosím kontakt na tú homeopatičku- pomohla vám?

mariana1910
13. aug 2021

@anitram2009
Mozem vam dat na nu kontakt,ale je dobre najst si homeooata co najblizsie k vam, pretoze sa k nim chodi na homeopaticku konzultaciu, neviem teda odkial ste, tato pani je z trnavy. Homeopata si viete najst cez stranku sk komora homeopatov
https://komorahomeopatov.sk/

anitram2009
14. aug 2021

@mariana1910 ďakujem 🙂, pozrem si to cez tú stránku

yaho3
22. aug 2022

@mariana1910 ahoj prosim Ta a prezdradis nam nazov lieku ktory ti predpísala..mozes kludne aj do IP, budem Ti velmi vdacna.

mariana1910
22. aug 2022

@yaho3
Ahoj, ak sa pytas na liek od homeopatky, tak nam poslala nejake kompositum Nosova mandla (alebo nosna?). Myslim,ze si to dokazes aj priamo kupit v homeopatickej lekarni, nejaka je v Nitre (odtial to poslali nam)., Dalsia v Ba (vicky wall). Ale je lepsie sa skonaktovat priamo s homeopatom, ktory moze rozhodnut o uplne inom lieku na zaklade konkretneho typu osobnosti, problemov a zdrav.potiazi...

yaho3
23. aug 2022

@mariana1910 dakujem krasne...urcite nieco vyskusame..posledna moznost je vyber mandli

zara321
6. mar 2023

@jesica81 dobry den, pisem Vam ohladne toho, ci Vam pomohli tie homeopatika Lymphomyosot? Teda Vasej dcerke.. mam 18 mesacnu, ma zvacsene mandle, vyberat jej ich nechcu, tak skusam, co by jej zatial pomohlo. Dakujem

mariana1910
6. mar 2023

@zara321 dobrý deň, ako som niekde vyššie písala,my sme tieto neuzivali,mali sme iné..nejaké kompozitum z homeo lekárne...volalo sa to nosná mandla..určite by som vyskúšala jedno a keď by trebalo tak aj druhe

danko83
4. máj 2023

Ahojte ak by mal niekto zaujem, mam na predaj neotvorene balenie Lymphomyosot tabletky.Cena 11€aj s postovnym. Kupila som, ale nieje nam ich nutne uzivat.