Hylak Forte pre 2mesačné bábo. Koľko dávkovať?

dara9402
25. mar 2009

baby chcem sa opytat ake mate skusenosti s tymito kvapkami, nam to odporucili mame hylak forte len neviem ako to davkovat, v pribalovom letaku je napisane ze sa ma podavat az detom od 2 rokov tak som zmetena.

dik za odpovede

sue
25. mar 2009

Dara, ja by som nedávala Hylak... skôr iné probiotikum...

dara9402
autor
25. mar 2009

odporucila nam ho doktorka, len mi nepovedala davkovanie a uz nieje v robote, tak jej zavolam zajtra a spytam sa

aj tak dik

sipcek
25. mar 2009

ahoj,nam ho davali ako 2 mesacnej v nemocnici,len si nepamatam kolko.ale bolelo ju brusko z toho a nechcela mi po nich papkat,tak skus ine probiotikum ako radi sue,na trhu ich je dostatok,ja odporucam dophilus infants

dara9402
autor
25. mar 2009

ten dophilus mame a podla vsetkeho nezaberaju

ejusaaa
25. mar 2009

Ahoj,my sme pred par dbnami brali hylak,maly ma dva mesiace,doktorka nam kazala 3x1O kvapiek..

zuza.m
25. mar 2009

no my sme ho tiež brali,je to velmi kysle nie že mi to nechcel prehltnut ale ešte sa mi aj povrackal.po dvoch užiti sa mi celkom vyhadzal.určite by som dala ńiečo ine.

bianca
25. mar 2009

dara my sme davali 3 x 0,5 ml.Davali sme to i na detskom

zajo79
25. mar 2009

hylak, sa uziva: do cierneho caju sa nakvapka a osladi. Inak to do dietata nedostanete...

sipcek
25. mar 2009

dara a preco vlastne beriete hylak?

dara9402
autor
26. mar 2009

no mame zelenu kaku a este aj volajaku bakteriu, esche....coly 😖 tak nam to odporucila doki este smye to neskusali tak mu to vyskusam dat do caju 😖 uvidime co to spravi

dik za pomoc

sipcek
26. mar 2009

drzim palce aby vam to rychlo preslo.my sme prednedavnom brali probiotika nutrolin ale to je myslim od viac mesiacov. 😉

ejusaaa
26. mar 2009

Na zelenu kaku sa dava hylak?Lebo aj maly ma 😲

wanes
5. mar 2012

pocula ze hilak je aj na zapchu mate s tym niektora skusenosti mala ma 3 roky a zapchu

fopka
13. aug 2013

kvapky hylak by som uz nikdy babatku nedala, nam ich lekarka dala vzhladom na to, aby sa upravila brusna flora a lahsie sme kakali, lenze akurat sme mali len silne bolesti az krce bruska a malicky po kvapkach nechcel ani papat a stale len plakal, vzhladom na to, ze ho bolelo brusko. a vobec, lekari kvapky ordinuju babatkam ako na beziacom pase. my mame mesiac aj tri dni a uz su to stvrte kvapky... a to aj napriek tomu ze mnohe kvapky sa odporucaju detom az od dvoch alebo troch mesiacov. Brusko maleho babatka nie je schopne prijat tolku chemiu si myslim... nam sa osvedcili najviac sab simplex... ale tiez len s mierom... dve - tri kvapky na dutku

emili89
24. nov 2016

Prosim vas moje dieta ma 17 mesiacov a mame brat hylak neviete mi poradit ake je davkovanie doktorka odišla na dovolenke dakujem