Imunoglukan - áno či nie?

zuzkalujza
10. okt 2013

Ahojte, chcem sa spýtať. Dnes som kupovala malej v lekárni Inumoglukan nakoľko mám s ním celkom dobré skúsenosti. No zarazila ma debata mamičky pri vedľajšom okienku a tej farmakologičky práve o Inumoglukane. Maminka tvrdila, alebo sa respektíve pýtala na to, že vraj obsahuje rakovinotvorné zložky?!?!? Tá lekárnička na to, že ona o tom nič nevie. Mamička ju informovala, že to by ale mala vedieť. Ona vraj volala na info-linku a taj jej to potvrdili. No vraj je to ale v norme! Počuli ste niečo o tom? Ja teraz neviem, či jej ho mám dať, alebo nie 😒 😒

qwen
15. nov 2016

Ja mojim deťom dávam 98% čistého betaglukanu z podhubia hlivy ustricovej. Čisto prírodné. Od marca sú total zdravé, mali len 2 dni soplík. Aj teraz čo sa točia grcačky, nás obišli.
http://www.smile.ramissio.com/ramissio-immunity...
A deti ho zbožňujú 🙂

tancik
16. nov 2016

ja davam vitaaktiv obsahuje 9 druhov ovociaa desat druhov vitaminov je velmi chutny a syn nebol chory....

aniko85
16. nov 2016

Tiež dávam synovi od oktobra

sablona
16. nov 2016

Ta mamička bola ale riadne tupá

nuska
16. nov 2016

Radšej investujem do Colostra alebo Vitaaktivu, prípadne iných prírodných vitamínov. Super tiež Rieshi. Teraz sme objavili Cistus Incanus. Máme aj čajik, ten pijeme s medikom. Je to obrovské balenie a teraz sme začali aj brať v tobolkách. Syn chodí do škôlky a od septembra ešte nebol chorý. Takže veľká spokojnosť 🙂 Ak chcete viac info, píšte.

luki2297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinane
5. okt 2017

@nuska mohla by som poprosit blizsie info ohladom doplnkov na podporu imunity?dakujem.

evelin23
1. jan 2020

@nuska ahoj mozes mi prosim napisat ohladom prirodnych doplnkov na imunitu pre deti? Dakujem velmi pekne, Eva

majka1706
15. máj 2022

@nuska viem ze je to stara tema mohla by som poprosit aj ja viac info ohladom podpory imunity deti dakujem

bizzo
5. dec 2022

@bizzo, toto som našiel u jedného predajcu v popise obsahuje:
1 ml obsahuje: Imunoglukan® 10 mg (RVH* neurčená), vitamín C 10 mg (12,5% RVH*) – v čase exspirácie min. 8 mg (10% RVH*)
Neobsahuje alkohol, farbivá ani aromatické látky.
Zloženie: voda, fruktóza, Imunoglukan®, kyselina L-askorbová (vitamín C), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný (konzervačná látka)
Ako všetci vieme sorban draselny nie je vitamin, ale konzervanty. Všade sa uvádza že nie je škodlivý, ale to v dnešnej dobe nie je pravda. A keď niekto uverí fda, tak to môže veriť wef a Klausovi schwabovi, alebo billovi gatesovi. Niekedy bola na markete/Android obchode aplikácia a volala sa ečka. Už tam nie je. Čo myslíte prečo? Nie je vám dane poznať pravdu. Heslo globalistov je: KAŽDÝ MRTVY SA POCITA. keď toto pochopíte, budete oveľa opatrnejší. Link na e202.
http://m.sk.hugestoneru.com/news/potassium-sorb...