Infacol. Ako dlho ho môže dieťa užívať?

michaelak.
23. okt 2007

neviem ci sa uz o tomto niekde pisalo-nenasla som,hoci som to len tak zbezne prebehla.Chcem sa opytat kto s tym mate skusenosti,ako dlho sa moze tento liek uzivat?Na pribalovom letaku to neni napisane.

saskarisko
23. okt 2007

ahoj,
my ho pouzivame obcas - ked ma Risko bolesti bruska. Davkujeme 1 kvapku pod jazyk pred jedlom. A v kuse - pred vecernym krmenim sme ho pouzivali 5 dni. A zabral.

michaelak.
autor
23. okt 2007

Ved aj my sme ho papali najme poobede a vecer a uz som si myslela,ze je dobre,tak vcera som ho vobec nedala a v noci sme mali zas cirkus.Tak zase zaciname papat.Len som chcela vediet ci ho mozem v kuse davat malej 2-3-4tyzdne?

sstefi
23. okt 2007

my sme ho brali mesiac, 4xdenne, tesne pred papaním.potom som to mostupne znižovala, len 3x denne, po týždni 2x a ptotom už len raz denne. Po mesiaci od otvorenia sa už nesmie užívať, vtedy sme na skúšku prestali a našťastie už koliky neboli. A neboli ani raz ani počas užívania.klop klop 😉

andy.a
23. okt 2007

Infacol=Sab simplex=Espumisan.. 🙂 😉

soska
23. okt 2007

sstefi ma pravdu, pri kolikach sa ma pouzivat pred kazdym papanim a pocas viacero tyzdnov, potom davku znizovat. My sme ho tiez brali, ale nam dako extra nezabral😢

sstefi
23. okt 2007

andy, neviem, ale my sme používali espumisan a nezaberal a infacol hned od 1.dna učinkoval 😉 .
Aj mi chceli v lekárni dať espumisan ako náhradu za Infacol,lebo ho nemali, ale som to nebrala, lebo sme ho už mali a nič, tak som šla do inej lekárne 😉 .

alienka
23. okt 2007

ahoj, my sme ho mali, ale potom sme presli na Sab Simplex, ovela lepsie nam zabral na koliky, navyše Infacol treba do 1 mes. od otvorenia spotrebovat a je aj daleko drahsi

tatko_bubko
24. okt 2007

od akeho veku sa to da uzivat?

ajus
24. okt 2007

my mame sab simplex, v lekarni asi 50korun, uzivali sme asi od mesiaca, len 5kvapiek ked sa mi zdalo, ze sa mala velmi napina, supla som jej to pred papanim na lyzicku, ked bola vacsia dala som 8-10kvapiek, teraz v 3mesiacoch uz nepotrebujeme 🙂

michaelak.
autor
24. okt 2007

dakujem za rady maminky.Tak vcera som jej ho dala po jednodnovej prestavke a noc a vecer bol uple super!Takze ideme ho papat dokym ho neminieme.

medvedik21
24. okt 2007

no moj mirko skoncik koli nemu na pohotovosti...robil mu este horsie 😒

sstefi
24. okt 2007

tatko-bubko , može sa používať od narodenia. preto sa môže po otvorení užívať len mesiac, lebo vraj neobsahuje konzervačné látky aby ho mohli aj tie najmenšie detičky. 😉

romina
26. okt 2007

My sme pouzivali Espumisan a zabral, len ho treba brat pred kazdym papanim aspon tri tyzdne, potom sa uvidi.

galinka
30. okt 2007

ja som pouzivala espumisan, vobec nezabral malej na brusko, a infakol zabral hned, akurat ze je ovela drahsi, ale co by mama nespravila pre svoje dieta...no nie..len neviem, dokedy mam vlastne pouzivat kvapky na brusko...

bianca1
4. mar 2008

ahojte,neviete mi poradit ci by som mohla infacol dat aj do flase s mliekom?mala mi ho totiz vypluva.
davam jej ho piaty den a neviem ci nejako pomaha,stale po jedle placeme.

jahodka11
4. mar 2008

michaela, my sme pouzivali cca1 tyzden, potom nam bolest uplne presli....neviem, ci od kvapiek....ale hlavne, ze pomohli 🙂 ale hned po prvej "davke" sa mu koliky zmiernili 🙂

veverica
4. mar 2008

bianca mozes ho kludne dat aj do jedla.

No my sme presli sab simplexom, espumisanom L a aj Infacolom. Ten sa mi zadal, ze zabera nejlepsie, ale casom som zistila ci ho dam alebo nie stale mame problem. Od dnes mam na odporucanie dr. sab simplex tak som zvedava...

nostek
13. okt 2009

kocky, a moze Infacol babo uzivat uz od malinkata? nasa Simi ma 11 dni. dakujem

zelmirka1
13. okt 2009

ja som pouzivala Infacol od narodenia do pol roka a zaberal vynikajuco, nemali sme vobec problemy a krasne si maly prdkal....

veronika81
13. okt 2009

nostek, aj my sme Infacol používali, zabral nám. A môže sa od narodenia 😉

(jééj želka ahoj 🙂 akurát sme v Spišskej v Elande 😅 )

zelmirka1
13. okt 2009

ano ??? dufam ze sa mate vyborne a maly je ako rybicka 😀

cetera
13. okt 2009

dievcata chcem sa opytat ako u vasich deticiek prebieha ta kolika co vlastne robia teda pucia sa stale a placu alebo ako vlastne taka kolika vyzera....lebo moja mala bude mat v sobotu mesiac a uz bude tomu 2 tyzdne co sa mi stale puci az je bordova ale neplace iba ked je hladna...ale to pucenie tak ju lutujem.....ked spi tak asi polhodku predtym ako vstane sa zacne pucit stiska pasicky a dviha nozicky k brusku sem tam si poprdka alebo sa pokaka pritom je to ta kolika? doktorka nam dala sab simplex ale ako zistim ze jej pomohol? mam skusit ten infacol alebo poradte nieco....mne jej je tak luto ked ju to boli...

nostek
14. okt 2009

dakujem kocky. ja som v CH a tu maju taky sirub, ktory ma ucinok podobny ako Infacol. ale dala som si ho kupit u nas... aspon budem vediet precitat letak ;o)

mi.mimi
14. okt 2009

my sme brali infacol asi od 2 mesiaca v kuse pred každým kojením.cca každú hodku a pol..a pomohol..teraz dáme len občas.iné ako espumisan alebo sab simplex nezabrali.. 😉

srr
5. jan 2010

ahojte babenkz ja davam infacol aj mi o kojenia a davam jej ho aj ked velmi place .lebo je sladky a velmi ju ukludnuje zatial jej vobec neuskodil dufam ze ani neuskodi. Robim dobre ja som nenasla nejake neziaduce ucinky.

motylik22
8. mar 2010

u nas espumisan nazabral sab simplex davame momentalne prve dni som si myslela ze to zabralo ale potom to zace zacalo tak skusim ten infacol dufam ze ten zaberie

alana1111
8. mar 2010

ani u nás espumisan nezabral a potom som si zmyslela že v nemocnici mi hovorili o infacole.nám pomohol ale musíš ho do mesiaca minúť ak si dobre pamätám

robka
8. mar 2010

ani u nas espumisan nezabral a davali sme babycalm zabral okamzite a bolesti bruska sme uz vobec nemali 🙂

lenka0710
9. jan 2011

Baby ako je možné že espumisan nezaberie a infacol áno ked majú identické zloženie?:-/ práve som to pozerala v lekárni a obe obsahuje rovnaké množstvo tej istej látky...nám espumisan moc nezabera tak som vzala nakoniec sab simplex lebo ten údajne obsahuje ešte nejakú inú latku...

denisekkk
9. jan 2011

Skuste davat rascovy vyvar-nam pomohol lepsie ako sab simpex 🙂