Kaloba kvapky. Účinkovali ok?

hanculka
4. mar 2009

ahojte, chcem sa spýtať daval niekto svojim detom kvapky kaloba? učinkovali ok? Dakujem

bimky
4. mar 2009

Ahoj. Ja som dávala. Najskôr sirup Mucosolvan junior, no nejako kašeľ neprechádzal, tak doktorka poradila Kalobu. Mala kašeľ taký dráždivý a keď sme išli na kontrolu, dokina povedala, že ešte mám dať aj kvapky Fenistil na upokojenie a na ďalší deň bolo po kašli.

lili91
5. mar 2009

my sme tiez davali, ale malej choroba aj tak prepukla, skoncili sme s atb, no nemyslim, ze preto mozem povedat, ze neucinkovali...

salinka28
1. apr 2011

A viete niekto aj povedať či kvapky Kaloba môžu aj tehotné???

strapco13
1. apr 2011

@salinka28 v pribalovom letaku je ze nesmu brat tehotne ani dojciace..lebo nie je dostatok studii na potvrdenie bezpecnosti ..ale mozu to uzivat deti od 1. roka...cize do buducna ak budes kojit viac ako rocne dieta, tak uz brat mozes aj ty.

smarti
1. apr 2011

My sme brali kalobu začiatkom decembra na doliečenie po chorobe, inač sme boli celý minulý rok chorľaví. November sme strávili v kúpeľoch, potom sme brali Kalobu a celú zimu sme boli zdraví. Až teraz dcéra kašľala, ale tiež sme to zvládli bez atb, len sirupy od kašľu a na doliečenie nám znovu dr. odporučila K. Tak ju práve berieme.

zvonkohra
6. feb 2013

tak je ta kaloba na doliecenie alebo uz aj na kasel?

caterine
6. feb 2013

@zvonkohra aj my sme ju davali v oktobri mala dcerka teplotu a sopliky. V prib. letaku je pisane ze hned pri prvych priznakoch choroby tak ja som ju nasadila hned a pomohla dcerka sa z toho rychlo dostala a dokonca nam soplik ani na kasel nepresiel, douzivali sme cele balenie aby sa aj imunita posilnila

zvonkohra
6. feb 2013

@caterine prve priznaky super tak ju asi kupim ako mala uz sopli vyse tyzdna ale dnes zacala kaslat tak oplati sa davat ci nie?

aurorag
6. feb 2013

u nas Kaloba moc neucinkovala...... davala som ju asi mesiac, mala aj tak skoncila s antibiotikami

caterine
6. feb 2013

@zvonkohra je to prirodne takze si myslim, ze tym nic nepokazis

dominika2227
3. okt 2013

mi sme to brali uz 3 krat po tyzdny preslo na nadchu a zacervenane hrdlo

p69majka
11. okt 2013

my sme to brali obe s dcérkou popri ATB, ale skôr sme sa z toho vyhrabali ako zvyčajne.

ninka1234
15. jún 2014

na moju dcerku účinkuje Kaloba super, brali sme ju celú zimu a naposledy bola chorá 5. februára 2013 😉

janula2511
12. nov 2015

A kaloba je len na nadchu a kasel?alebo aj na imunitu?

darina05
31. dec 2015

Kaloba je na nadchu dobra maly ma zvecseNu mandlu a v kuse z toho aj kasle

tehula
31. dec 2015

mne z kaloby kaslala brutal, ze som musela nasadit aj fenistil, lebo by ani nespala. Na chorobu skor echinacea super zabera.

katkaxo
9. feb 2016

ahojte viem, že kaloba je od jedného roka, ale synček má 8 mesiacov a nič mu na tu nádchu soplenie a kašeľ nepomáha. Stále máme len stoptusin a keď kašeľ zvlhne tak mucosolvan. A to sme mali aj dvoje ATB a stale sa mu to vracia, tie ATB tiež pomohli len na chvilku na týždeň.. Ja neviem čo by som mu mohla dať myslím, že ma velmi slabú imunitu lebo je vkuse takto chorý,a to bol aj kojený do 7. mesiaca . Ak mi viete nikto poradiť ďakujem.

aknelss
24. mar 2016

@katkaxo teraz davate ake mlieko po skonceni kojenia? Mne bol syn vecne zasoplene z kravskeho mlieka. Po prechode na kozie neskutocna premena.

trapenka
9. aug 2016

Znasali vase deticky dobre tie kvapky?nevracali po nich?

smejo111
12. aug 2016

My kalobu berieme pri nadvhach cca od roka. Ked zacina byt problem,mudr mi poradil dat jednorazovo 20 kv. Nic sa jej nestalo a potom berieme normalne. Ma 4 roky a pri prvych priznakoch sme hned fit.za par dni. Mam ju doma ako prvu pomoc.treba ale zacat hned ako zacne tiect soplik

slavenap
12. aug 2016

možem potvrdit ,co hovori smejo111,je potrebne užívať hneď pri prvých príznakoch choroby 🙂

teenushka
17. sep 2016

Synovi /6r./ pomáha. Treba ale naozaj podchytiť skôr,ako sa choroba rozbehne. Myslím, že skúsim aj 11 mes. dcérke.

jumca
5. nov 2017

Tak za mna mozem Kalobu odporucat. Syn mal sopel, zacinajuci kasel. Davala som hedelix sirup, calcium a nepomohlo. Kupila som kalobu a po dvoch dnoch to bolo omnoho lepsie na 3-4 den kasel uplne ustupil a po sopli ani stopa. Vyhli sme sa antibiotikam. Takze ak to opat bude synovi zacinat zase kupim.

jumca
5. nov 2017

@aknelss moj syn (uz 8rocny) nebol kojeny vobec ( zial), vyrastol na UM ktore som mu davala az do 4rokov. Od vtedy je len na domacom kozom mliecku, a musim povedat ze nikdy som nemohla zvolit lepsie.