Kinetóza dieťaťa - aké lieky máte odskúšané?

geegee
29. jún 2008

Zistila som, ze malemu byva zle v aute...neprechadza to, takze to nejako musim vyriesit. Mate nieco odskusane - konkretny liek? Ci nemam vymyslat a dat mu Kinedryl? Rada by som nieco, z coho nebude ospaly, a co sa da pred cestou tesne. Napriklad homeopatika sa musia brat uz den pred cestou. Matusko ma 2 roky.

nevesta
29. jún 2008

No existuju homeopatika cocculine sa myslim volaju, mne zabrali, zle mi nebolo 😉

sestri
29. jún 2008

kľudne mu daj homeopatiká,sú dobré,neuspávajú a môžeš mu ich dať aj priebežne.ja som mala s nimi len dobré skúsenosti ale keďže je dcéra alergička a to sú bilinky,doktorka nám ich zakázala.

geegee
autor
29. jún 2008

Ale tie homeopatika sa musia roztopit v puse, to malemu tazko vysvetlim, aby to nezjedol ako lentilku 😅

nevesta
29. jún 2008

A co tak ich nadrobit do vody? 😕

geegee
autor
29. jún 2008

Hm, asi sa na to spytam v lekarni...prinajhorsom dam ten Kinedryl, len z toho bude spat ako Sipkova Ruzenka 😖

alififi
29. jún 2008

kinedryl je od 3 rokov. kamoske v lekarni dali Cocculine

geegee
autor
29. jún 2008

ja som nasla na letaku Kinedryl, ze je od 2 rokov - stvrt tabletky

sestri
29. jún 2008

cocculine...tablety nechať rozpustiť v ústach,alebo v malom množstve vody.v hodné aj pre tehotné ženy a kojencov...to je z letáku.

geegee
autor
29. jún 2008

sestri, to som asi prehliadla, ze aj vo vode rozpustit, dik 🙂 Skusim teda cocculine, dufam, ze zaberie 😉

sestri
29. jún 2008

môžeš ho dávať každé 2 hodiny...skús,určite pomôže. 😉

jaduska
29. jún 2008

ja som cocculine používala pri tehotenskej nevoľnosti a nezabral. pomohli torecan čipky, ale neviem, od koľko rokov sú vhodné