Kolostrum. Je naozaj taký dobrý?

samsara
18. okt 2009

Ahojte,
chcela by som sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s užívaním kolostra,je to na podporu imunity,minule bola v ,,Dámskom magazíne na STV1" téma,týkajúca sa kolostra a velmi ho vychvalovali ,,ako zázrak alternatívnej medicíny",tak by ma zaujímali všetky Vaše ,či už negatívne,alebo pozitívne skúsenosti s týmto prípravkom.
Na internete som si niečo o tom našla,ale radšej uvítam osobné skúsenosti,či je to naozaj také dobré,alebo iba zbytočné vyhodenie peňazí.
Ďakujem.

lubos0470
17. nov 2013

Som distribútor tak nebudem tu uvádzať meno firmy a presadzovať značku.
Skúšal som to aj s inými výrobcami a nemôžem nadávať na kvalitu, preto som zo všeobecnosti hovoril o Colostre.
Ponúkam aj gély Aloe Vera, ale keď človek nevie od koho kúpiť Aloe, kúpou Colostra nič nepokazí.
Daj si námahu a prečítaj si niečo o Spirulíne, Cordycepse a Reishi. 🙂

lubos0470
17. nov 2013

@inffinity To bol jeden z tých produktov, ktorý som užíval a musím uznať, je fakt dobrý. Mal som Colostrum aj od LR, ale aj z lekárne.
Tekuté Colostrum môžete kvapnúť aj do očí, pri únave očí, pri zápale, alebo po prievane.

lubos0470
17. nov 2013

@inffinity To bol jeden z tých produktov, ktorý som užíval a musím uznať, je fakt dobrý. Mal som Colostrum aj od LR, ale aj z lekárne.
Tekuté Colostrum môžete kvapnúť aj do očí, pri únave očí, pri zápale, alebo po prievane.
@archenemy1 Zo mňa ŃEVERjACEHO, to urobilo distribútora s doplnkami zdravej výživy. Väčšina mojich známych si mysli, že za všetkým musia byť peniaze. Aj keď niekomu ponúknem za distributérsku cenu, aj tak si myslia, že na nich zarábam. Je to nedôvera, či závisť?

pink_lady
25. nov 2013

@lubos0470 dalsi LRak :D :D ale ako viem LRaci si nemozu predavat produkty cez internet teda ani tu robit reklamu 😉

lubos0470
8. dec 2013

@pink_lady Kto hovori, že ponúkam produkt LR? Ja ponúkam produkt Essens.
Zadaj do registrácie Essens číslo sponzora 20010898 a presvedčíš sa.

lubos0470
8. dec 2013

@moon1979 Užíval som aj LR, aj Essens Colostrum. Do Esesns je registrácia zdarma.
Do kolónky číslo sponzora: 20010898

judyth75
1. feb 2014

ak mozem doporucit moje dieta ma dlhodobe problemy s imunitou a mame odskusane kolostrum...najlepsie kolostrum na trhu ma firma LR ktora ma v sirupovej forme 100% kolostra a v tabletovej 77%. Pracujem s tym, dcera to uziva, mozte sa o tom informovat na stranke www.lr-slovak.com pripadne kontaktovat MuDr. Tomasa Kampeho : tomas.kampe@lr-slovak.com ktory s firmou LR spolupracuje ako mnoho dalsich ;)

lubka72
24. apr 2014

@lubos0470 prosím ťa, kde a ako sa to objednáva?

lubos0470
25. apr 2014

@lubka72
Zdarma sa zaregistruj na: http://www.essens.sk/index.php
a zadaj číslo sponzora 20010898 a môžeš kupovať so zľavou.
Môžeš sa zaregistrovať aj bez môjho čísla, ak uvedieš, že nepoznáš sponzora, ale nakoniec ťa aj tak k niekomu priradia.
Toho sponzora sa neobávaj, lebo ja nim nie som aj keď to číslo mi patrí.
Do takej pozície sa dostaneš aj ty a tiež môžeš byť ako zákazník, alebo ako sponzor.
Keď si budeš chcieť privyrobiť predajom výrobkov Essens a vytváraním si vlastnej štruktúry tímu, potom sa dostaneš do pozície sponzora.
Ako zákazníčke ti to môže byť jedno pod koho patríš, keď chceš kariéru, vyžiadaj si nového sponzora.
Ja na to času nemám, nie je to spôsob, akým si zarábam na živobytie.

reppka10
25. apr 2014

@lubka72 ak máš záujem o Colostrum napíš mi IP, pošlem ti viac info

lubos0470
26. apr 2014

Istejšie bude, keď si to kúpiš v lekárni.

pedi
5. máj 2014

Firma LR ma 100%colostrum to znamená že ma najviac imunoglbulinou velmi dobre na naštartovanie imunity pri akutnych problémoch po operaciách pri chemoterapii a vo viacerých prípadoch moja dcera použivala colostru5 rokov vlastne bude ho použivať stale lebo mala onkologické ochorenie a vidime vysledky v zdravotnom stave colostrum je hudba budúcnosti

tutulumina
12. máj 2014

@melinda22222 ahoj chcela by som sa spytat mam problem s malym opucha mi a nikto nevie preco kazde tri mesiace mi opuchne najprv sa mu urobia male fliacky a potom opuchne cely behom troch dni nieje to ziadna alergia vysledky mame vsetky v poriadku myslis ze aj pre dva a pol rocne dieta je vhodne kolostrum?? a ked vravis ze pomaha aj kozmetika ci by sme ju nemali aj my vyskusat dakujem 🙂 🙂 🙂

reppka10
12. máj 2014

Ahoj, určite je kolostrum vhodné aj pre 2,5r. dieťa ak nie je alergické na kravské mlieko. No nie je kolostrum ako kolostrum, najlepšie na trhu je od LR, a to viem o čom hovorím. Stretla som sa aj s tvrdením, že kolostrum nezaberá, ale po vyskúšaní 100 % Colostra Direct od LR http://www.lr-slovak.com/colostrum-direct/d-1897/, bolo tvrdenie iné.

agatulienka
12. máj 2014

@reppka10 ako sa da dokazat objektivne, ze najlepsie colostrum je od LR? robil niekto studiu, kde skupina ludi uzivala vsetky druhy colostra dostupne v predaji a vyhodnotilo sa to, ci je to len subjektivny pocit z uzivania colostra od jednej firmy.....pytam sa preto, lebo sama mam zaujem o uzivanie colostra, len sa mi zdaju tie ceny prehnane vzhladom k tomu, ze dolnky stravy nie vzdy obsahuju, co maju, kedze nie su kontrolovane....

reppka10
12. máj 2014

@agatulienka neviem o konkrétnej štúdií, ale poznám subjektívny názor 14 ľudí z môjho okolia, z toho 2 užívali kolostrum kompava, 1 kolostrum biocol, 1 kolostrum forte virde, no účinok sa dostavil až po užití Colostra Direct od LR.
Naše kolostrum je kontrolované a certifikované. Tu si môžeš naštudovať viac info: http://www.lr-zdravi.cz/colostrum-atesty alebo http://www.lr-zdravi.cz/lr-colostrum.

agatulienka
12. máj 2014

@reppka10 dakujem za odpoved, kde sa da konkretne zistit zlozenie colostra od LR, lebo to neviem najst na nete, potrebujem vediet celkove zlozenie, jednotlive mnozstva danych latok, plus ine latky....snazila som sa najst aj studie, len som nic nenasla....

hnedka
12. máj 2014

kozie klostrum...kravske....to odchytavaju ked sa nerodi kozla alebo teliatko....zaujma ma cim su potom tie dalsie mladata chranene ked klostrum odchytavaju....ATB asi

reppka10
12. máj 2014

@agatulienka Colostrum Direct (tekuté) - zloženie: kravské kolostrum (odtučnené a zbavené kazeinu). Obsahuje laktózu. Nič viac neobsahuje. Potom má LR v ponuke aj Colostrum - kapsule a perličky, tie obsahujú prášok z kravského Colostra. Ak chceš aj toto zloženie napíš mi do IP tvoju e-mailovu adresu, pošlem ti to, lebo to mám v pdf. Ja odporúčam všetkým tekuté kolostrum, je vhodné aj pre detičky, lebo sa dá primiešať do nápoja.

reppka10
12. máj 2014

@hnedka nemusíš sa báť, kozliatka aj teliatka nezomierajú pre nedostatok kolostra (to by farmárom vyhynuli chovy) ani im nedávajú ATB. Kravička má oveľa viac kolostra ako teliatko potrebuje, zvyšné sa odoberie, ale len to čo sa vytvorí do 12 hod. od otelenia. Kravičke sa potom tvorí mliečko ďalej a ďalej a teliatka pekne rastú a rastú ... 🙂

hnedka
13. máj 2014

@reppka10 ja viem ze kravicka ma mliecko ale die o klostrum to co je na zaciatku to co chrani kozlence pred inf. a ked ho nedostanu tak co...podobne ako z ludskym mladatom nie?

hanka_april
13. máj 2014

@hnedka no akurat, ze krava nema kozlence....

celasapremenim
13. máj 2014

@lubos0470 lubos pytas sa ci nedovera alebo zavist
nuz skor skusenosti, odrby na kazdom kroku 🙂a moznost liecit sa obycajnymi bylinkami a stravou, ktore zaberaju vyborne a mas ich zadarmo

hnedka
13. máj 2014

@hanka_april vidis,to ma nenapadlo... 😵

pedi
18. máj 2014

@samsara colostrum je veľmi cenný výživový doplnok závisí od kvality a ako je spracované a z akeho je chovu posilnuje imunitný system pri oslabení organizmu v období choroby pri onkologickej liečbe pri alergiach a autoimunitnych ochoreniach pri infekciach horných dychacich ciest hnačkové ochorenia spôsobené virusmi ochoreniach žalúdka a čriev po operaciach jedným slovom posilnovč imun.systému

chryse
18. máj 2014

@reppka10 ahoj, mohla by si aj mne poslat zlozenie toho kolostra??? Moze to tobolkove uzivat aj skoro 4 rocne dieta??? Viem, ze tekute by bolo mozno vhodnejsie, no odradza ma hlavne ta cena. Ale chcela by som ostat pri firme LR. Ako dlho vydrzi to tobolkove? Pri prehltani tabliet nie je problem

reppka10
19. máj 2014

@chryse Ahoj, ak nemá problém pri prehltaní toboliek tak áno, tu si pozri zloženie: http://www.lr-slovak.com/colostrum-compact/d-1900/
alebo vo forme perličiek http://www.lr-slovak.com/colostrum-pearls/d-1896/.
Ak by si chcela viac info, napíš mi do IP.

alana1111
1. júl 2014

a chcem sa opýtať na firmu carnomed odtiaľ ste nemali nik colostrum ?

mikibe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wrok
22. júl 2014

som tiez z LR (Bratislava) a odporucam, nie na zaklade osobneho predaja, ale na zaklade vlastnej skusenosti, prave Colostrum od LR (nie riedene este s mliekom aj po 15h od otelenia...)