Kolostrum. Je naozaj taký dobrý?

samsara
18. okt 2009

Ahojte,
chcela by som sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s užívaním kolostra,je to na podporu imunity,minule bola v ,,Dámskom magazíne na STV1" téma,týkajúca sa kolostra a velmi ho vychvalovali ,,ako zázrak alternatívnej medicíny",tak by ma zaujímali všetky Vaše ,či už negatívne,alebo pozitívne skúsenosti s týmto prípravkom.
Na internete som si niečo o tom našla,ale radšej uvítam osobné skúsenosti,či je to naozaj také dobré,alebo iba zbytočné vyhodenie peňazí.
Ďakujem.

dida456
12. okt 2015

@matusiatko Pošlete mi, prosím Vás, link, na ten, čo beriete Vy? Ďakujem.

elli210286
12. okt 2015

@matusiatko ja sa modlim aby nam zabralo tak ako vam lebo od januara do augusta brala moja dcera 6 antibiotik☹

elli210286
12. okt 2015

@matusiatko zatial vyzera ze zabera🙂 a neprotestuje proti tej chuti?

matusiatko
12. okt 2015

@elli210286 no syn taktiež bral neskutočné množstvo antibiotík, 2 či 3 krát po 3 mesiace penicilín, stačilo, že niečo prešlo okolo neho, hrôza, čo i len pomyslieť :(

a chuť, viem, že to nie je žiadna lahôdka, ale bál sa toho výberu mandlí a tak urobil čokoľvek 😀, teraz s odstupom času to samozrejme odmieta, ale vždy v lete urobím pauzu a na jeseň vie, že musí 🙂
a berie to aj dcéra 5 ročná už asi rok a ju by som na to nenahovorila, ale finty na deti fungujú: pridávam jej to do trubičky s pikovitom (trubička od paralenu 10 ml)

dida456
12. okt 2015

@matusiatko ďakujem

elli210286
12. okt 2015

@matusiatko robis medzi uzivanim aj nejaku pauzu? lebo moja brala 2 mesiace,len teraz sme sa stahovali, nebolo casu objednat, ale kedze som mala tabletovu formu doma tak som jej nasadila aj tie... len neviem ako dlho to moze uzivat, lebo to sa nikde nepise... my sme na to presne tak, kazdy bacil co leti okolo sa nalepi☹ teraz mame konecne 2 mesiace pokoj.

matusiatko
13. okt 2015

@elli210286 áno, robím pauzu u syna 10r., u dcéry nie. On to moc nemusí, nechutí mu to, tak preto sa snažím aspoň v lete mu dať oddych. Akurát včera večer sme sa bavili o kolostre s manželom, a syn, že keď sú tabletky tak to on radšej tabletky bude užívať 😀, tak to musím pozrieť a na skúšku mu objednám perličky 🙂

nasa.zuzka
18. okt 2015

Kto ma zaujem o Colostrum z LR, napiste mi prosim IP. Tento mesiac je v akcii - tekuty, v tabletach, aj v perlickach.

elli210286
18. okt 2015

@nasa.zuzka poprosim cenu do spravy

nasa.zuzka
18. okt 2015

@elli210286 - paci sa, poslala som 🙂

jujala
20. okt 2015

@nasa.zuzka aj ja si prosim ceny do spravy dik

phillippa
21. okt 2015

dobre rano kto ma zaujem o LR c olostrum (osobny odber aj ke) piste IP 🙂

siyahay
16. jan 2016

Naše kolostrum je kontrolované a certifikované. Tu si môžeš naštudovať viac info: http://www.isortagiol.com

veronicka1901
17. feb 2016

Aku znacku kolostra uzivate? My mame biokolostrum tekute od Biocolu, hladam nieco lacnejsie. Len nie Kolostrum delta, to je hrozne dosladene, vdaka za rady.

renulka111
17. feb 2016

Ja davam dcere kolosttum z LR. Mam maminu co vsetko prehrabe na internete a na toto kolostrum precitala dobre referencie. Dcera byvala dost chora v zimnych mesiacoch a skutocne ked ho uziva tak je super. Tak raz za zimu chora. To je moja skusenost ine kolostrum som neskusala. Akurat je to cenovo narocnejsie. .

narayan
17. feb 2016

@renulka111 prosím ťa koľko vyjde jedna flaštička ?? neviem sa dopátrať

renulka111
17. feb 2016

V tej jednej flasticke je 60tbl. A kupujem po 53€.

aduskatt
17. feb 2016

Ja mám v ponuke Kolostrum Essens, 60 kapsúľ za 29,90. Aktívne látky sú tam 400mg Colostrum IgG40. Kľudne ma kontaktujte cez IP

narayan
17. feb 2016

@renulka111 jaaj tabketkový, mňa zaújma tekutý 😉

renulka111
17. feb 2016

@narayan ale viem ze maju v ponuke aj tekuty. Mne je zase lepsie tobolky pre malu. Ma 9 a zhltne v pohode.

phillippa
18. feb 2016

@narayan tekute LR kolostrum stoji 40 eur 125 ml - ak si reg. tak 29.60 eur

elli210286
18. feb 2016

http://www.docsimon.sk/tovar/bio-colostrum-100-... toto kolostrum berieme od leta aj my a aj nasi znami a sme maximalne spokojni

veronicka1901
18. feb 2016

@elli210286 dakujem, to je presne to, co berieme aj my, lenze mala berie tekute ;)

narayan
18. feb 2016

@phillippa ďakujem 😉

elli210286
19. feb 2016

@veronicka1901 my sme zacali tekutym ale uz sme presli na tablety...

tocikova
24. feb 2016

Dobrý deň , máte niektorá skúsenosť s optimun sprej od Monsea ? obsahuje tiež kolostrum , začala som ho synovi 6r. dávať pred tromi dňami a hneď mi ochorel - chrípka . V popise je ,že na začiatku môžu byť prejavy začínajúcej chrípky . Stretli ste sa tým niekto ?
Chcem mu ho podávať aj naďalej . Len dúfam, že urobím dobre ...

ďakujem za odpoveď

slabachvila
27. feb 2016

@phillippa dobrý den, tu píšete ze " tekute LR kolostrum stoji 40 eur 125 ml - ak si reg. tak 29.60 eur" prosím kde sa mam registrovať? dakujem pekne za radu

aduskatt
29. feb 2016

Idem objednávať Colostrum Essens, SLOVENSKÁ výroba. 60 kapsúl v balení za 29,90 EUR. Kto chce, napíšte mi IP. Viem v pohode poslať aj poštou🙂

happylenulka
9. mar 2016

To jako vážně??? Lidi proberte se! Mlezivo je určeno pro telata, je v tom to nejcennější pro JEJICH imunitu... Stejně tak jako pár hodin po porodu má kolostrum každá žena pro své dítě! Je to směsice vitamínů a minerálů na míru pro konkrétního jedince! Je naprostá zhovadilost toto telatům brát! Zkuste se sami vcítit do toho, že by vám někdo hned po porodu vzal dítě a z vás násilím odsál mlezivo a nabídl je někomu jinému jen proto, že je plné minerálů a vitamínů a vaše dítě by kvůli tomu mělo oslabenou imunitu... Prosím nebuďte tak bezohlední!!! Díky
Existuje spousta přírodních doplňků na podporu imunity, které nikomu neubližují! A základ je ve zdravé stravě a né cpát do dětí nezdravé nesmysly a pak se snažit imunitu dohnat něčím takhle nesmyslným....