Ktorý sprej do nošteka vybrať? Sterimar, Physiomer, iné?

lubec
13. dec 2008

Moje 3 mesacne babo ma soplik,alebo jej hlboko v nosteku zavadza susnik??,asi 3 dni,sem tam si odkasle,inak vacsinou chrapci ked dycha...chcem jej kupit sprej,ale neviem,ktory je lepsi...STERIMAR,PHYSIOMER,VINCENTKA,SINOMARIN?Vdaka

zuzka99
13. dec 2008

Podla mňa na nádchu detský Olinth, ešte sme mali Otrivin a na zvlhčovanie máme Physiomer alebo Libenar.

lubec
autor
13. dec 2008

ale nic jej z nosteka netecie,iba vie zachrapcat

mikalove
13. dec 2008

ahoj mi sme používali Nivea baby,kupiš v lekarni,ma takú nasadku a pekne strekneš daleko do nošteka,je to roztok morskej soli,pomohol aj pri nadche.

suziad
13. dec 2008

ja malej vytahujem susniki s odsavackou do ust a nastriekam morsku sol STERIMAR ma super rosprasovac a ide to lahucko von.

carisma25
13. dec 2008

lubec, ja davam malemu od narodenia Physiomer a nedam nan dopustit. Pouzivame ho vzdy po kupani, kedy sa malemu dobre uvolnia dychacie cesty a ked je treba este pouzijem odsavacku 😉 ten Physiomer je sice trosku drahsi, ale kedze je bez chemickych a konzervacnych latok, tak tam nie je o com.... 🙂

mywiel
13. dec 2008

Nas sa odvedcil homeopaticky spray s morskou solou Euphorbium, mala za tri dni mala po nadche. 😉

lienka79
13. dec 2008

POkial nie je nevyhnutne,len by som preplachovala morskou vodou..nam sa osvedcili Lybenar..lebo su to take 5 ml ampulky..je ich tam asi 15..cize nenacnes cele kvpaky,ale len jednu ampulku..co je fajn koli bakteriam...
A nema to rozprasovac,kt.by babatka nemali pouzivat...vraj su taketo kvapkadla pre ne cetrnnejsie.
Ja som spokojna,dodnes ich denne pouzivame na nosovu hygienu
Ak maa nemoze dychat,koli upchatemu nosu, tak detsky nasivin (ale ma sa uzivat len max 3 dni,alebo othrivin) a na noc,ak nemate zvlhcovac, dat mokry uterak-plienku nad postielku

daisy33
13. dec 2008

mne doktorka poradila nasivin detsky, ale nakoniec nam nadcha presla, trvala len den a pol

jaduska
13. dec 2008

Ja som používala Mar, potom Libenar, ale teraz som kúpila Vincentku a som s ňou nadmieru spokojná. Vidí sa mi najlepšia, ale nevyskúšala som ešte všetky možné spreje, tak až také celkom objektívne porovnanie to nie je. Myslím, že každému zaberie niečo iné... 🙂

sssara
14. dec 2008

Ja pouzivam Physiomer a som velmi spokojna a hlavne je to prirodne vrelo odporucam

zuzannas
14. dec 2008

Cauky, nam pomohol tiez od Nivey Baby Nose Cleanser Spray z lekarne, strekla som zo 3x (pocas 2dni) do oboch dierok a sopliky boli prec... 😉

cherries
14. dec 2008

Ahojte ja pouzivam tiez Physiomer a som nadmieru spokojna

katka.1
14. dec 2008

Ahojte, nam pomohol Mar. Skusla som aj Nivea Baby Nose Cleanser sprey, ale tento Mar nam viac pomohol.

lyzenka
14. dec 2008

Mar - tak jemnucko strieka...nema taky silny strek... 😉

lyzenka
14. dec 2008

Vincentka sa mi zda dost silna - ten strek pre 3 mesacne babo....som to raz skúsila tiež keď bol ešte malinký...a potom plakal.....ten Mar sa mi viac pozdáva...

petka2517
26. jan 2013

Ahojte, uvazujeme nad pouzitim Physiomer. Do nosteka to aplikujete vatovou tycinkou alebo priamo do nosteka z ampulky? Dakujem

zuzka_1985
4. jan 2016

my sme naposledy mali morsku vodu baby od dr. max. sprej sa mi osvedcil viac ako kvapky