• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kvapky Vigantol. Užíva ho vaše dieťa?

15. júna 2016 
Ahojte, hladam nejake informacie k vitaminu D. My striedavo zijeme v SR a v USA. V USA napriklad aj mlieko uz obsahuje vitamin D, tak sa bojim toho predavkovania, davam malemu aj Vigantol.
Dalej kamoska ma poporisla, nech jej donesiem kvapky Vitamin D3 Liquid Drops od firmy Swanson, ze su omnoho lepsie ako nas Vigantol. Mate niekto skusenosti?
7. máj 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roamers Ahoj, my pouzivame namiesto Vigantolu - Mollerst Tran ryby tuk, original z Norska. Predava sa aj na Bazosi. (tam je za dobru cenu) Je to prirodny vitamin, urcite lepsi ako umely.....
13. máj 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby...kapky som dala do flaše spolu s Nutrinolom a to od 6. mesiaca. Potrebujem vediť, či sa to vsttrebáva - aj ked je to vo flaši? Jedna moja známa totiž tvrdila, že sa to nalepí na vnutornu stenu flase. Podla príbalovej informácie ak je Vigantol dané do flaše treba dávať pozor na to, aby bol celý obsah konzumovaný..teda nie je zakázané.....neviem...názory?
25. feb 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stacinka a oleovit nieje toxicky?ja ho mam tieš len neviem po nemecky tak sa pýtam
23. mar 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky,najvhodnejšiu tekutú formu vitamínu D3 na báze olivového oleja pre bábätká - Swanson D3 Drops 400 IU / výživový doplnok/,registrovaný v SR, mozte objednat na stranke www.serrapeptaza.sk. Cena :13,50 EUR
10. jún 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “predaj patrí do bazára”
18. sep 2015 o 13:49 • lenka___
Mile mamicky,teraz mame akciovu cenu na Swanson vit. D3 400 IU kvapky za 11,40EUR. Obsahuje olivovy olej. Objednat mozte na stranke: www.serrapeptaza.sk. Nase vyrobky su overene a povolene od UVZ SR.
17. apr 2016 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@herminka10, prosim ta mas este oleovit doma? Nemohla by si mi prefotit alebo opisat zlzoenie? Dik
15. jún 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok