Kvapky Vigantol. Užíva ho vaše dieťa?

burina111
1. okt 2007

ahojte kočky, zaujíma ma, či aj Váš lekár predpísal Vašim drobcom kvapky Vigantol - vlastne je to vitamín D3 pre podporu, tvorbu a rast kostí. môj malý je totiž hrozne nervozny odkedy ich berieme a bolí ho bruško. vraj to má brať do 2 rokov, no mne sa zdá, že mu viac ubližujú ako pomáhajú. dajte prosím vedieť Vaše skúsenosti. 😒

roamers
7. máj 2014

Ahojte, hladam nejake informacie k vitaminu D. My striedavo zijeme v SR a v USA. V USA napriklad aj mlieko uz obsahuje vitamin D, tak sa bojim toho predavkovania, davam malemu aj Vigantol.
Dalej kamoska ma poporisla, nech jej donesiem kvapky Vitamin D3 Liquid Drops od firmy Swanson, ze su omnoho lepsie ako nas Vigantol. Mate niekto skusenosti?

momoka85
13. máj 2014

@roamers Ahoj, my pouzivame namiesto Vigantolu - Mollerst Tran ryby tuk, original z Norska. Predava sa aj na Bazosi. (tam je za dobru cenu) Je to prirodny vitamin, urcite lepsi ako umely.....

retaerika
25. feb 2015

Baby...kapky som dala do flaše spolu s Nutrinolom a to od 6. mesiaca. Potrebujem vediť, či sa to vsttrebáva - aj ked je to vo flaši? Jedna moja známa totiž tvrdila, že sa to nalepí na vnutornu stenu flase. Podla príbalovej informácie ak je Vigantol dané do flaše treba dávať pozor na to, aby bol celý obsah konzumovaný..teda nie je zakázané.....neviem...názory?

herminka10
23. mar 2015

@stacinka a oleovit nieje toxicky?ja ho mam tieš len neviem po nemecky tak sa pýtam

vitd
10. jún 2015

Milé mamičky,najvhodnejšiu tekutú formu vitamínu D3 na báze olivového oleja pre bábätká - Swanson D3 Drops 400 IU / výživový doplnok/,registrovaný v SR, mozte objednat na stranke www.serrapeptaza.sk. Cena :13,50 EUR

lenka___
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vitd
17. apr 2016

Mile mamicky,teraz mame akciovu cenu na Swanson vit. D3 400 IU kvapky za 11,40EUR. Obsahuje olivovy olej. Objednat mozte na stranke: www.serrapeptaza.sk. Nase vyrobky su overene a povolene od UVZ SR.

katka1981
15. jún 2016

@herminka10, prosim ta mas este oleovit doma? Nemohla by si mi prefotit alebo opisat zlzoenie? Dik