Locoid Crelo 0,1% dermálna emulzia u detí do 6 mesiacov. Máte skúsenosť?

janickova
3. mar 2009

Ahojte, potrebovala by som radu. Pediatrička nám dala Locoid crelo emulziu na hlavičku, pretože naše malé tam má od narodenia šupinky, teraz má až vysušenú kožicku...
Prečítala som si, ze je to hormonálna masť a mám trochu obavy, dať to...
nemate s tým skúsenosť?
Dakujem za kazdu radu!!!

alon111
3. mar 2009

ja nemam emulziu ale dermalny krem LOCOID 0,1% ten nam predpisala na tvaricku pretoze sa jej robili skarede vyrazky.nan pomohla hned na prvy krat tak som ju viac nepouzila.tak si myslim ze jej tak velmi tie hormony nestihli uskodit.malinka mala velmi suchu pokozku a na hlavicku pouzivala Excipial U Lipolotio a ten nam krasne pomohol.je to emulzia na stredne az extremne vysusenu pokozku.

jerika
3. mar 2009

ahojte maminy mali sme podobny problem do kupela sme davali balneum herbal kupit v lekarni skvela vec 😀 a tiez sa mne aj sestre osvedcil johnsons baby telove mlieko, mali sme ho aj v pôrodnici. Na hlavicku sme mu davali hrubsiu vrstvu olejceka niekolko krat za den a do dvoch dni mal krasnu hlavicku pekne sa mu to poopadavalo.

wali
4. mar 2009

janickova a neskusala si najprv nieco ine? ak nie, tak vyskusaj este pred tymto kremom natriet supinky niecim hodne mastnym, ako je napr. vazelina a potom supinky kefkou vycesat. zavisi samozrejme, v akom je to stave. ak to uz je hodne zle, tak asi neostane nic ine ako pouzit tento krem, ale urcite by som ho pouzila v co najmensom mnozstve a nie po dlhy cas.

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
polana
4. mar 2009

Ahojte,moje deti mali tiež šupinky na hlavičke a syn to mal až take ako chrastičky.No najlepšie nam na to pomohla salicylova mast alebo olej.Nie je to hormonalna mast,rano som to potrela a vecer po kupani to krasne išlo dolu.Ale vraj pomaha aj olivovy olej.

dadex
5. mar 2009

Ja som tiez dostala od pediatricky mast Locoid. Dala som mu pat dnovu "kuru". Z hlavicky nam to pekne zmyzlo, no na licka sa nam to vracalo. Teraz pouzivam len Indulonu modru a nedam na nu dopustit. Na hlavicke sa mu spavilo po dvoch mesiacoch suche miesto, tri dni som to namazavala Indulonou a ma to krasne. Pri Locoide som nespavala, lebo sa to nemohlo dostat do ociek.

kuriatko31
30. nov 2013

Ahojte chcem sa opytat locoid krem a moze pouzit aj na predkozku bo moj maly ma problemi snim..dva krat mu to urolog nadilu stiahol aj mal trhlinky..☹ a zas ho ma chudatko zrostnuteho ☹ poradite mi prosim dakujem

nikaaaaa
27. júl 2018

Máte niekto na predaj prosím krem LOCOID 0,1%