• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mastička Triamcinolon na predkožku. Máte skúsenosti?

16. februára 2017 
jana_eyre a matula55 vdaka za odpoved! No to asi take lahke nebude. Včera sme začali mastiť rano a večer. Uvidime čo to urobi. Aj tak dakujem. Dali ste mi nadej, Ja som moc tej mastičke neverila ale asi už budem. Kupim aj slez na kupele a musime to vybojovať cez prazdniny. Dam vedieť koncom prazdnin. Daj vedieť aj Ty matula55 prosím. A držim Vám palce!!!
20. júl 2016 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@szupolka určite si kup tie slez.bylinky.. ale mal by to byť slez nebadaný /priehladný/ a najlepšie kvet.. a potom spraviť macerát.. t.j. večer hodiť do studenej vody a nechať vyluhovať do rana.. ono to pusti sliz a potom prihriať a v tom kupať.. My sme to robili len lokálne v poháriku cca 5-10 min. pri hre,ked sme boli v sprchovom kute.. lebo do lavora by som potrebovala moc bylinkového odvaru.. Ono to pekné zmäkčí a zvláčni pokožku a potom pocvičiť a jemne sťahovať.. a hlavne nebáť sa toho.. Ja som čiastočne stiahla synovi este ked bol babatko.. ked sa mi raz trhol pri čistení kakačky.. som kukala, či nie je špinavý pipík a on sa mi tak trhol, že som mu to dopoly stiahla.. a potom sme zvyšok pretiahli kupelom a slez.mastičkou tesne pred druhými narodeninami, ked sa mi odplienkoval na den.. Tak držím palce, nech sa to aj vám zadarí.. :slight_smile:
20. júl 2016 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@szupolka ďakujeme...ja som inak prv začala kúpeľni v sleze ale ani náznak posunu nebol. Preto sme začali mastit ;)
20. júl 2016 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím vás tiež mám mastičky a kde sa to natiera vonku či do vnútra ?lebo nám sa to nedari
22. aug 2016 o 12:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielkaaa na kozku zvinka tam kde he to prilepene.
22. aug 2016 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matula55 prosím Vas vám sa to kedy pretiahlo? Lebo píšu že sa to nemôže dotknúť penisa. Tak z vnútra len tu kozku 2krat denne ?
22. aug 2016 o 13:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bielkaaa u nas je to komplikované. Malemu nejde vôbec pretiahnuť a má len malú dierku na pískanie takže sme natierali tak že natiahol košický akoby chcel pretiahnuť a v tých spojoch sme natierali
22. aug 2016 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Hlasim sa po mesiaci nepravidelneho (1 krat denne alebo každy druhy) naterania spominanou mastičkou. Mojemu Davidovi nedalo sa ani trošku pohnuť s predkožkou. Momentalne predkožka sa da kusok stiahnuť, tak že vznikne otvor s priemerom cca 1cm!
Pre mna obrovsky uspech. Neratala som, že sa to vôbec zmeni. Asi to bude zdlhavy proces. Slez som zohnala iba teraz a len vnať. Spravila som macerat ale nepači sa mi. Neviete kde kupim kvet slezu nebadaneho? (BA alebo internet-budem vdačna za info.)
Rozhodla som sa urobiť nasledujuci mesiac prestavku s masťou a snaď zohnam tu bylinu. Syn je poučeny a snaži sa natahovať predkožku v sprche. Hlavne aby sa to nevratilo späť. Držim všetkym bojujucim mamičkam palce :wink:
23. aug 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@szupolka a kolko rokov ma syncek?
24. aug 2016 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O týždeň bude mať 7 :sunglasses:
25. aug 2016 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@szupolka skús objednať na stránke teamarket ja som tam objednavala slez maursky
25. aug 2016 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolik jim vůbec je, pokud méně než tři roky, tak takové zásahy napáchají jedině velké škody.
28. aug 2016 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky mate niektora navyse tu mast Triamcinolom? Syn ma taky isty problem s predkozkou a nez pojdem s nim k urologovi chcela by som ju vyskusat a nesposobovat mu zbytocne neprijemnosti urologom. Prosim vas, ktora by mi ju mohla predat?
27. okt 2016 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj ja kupim,pediatra nam ho odmietla predpisat
27. okt 2016 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danilli
@baklik mam doma jednu navyše nerozbalenu len neviem koľko stála :-/ spýtam sa nato a poznám lekáreň kde mi ju predaju. Inak ja som mesiac používala a predkožku máme krásne celú pretiahnutu :slight_smile: a odvtedy len umývam a nezarastla :slight_smile:
27. okt 2016 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kikula333 tak to by bolo fajn, ja by som ju kupila...
27. okt 2016 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som uprednostnila kupel v sleze lebo spominany krem je kortikoidny a je na predpis. Nam ho predpisal lekar ked mal zapal, sice uvolnil predkozku ale potom som robila radsej kupel v sleze a pomohlo.
27. okt 2016 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hivanik aj nám keď sa uvolnila som ju prestala používať a teraz už len vodou umývam
27. okt 2016 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hivanik a ako si robila ten kupel v sleze?
27. okt 2016 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baklik na kupel v sleze potrebuješ bylinku slez nebadaný /prehliadaný/ .. robí sa macerát, t.j. za hrsť kvetov sa hodí do pohara 5 litr. so studenou vodou a necha sa macerovať do rana, potom sa scedí a prihreje na kupaciu teplotu a sadne si napr. dieťa do lavora a posedí v tom.. a potom sa jemne skuša preťahovať pipík a následne maminy mastia slez.krémom :slight_smile:
28. okt 2016 o 05:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baklik tak ako pise adazdca. Chce to trpezlivost, ale pojde to.
28. okt 2016 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.prosim vas,mozem pouzit triamcinolon aj bez toho,ze moj maly pojde k urologovi?lebo mam moznost ho zohnat,ale sa bojim,ci malemu neublizim bez toho,aby to videl lekar....nejde mu totiz stiahnut predkozka,je akoby prilepena.....dakujem
19. nov 2016 o 20:42  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paulinka1986 použiť môžeš.. je to na tebe, ale sú to kortikoidy, tak napr. ja by som to tou mastičkou neriešila... My sme to riešili slezovým krémom a kupelmi v sleze.. Pokial to je len prilepené, tak to pôjde aj tým... a ked tam má náhodou zrasty, tak to nepôjde ničím, len s pomocou urologa :slight_smile:
19. nov 2016 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikula333 ahoj pouzivala si ten triamcilonon krem?a pomohol?
14. dec 2016 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, synovi vobec nesla stiahnut predkozka na urologii (radsej som isla k sukromnej ako k statnej) boli sme na centrumkramare no a tam nam najprv dali tuto masticku. ze 6 tyzdnov mastit rano aj vecer, a ked to nepovoli tak operacia. no a po 3 tyzdnoch to islo stiahnut. boli sme na kontrole a vravela ze ten zbytok uz musi mechanicky povolit. takze kazdy vecer ked sa maly sprchuje musi si to ponatahovat a poumyvat. tak uvidime na kontrolu mame ist az za rok. syn ma teraz 6rokov. skusala som predtym aj slez - take tie sedave kupele. ale to nam vobec nepomohlo. treba s tym ist k lekarke urcite. tiez som kade co citala na nete ze to zvyknu nasilu pretiahnut - a tomu som sa teda chcela vyhnut preto som si radsej priplatila a isla k sukromnikovi - je tam aj iny pristup bohuzial v tejto republike je to o tom.........pekny den prajem
14. dec 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@masta3 ahoj a ostalo ti stoho kremu?
14. dec 2016 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucdavdan ahoj ja som psoriatik a triamcinolon som pouzivala, chvalabohu len chvilu, kazdopadne su to kortikoSTEROIDY, je to strasny humus, moze sa stat ze z toho bude mat ine problemy...staci ak si odsledujes ucinok tejto masticky. Natri si kusok na ruku a po dvoch hodinach na mieste kde sisi to natrela budes mat biely flak! Je to strasne silne. Ja by som to svojmu malemu nedala...triamcinolon sa predpisuje na dost zavazne formy koznych chorob- ekzemov, psoriazy a tak... to je moj nazor:slight_smile:
14. dec 2016 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde zozeniem tu masticku? poslali nas na strhnutie predkozky a tomu sa chcem vyhnut....
14. dec 2016 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masticka je len na predpis. ale bez dozoru lekara by som ho dietatu urcite nedavala. Lumipa pozri je to tvoj nazor - ale nas to zachranilo pre operaciou, takze urcite to nieco ma do seba. nie neostalo mi nic
14. dec 2016 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ak mozem podelim sa o moju skusenost, ja pouzivam slezovy krem z Justu. pocas kupania skusame kolko ide a nasledne po kupani natieram mastickou , cca po 3 tyzdnoch vidim uz vysledky
14. dec 2016 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok