Mastička Triamcinolon na predkožku. Máte skúsenosti?

lucdavdan
26. júl 2009

Dobry den mamky chlapcekov chcela by som sa opytat ci ste pouzivali masticku triamcinolon pre lahsie stahovani predkoky moj maly ma 11mesiacou nema chvala bohu problemi s pipikom ale bojim sa aby nas lekarka neposlala na urologiu ked som snim bola na preventivnej tak pozerala malemu predkozku a vravela ci nema problemi pri pisani a vravela ze ak sa mu predkoka sama neuvolni do 2rokov tak nas posle na urologiu mam stoho panicky strach docitala som sa e niektore mami pouzivaju masticku triamcinolon a ze tym natieraju trosicku tu prekozku a tak stahuju postupne a ze sa im to dari nemate nejake skusenosti stymto?vopred dakujem

cessy
25. apr 2016

@matula55 ano jasne, odporucam 😉

matula55
25. apr 2016

@fuska ok. Ja som začala v piatok ale zatiaľ len raz denne vecer. Ale pridám aj rano aby bol uvinok

cessy
25. apr 2016

@matula55 presne tuto sme mali. Lebo potom je aj krem, ten mam tiez doma,ale bol mi doporuceny krem

fuska
25. apr 2016

@matula55 To je este kratko. Daj 2x denne. Treba jemne co najviac stiahnut, ako sa da, resp. teraz natiahnut a ponatierat spicku. Mam tu istu masticku, ako na obrazku vyssie.

baska1
25. apr 2016

@fuska baby da sa zohnat aj bez predpisu?😉

matula55
25. apr 2016

@cessy
@fuska aj ja mám tu či je na fotke. Zajtra mu už dam aj rano.dakujem

matula55
25. apr 2016

@baska1 nie. Ale vraj aj obvodná to môže že nie je viazaná čo sa tyka specializacie.

13anit
25. apr 2016

V Bratislave sa v niektorých lekárňach dá. napr. tam na Vajnorskej naľavo na rohu je lekáreň, ako sa ide do Polusu.

baska1
25. apr 2016

@matula55 skusim detskej sa opytat😊

baska1
25. apr 2016

Prip.ak by mal niekto zvysnu predat😉

fuska
25. apr 2016

@baska1 Nam ju predpisoval urolog. Mozno ti ju v nejakej lekarni daju, ale to je skor hop alebo trop.

baska1
25. apr 2016

Skusim,lebo inak kazdy chce strhavat alebo rezat😞slez nezabral,ani kupele ani 2tuby masticky

magic08
26. apr 2016

@baska1 ani mojmu malemu sa kozick nehybe, ale ze vobec ☹ robili sme kupele, mastime, dokonca ani triamcinolon nezabral.

26lenka6
26. apr 2016

Baby, a tu masticku predpise aj pediater alebo iba urolog

matula55
26. apr 2016

@magic08 naozaj nezabral? Joj teraz som sklamaná,dufam že aspoň nám zaberie levo potom operácia :(

matula55
26. apr 2016

@26lenka6 kamoska pracuje ako sestricka,síce na gynde ale pozerala v systéme a že môže aj pedi predoisat

magic08
27. apr 2016

@matula55 nie, a to sme vydžabali celu tubu. 😒

jannullka1
27. apr 2016

Ahojte, ja som veľmi dobré ohlasy počula na slezovy krém Just, my ho eštelen ideme odskúšať.. Aj v tejto téme o ňom minulý rok písali, vraj veľa chlapcom pomohol

magic08
27. apr 2016

@jannullka1 nam nepomohlo ani to... 😖

baska1
27. apr 2016

@jannullka1 minute 2 tuby a pokrok ani o mm:o(

matula55
27. apr 2016

@magic08 a v akom stave to má malý? Náš manacikanielen dieeocku,zaludnevidim aked natiahne tak je to spojené...neviem či zlepené al prerastené :(

magic08
27. apr 2016

@matula55 mojmu to stiahnem na spičku, vidim dierku na cikanie a o kusok stihanem, ale presne vidiet kde to ma zlepene, ci zrastene. Je tam taka, akoby blanka priesvitna, ktora to drzi na zaludi.

bubu62
28. apr 2016

@jannullka1 kde sa da objednat?

26lenka6
28. apr 2016

@bubu62 skus v skupine Just alebo u @unique26

galca
16. jún 2016

Dobry chcem sa opytat mastime 2 tyzdne mastickou triamcinolon malinky sa mi vyhadzal v ingvinach vyzera to ako plienkova dermatitida mali ste niekto taky neziaduci ucinok? Od dnes to vynecham na par dni ci to pominie. Dik galca

matula55
16. jún 2016

@galca nás nemal nic

adazdca
16. júl 2016

mne sa ozvalo už viacero mamičiek, ktorým pomohli kúpele v sleze nebadanom a následné mastenie slez.krémom... Určite by som skusila najskôr prírodnu alternatívu ako hormonálnu masť z lekárne..

szupolka
18. júl 2016

matula55 Prosím Ťa pomohla Vám ta masť? Prečitala som tu všetky prispevky na temu fimozy a zohnala som mastičku o ktorej je reč. Môj syn (v septembri bude mať 7) ma tiež cikulkovy problem tak idem skušať štastie s tou masťou. Snaď nam pomôže.

jana_eyre
18. júl 2016

@szupolka ak nevadi, odpoviem za matulu, môjmu veľmi pomohol, predkozka sa dosť zvacsila počas 6tyzdnov co to mal používať 2x denne.. Bohužiaľ sme zistili, že sa mu aj tak nedá úplne stiahnuť,lebo ma krátku aj tu uzdicku.. Urologicka vravela, že ma teraz pol roka pri kazdom cikani stahovat najviac ako ide a potom sa rozhodne, či mu uzdicku presrihnu.. Teraz masticku nepouziva viac ako mesiac a predkozka sa dosť zuzila, lebo si ju nestahuje poctivo.. Takže počas pouzivania je ta masť super, ale po používani sato môže vratit do pôvodného stavu..

matula55
19. júl 2016

@szupolka ahoj..no my sme ju používali iba raz denne a po dvoch týždňoch sa oddelila ta predložia že sme konečne videli aj kúsok žaluďa. Po mesiaci sme ale prestali a znova sa to zyzilo ln na čítanie. Oddnes ideme začať znova a dvakrát denne...