Máte skúsenosti s podávaním Imunoru dieťaťu?

zrzulka
28. sep 2008

Kočky nemáte niektorá skúsenosť s užívaním tohoto lieku? Trošku ma vydesilo že v príbalovom letáku je poznámka že liek nebol odskúšaný na detoch. Imunologicka nám ho predpisala s tym ze ho mame dcerke podat v pripade ze na nu nieco bude liezt. Zacalo jej chrapcat v nosteku tak teraz som na vazkach ci jej ho mam podat a ci este pockat. Ale zase nie je dobre nech jej choroba prepukne. zase nie som zastankyna podavania liekov a uz vobec nie takych ktore nie su odskusane na dietati.
A este jedna otazka . Dostali sme 4 flasticky. Dam jej teda zajtra rano jednu. este dnes pockam ci jej prepukne choroba a ci sa mi podari ju vyliecit aj bez lieku. Keby nepreslo tak jej podam jednu ampulku. tento liek sa podava v tyzdnovych intervaloch. Ked by jej pomohla jedna ampulka a choroba by neprepukla staci ked jej podam len jednu flasku alebo je potrebne uzit vsetky 4???? Ako to je?

junovka
28. sep 2008

Zrzi, moja Timeika to uzivala, ked mala asi 4 roky, nam ho predpisala alergologicka.Timka prvu ampulku vzala, ked bola chora.Potom sme brali kazdy tyzden jednu, pokial sme nevybrali vsetke 4....a to aj vtedy, ked uz bola zdrava.Zrzi, to je len liek na imunitu, a nie na vyliecenie choroby.Hoc, ked my imunitu sme mali stale dobru, cudujem sa, ze jej to dala, ale mali sme potom kopec dalsich problemov suvisiace s alergiu ☹ 😉

gucz
28. sep 2008

ja som ho brala, ale už ako dospelá osoba, a vybrala som viac dáviek ako len 4. Ale musím povedať, že pomohlo, po vybraní všetkých predpísaných dávok som nebola 2 roky vôbec chorá.

mywiel
28. sep 2008

Neboj sa, vies do ziadneho lieku nemozu vyrobcovia napisat, ze bol odskusany na detoch, akoby to testovali na detoch..? 😅

bibinka
9. okt 2008

zrzulka- syn mojej kamošky to bral-má 5 rokov, dosť mu to pomohlo, lebo nebol od jari do jesene chorý, ale akonáhle to dobral, po cca mesiaci má opäť angínu ☹
rozhodne treba využívať všetko čo ti dr.predpísala,inak by kúra nemala moc význam. a ako sa darí maličkej? 🙂

magimary
9. okt 2008

moj majstarší syn ho mal predpisany od imunoalergologičky a užíval ho na podporu imunity asi tak 3-4 roky, a pomohol mu,takže s tým skúsenosti mám, ale o takejto výnimočnej aplikácii neviem, no myslim si, že ak ma imunita zotrvař, terab využit všetky štyri ampulky z krabičky...

mamamikulka
14. jan 2010

ahojte mamininy, som tu nova,my mame tiez skusenost s imunorom a myslim, ze mozme byt spokojni, maly ma 2 roky a asi rok bere zyrtec, teraz uz xyzal a taky inhalator, pred tym nez nam nasadili imunor bol chudak furt chory a zo skolky to nemal, tam nikto nebol chory ani nie je, teraz bereme druhu seriu imunoru a je v pohode, pred sviatkami sme dali robit vytery z hrdla aj nosu a mal hemofilus influence, aspon tak sa to pise, a na horach na silvestra sme myslely, ze sa priam zadusi od kaslu, ale vratili sme sa asi 3tieho, a prestalo to, dali sme dalsie vytery a je cisty, jeho pediatricka, chcela zas preliecovat antib. a hovorila, ze niektore deti sa z toho dostanu aj same, ale imunologicka, ze v ziadnom pripade antib., dnes sme mali vysledok z hrdla a je v poho, uz vobec nekasle, zajtra mame z nosa , tak uvidime, imunologicka dala kvapky do nosa keby daco....., takze zhrniem s imunorom suhlasim, nam to zabera

zuzana581
15. jan 2010

Dcéra máva oslabenú imunitu a imunor brala už asi tri krát zhruba pol roka. Väčšinou tak od sebtembra do marca, niekedy aj dlhšie. Chorobnosť jej určite klesla. My imunor kombinujeme aj s imunoglukánom. V tie dni kedy nedostáva imunor má imunoglukán a je v pohode. Chorá bola za minulý rok iba dva krát. Len mne osobne nie je jasné, prečo lekárka predpisuje imunor dieťaťu, ktoré nemá oslabenú imunitu. To by stačil fakt nejaký imunoglukán. Každopádne ale ja nie som lekárka, takže ona asi vie čo robí.

miskazozamkov
15. feb 2010

Ahojte.. prosím vás neviete mi niekto poradiť, či môže užívanie imunoru nejak narušiť menštruačný cyklus.. lebo menštruácia mi mešká vyše týždňa a rozmýšlam, či to nemôže byť aj tým...

petulienka
25. júl 2011

Ahojte,

prosim vas moj 15 mesacny syncek uziva Imunor, ale samotny, tak ako je v pokynoch mi ho nechce vypit. Mozem mu ho dat do trosky mliecka do flasky? bude to mat nejaky ucinok?

nela30
6. jan 2015

Ako sa uziva?viem ze prvý mesiac je to 1amp tyzdeenne4x a potom?