Mollers Tran rybí olej - skúsenosti

allesandra
3. sep 2014

Chcela by som podporit imunitu mojej 6 mesačnej dcérky teraz na jesen a zvažujem tento rybí olej. Dosť sa tu na MK spomína, ale mam pocit že to ho odporúčaju iba predajcovia.
Zaujímal by ma názor reálnych maminiek ktoré tento olej svojim detom dávali.
Dakujem

lienkashoppingqueen
25. jún 2017

@janhe ak je otvorený len týždeň a chutí a vonia stále rovnako tak je možné že je ešte v poriadku. Ale 100% sa to takto povedať nedá. Ak ho plánujete užívať tak daj ho čo najskôr do chladničky! Ak nechceš nič riskovať kúp radšej nový. Ty ako dospelá osoba môžeš využívať tento ale malému dieťatku by som to radšej nedávala nech mám kľud. To je len môj názor. Ak chceš zodpovedného predajcu tak www.rybiolej.eu

janhe
25. jún 2017

@lienkashoppingqueen dakujem
Ved to ze ja by som chcela novy kupit lenze tersz su vonku horka strasne a kym by ho posra fovliekla pokazil by sa

lienkashoppingqueen
25. jún 2017

@janhe To sa zasa báť nemusíš, keď nie je otvorený dôležitejšie ako teplota je aby nebol na priamom slnku a keďže sa to posiela zabalené v balíku tak slnečné lúče to neuvidí 🙂 krátkodobo 25-30 stupňov tomu nič nespraví pokiaľ to ešte nebolo otvorené.

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bembulka
11. sep 2017

@lienkashoppingqueen Ahoj aj ja by som mala zaujem ak by si este mala? dakujem

lienkashoppingqueen
11. sep 2017

@bembulka ahoj poslala som ti správu 😉

asturia26
3. okt 2017

@lienkashoppingqueen dobry den, prosim vas mozem tento olej davat ročnej dcerke? tak pol lyzicky?dakujem

lienkashoppingqueen
3. okt 2017

Ahoj áno môžeš bez obáv. len ak náhodou dávaš aj Vigantol tak ho musíte vysadiť a užívajte radšej tento prírodný vitamín D aby nedošlo k predávkovaniu vitamínom D. Pozor ak ho už raz otvoríš tak ho treba uchovávať v chladničke a spotrebovať do 3 mesiacov od otvorenia.

ljiljana11
11. okt 2017

lienkashoppingqueen prosim spravu, ako si mozem u Teba olej kupit. Dakujem🙂

macamliecna
11. okt 2017

@jolinka ahoj...nemozem najst ten produkt...mam 3rocneho syna a chcem mu nieco nasadit na imunitu.dakujem

kviotecek
9. máj 2018

@lienkashoppingqueen ahoj mala by som zaujem o olej bez prichute 500ml dalo by sa este?

lienkashoppingqueen
9. máj 2018

@kviotecek ahoj, brat pôjde koncom júna do Nórska, chvíľu tam pobudne, pár dní a až potom v júli keby si sa ozvala. Bola by si taká láskavá.. Ďakujeme za záujem.

anna1938
19. nov 2018

Ženičky pre detičky tu máme predsa aj slovenských výrobcov so skvelými olejmi, my sme našim dvom drobcom dávali rybí olej od výrobcu Nutraceutica, môžte dávať už od 6 mesiacov, stále ho vyrábajú https://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/omega-3... a pre staršie deti majú Junior z treščej pečene pomarančový

lienkashoppingqueen
19. nov 2018

@anna1938 ahoj, ale to nie sú slovenskí výrobcovia. Tento olej je zo zahraničia.

anna1938
19. nov 2018

Kukni na ich stránku, určite sú na Slovensku, teraz som pozerala, že firmu majú v Nitre a tam aj vyrábajú oleje, pozerám na etiketu oleja a výrobca je pán z Nitry
https://www.nutraceutica.sk/sk/kontakt/

lienkashoppingqueen
19. nov 2018

@anna1938 oleje majú zo slovenských rýb? Tomu sa mi nechce veriť.

anna1938
19. nov 2018

To určite nie, to by som ani ja neverila, dočítala som sa na ich stránke, že na výrobu svojich olejov používajú rybí olej od Lysi Island, my sme spokojní s kvalitou a kupujeme priamo u nás v meste, ten junior ani necítiš, že je rybí

lienkashoppingqueen
20. nov 2018

@anna1938 no super. 🙂 Môj brat vozí priamo z Nórska Moller tran ak poznáš a ten je tiež veľmi dobrý. Ja ho užívam už roky, len v lete si dávam pauzu, keď je viac slnka. A tiež sme spokojní, celá rodina. Je to poznať aj na zdraví.