Nádcha u 6 ročného syna

linky
24. mar 2018

Prosim poradte,uz vyse mesiaca sa trapime s nadchou syna,ma 6 rokov a uz neviem co mu mam dat,kvapky mu nezabrali,ani imunoglukan,mame este sinupret a uz neviem co...viem,ze je take obdobie,ale....

slavinocka16
24. mar 2018

My nasadíme, vždy coryzaliu homeopatikum a do 2-3dní..je to OK.

evittam
24. mar 2018

Zvýšené davky vit.C, zazvor, podbelovy caj, sinupret.

cicuska9999
24. mar 2018

Toto sme riesili aj my...dcera stale v kuse nadcha,nakoniec jej vzali krv a zistili,ze ma sennu nadchu a trebalo sa nam objednat k alerkologovy....skuste aj vy ist k lekarke nech vam vezme krv....

gloria13
24. mar 2018

Ponaparovat nad supkami zo zemiakov..

diana20
24. mar 2018

My si robíme domáce kvapky do nosa, vždy dobre pomôžu. Urob salviovy čaj, daj do polky poldecaka, a puciakom puč cesnak do toho len tak dve kvapky.. Trochu to ma stipat, ale nie veľmi.. Cesnak je perfektný liek na všetko, skús to.. ☺️ držím palce

luspik
24. mar 2018

@gloria13 ahoj,toto som ešte nepočula, napíš prosím konkrétne

ninusa7
24. mar 2018

Nadcha a vyse mesiac,urcite nie

katarinamarkova
24. mar 2018

@linky aké spolíky má? boli ste u lekára?

gloria13
24. mar 2018

@luspik normálne keď ideš variť zemiaky, tak ich najprv ošúpeme... No a tie šupky dáš variť, keď trochu povrú a sú viacmenej akoby uvarené, odstavís z pece a dieťaťu dáš uterák alebo deku na hlavu a ponaparujes nad tým hrncom zo supkami..

katarinadei
26. mar 2018

Este take antihistaminika by mohli zabrat na noc, hoci aj rano, zredukuju hlieny. Nasim davam zazvor, cesnak, cibulu s medom, caje, Cecko a trochu teplejsie ich obleciem