Nahradiť Sab simplex ovocnými šťavami? Pomôže to?

paola.o1
13. feb 2009

Ahojte, malemu uz od narodenia davame pri kazdom papani kvapky sab a akonahle ich napr. tyzden vysadim hned mame problem s bolenim bruska. Sab zaberaju, ale neviem ci je dobre tak dlho v kuse mu ich davat, ved uz ich uziva v kuse 4 mesiace... Maly je kojeny, ale prikrmovany, je to tak pol na pol, myslite ze mozem nahradit sab kvapky ovocnymi stavami a pomoze to vobec? dakujem za vsetky rady.

kobyliacik
13. feb 2009

..sab simplex mozes uzivat dlhodobo🙂...skús fenyklovy caj...nam je dobry aj harmancekovy a cvicenie s malym🙂

susik77
13. feb 2009

nemyslim ze ovocne stavy pomahaju na koliky, skor ich mozu asi vyvolat. sabky mozete brat dlho-my sme brali rok v kuse. prip, tie caje-ale nam neucinkovali.jedine co nam zabralo boli probioticke kvapky pre deti-fakt zazrak firma bio gaia

zatykoa
13. feb 2009

sab simplex je na plynnatost, ktora vznika v dosledku toho, ze v traviacom ustrojenstve babatka sa tvori pena pri traveni mliecka a na to stavy nepomozu, tie vies pouzit len na to, ked maly nekaka alebo ma naopak hnacku, ale proti prdikom nie. cize kludne pouzivaj dalej sab simplex alebo espumisan pre babatka, alebo probiotikum bio gaia ako odporucala susik a dopln to cajikmi a masazami bruska a urcite to zaberie - bud kupis masticky v lekarni alebo existuje aj prirodny olejcek da sa kupit v niektorych bioobchodoch cez internet vola sa AMÁLKA, Nobilis Tilia

babofka
14. feb 2009

no ja som sa presne na to dlhodobe uzivanie pytala doktorky aj v lekarni a moze sa . ono sa to zevraj vobec nevstrebava, urobi, co treba a vyjde z tela von.

ededik
14. feb 2009

Presne tak, aj ja ho dávam do každého mliečka 5 kvapiek....
Ešte môžeš skúsiť probiotiká...

martina46
14. feb 2009

Naša doktorka nám tiež potvrdila, že sa môže užívať dlhodobo.

pastuska
14. feb 2009

Ja som dávala infacol, Sab nezaberal u nás. Inak môj malý mal koliky až do pol roka. Ale už je to ok.