Nasivin Sinus sirup na nádchu. Máte ho odskúšaný?

geegee
27. feb 2008

Maminky, mate niektora tento pripravok vyskusany? Pomaha na nadchu?
Nas krpec ma sice len 1,5 roka, ale ma 15 kilo, tak hadam to uz moze, ked je to od 3 rokov - opytam sa v lekarni. Ale je to dobry vyrobok?

junovka
27. feb 2008

my sme ho puzivali, ale ked uz Timka mala 4 roky.Trocha pomohol, ale....ci pomaha uplne neviem, lebo mi sme mali problem s upch.nosa koli nos.,mandli ☹ 😉

alami
27. feb 2008

Ahoj geegee - my sme ho nedávno mali prvýkrát. Dávala som ho 5 roč.synovi(keď sme pri tých kg, tak on má 20kg 😉 - to nie je moc veľký rozdiel ) a dala som to dokonca aj manželovi - keď boli naraz chorí. Užívali popritom aj preventan akut(to je to čo v reklame vravia:medzvedia sila pri prechladnutí a chrípke...). Neviem čo teda zabralo, ale obom zázračne prešlo do 2 dní. Ale mám pocit, že ten nasivin sinus dobre prečisťoval celé dýchacie cesty.

geegee
autor
27. feb 2008

dik baby, poslala som mangela do lekarne, uvidim, co zisti. K lekarke nechcem bezat, ked ma zatial len nadchu, vratili by sme sa este viac chori 😖
Na nete som nasla, ze treba kvapky so solou na zvlhcovanie sliznice a "liecive" kvapky typu Vibrocil, Olynth, Nasivin a pod. No a k tomu skusim este ten sirup, ak ho daju v lekarni.

mimakro
28. feb 2008

My sme používali Sinupret(zrieďuje nosový hlien a ten potom ide ľahšie z dutín von-prevenciainfekcie v dutinách), ten môžu aj menšie deti. Hanke nešiel prejsť hustý soplík a toto jej dosť pomohlo. Dávala som jej aj Nasivin kvapky od jedného roka a Mar Plus sprej na čistenie. A nám na nádchu zaberá aj Coryzalia (homeopatikum), ale treba ho nasadiť hneď pri prvých príznakoch a poctivo užívať každú hodinu jednu tabletu. Ondrejko má za deň po akútnej nádche.

veronicka1901
30. okt 2014

Baby a Nasivin sirup ma ten isty efekt, ako kvapky, cize netreba uz potom nic do nosika kvapkat? dik.

darina05
31. dec 2015

@junovka dobry den chcem sa spitat ako ste vyriesili ten upchaty nos lebo aj my mame taky problem kvoli nosnej mandle uz druhy mesiac a raz vykasliava na 3 dni presyane a zase a uz nemoze mu tolko liekov davat na kasel aj sinupret bral pamycon do nosa azas vykasliava mame aj aurius aj nasonex do nosa len orl lekar povefal ze ma zvecsenu mandlu nosnu

junovka
1. jan 2016

@darina05 neviem ci pisete o mladsiom alebo starsiom synovi.Pokial pisete o mladsiom, tak by som zvazovala o vybrati nos.mandli.My sme dali starsej vybrat, nakolko zacala mavat aj zapaly usi a hrozila jej hluchota, a odvtedy problemy nemava.

junovka
1. jan 2016

@darina05 ...riesili ste alergologa...mozu to sposobovat aj alergie

darina05
2. jan 2016

Ano 3,5rocny chodime alergologovi aale robili mu z krvi ked mal 2 roky ale nic sa nepotvrdilo no teraz sme boli a dala mu antibiotika ze ho s tym prekiecili lebo ze vzadu mu zatekaju zlte masivne sople ale von nefuka nic a potom ze gak pojdeme na kontrolu orl tak potom co povie mu spravi dalsie testy a uvidi sa on poxuje uska ho nebolia len mal tu mandlu zvecsenu a moja lekarka ho nijak neliecila 2 mes cmze je to viroza a ziasmdne vysetrenia mu nespraavila ani vytery tak mozno ze aj za to to tak dlho trva to vyliecenie uviddim teraz po antibiotikach ale jak som mu nadadila gned vedel vecer iz poriadne dychat cez nos

darina05
12. jan 2016

@junovka DOBRY DEN CHCEM SA VAs spitat aj my mame upchyty nos kvôli nosnej mandli ako ste to riesili co ste davali do nosteka lebo my tam mame nasonex auriius aj antibiotika mal lebo mal bacila moraxelu a po dobrati antibiotik zas upchaty nos uz neviem co mu dat jako ste to riesili b dakujem

darina05
30. nov 2016

Aaj my mame v kuse nos upchaty stym problem ni mentalme riesim dm som kupila na odpuvhnuyie nosa sprej do nosa a masonex fabam dlhodobo yetaz aj mesiac v kuse no ta mandla si bide robit pronlemy ale vybrat day zayial nechcem

darina05
30. nov 2016

@junovka a jako ste vy vyriesili kboli nosnej mandli ze mal furt upvhaty nostek basa fcerka

junovka
1. dec 2016

@darina05 ako som pisal vyssie...vybrali sme nos.mandlu a mame pokoj 🙂

darina05
1. dec 2016

Ano vybralinste a odftedy neni chory