Vystrájanie pri odsávaní nosa

eririka
13. mar 2017

Babenky, moje malé krstniatko má vyše roka a pri odsávaní veľmi vystrája ! Je tu taká ktorá má podobné problémy ? a kedy si zvykne? ďakujeme😉

sykorkauhliarka
13. mar 2017

nasa si zvykla po tyzdni odsavania ...ale viem ze ked bude zase hora bude to znova boj...

eririka
autor
13. mar 2017

@sykorkauhliarka ďakujeme ☹

pribinak
13. mar 2017

Syn sa bál a strasne reval a potom ked mal cca 2,5 roka uz si odsaval sám

tomasko27
14. mar 2017

My ked odsavame tak manzel drzi malu na kolenach v ruke maju babiku a ja s vysavacom najprv odsavam babike😀 a potom mojej Dorke a zas babike a zas Dorke a takto odsajeme aspon ako tak bez placu a metania sa.

bibina224
14. mar 2017

Tak odsavacky su bobakom asi kazdeho dietata. Ono ked to uz na nom poaplikujes tak 100x, tak si casom isto zvykne neboj. Ono to sice zvacsa treba robit nasilu, co dietatku moc nepomaha ale skor by som ho po kazdom odsati nejak odmenila aby vedelo, ze vydrzat sa oplati

terka1607
14. mar 2017

Moja dcérka má vyše dva a pol roka a teda vystrája stále a myslím, že ju to ani neprejde, už keď vidí, že nesiem odsávačku plače a uteká. Ale dúfam, že už sa čoskoro naučí smrkať a nebudeme ju musieť konečne používať, lebo som u toho odsávania veľa krát plakala s ňou, čo mi to bolo ľúto.

monikkka
19. mar 2017

Moje prve dieta absolutne neplakavalo pri odsavani, co sa o druhom povedat neda...mala vystraja ako o zivot. Je to individualne 😀