Plač po čípku

eririka
14. feb 2018

Maminky, aj u vás vie jeden malý klzský čípok urobiť, veľký krik, plač, boj ?

siska53
14. feb 2018

@eririka ano,nasi to tiez nemaju radi..ale ked je situacia,ze vsetko vyvratia,tak sa niekedy neda nic robit..tolko vydrzia oni i my.

eririka
autor
14. feb 2018

@siska53 ja som pri tom už pekne tvrdla, ináč by som to nedala 😉

sisaka
14. feb 2018

V živote som dieťaťu nepodala čipok a ani neplánujem, keďže mám deti už veľké, takisto som nikdy nemerala deťom teplotu v konečníku ani sa im tam nerypala rektalnou rúrkou, skratka sú veci, ktoré sú na mna priveľa

eririka
autor
14. feb 2018

@sisaka Noo ale zas ktoré to potrebujú, tým parádne pomáha či už rúrka, či čípok atď.

renata5
14. feb 2018

@sisaka z lasky k dietatu mama spravi cokolvek takze keby tvoje dieta malo teplotu a zvracia tak cipok nedas?

brujaria
14. feb 2018

Ja som to nikdy v živote dcére neurobila.. ani cipok, ani teplomer... aj na mňa to je cez hranicu..

sissy27
14. feb 2018

@eririka vyskúšaj to na sebe... Teda iste, sú ľudia, ktorým to robí dobre, ale nie každému je príjemné strkať čokoľvek do zadku, aj keď podľa teba malé a klzké. A deťom sa ťažko vysvetľuje, že to o chvíľu pominie a je to pre ich dobro, tak sa proste bránia a plačú. Osobne ma to neprekvapuje.

zupap
14. feb 2018

Za hranicou coho??? Tiez,uprednostnujem sirup, ale raz treba dat cipok, dam cipok. Rovnako rychlobezka a teplota, par sekundova zalezitost. Mam tri deti a v zivote ziadne neplakalo ani ich to nijako traumaticky nezdeptalo. A ja tiez nemam pocit,ze som prekrocila nejaku hranicu 😉

eririka
autor
14. feb 2018

Ked mi doktorka predpíše čípok, lebo malý vygrcká sirup tak ten čípok aj dám lebo velmi pomáha ! Kto ten čípok nepotrebuje, nech nedá !!! Ja áj doma na horúčku stále mám čípok ! a čo je na tom že teplomerom meriame rektálne teploty ? Nič ! Tam je najpresnejšia !!!

bibina32
15. feb 2018

Kazde dieťa je ine a ty sama musiš vidieť reakciu. Ja mám 3 deti a prvý dvaja nemali problém a ten tretí strašne plakal tak som mu ho nedavala dala som sirup.

dadka_bb
14. mar 2018

ja si nepamatam co bolo par rokov do zadu. ale to ked mi matka dala nasilu cipok do zadku ako 4rocnej si pamatam do dnes! taktiez to dcerke do zadku nedam nikdy. uz aj grckala,a nikdy sme to nedali. male a klzke, och.....