Podávali ste dlhodobo Zodac alebo Zyrtec 17 mesačnému dieťaťu?

dalinaa
26. nov 2015

mam na mysli nejake neziaduce ucinky

modra1
26. nov 2015

Zyrtec síce od vyššieho veku, ale dlhodobo bez negatívnych účinkov. Zodac som brala ja, menej ako týžden, hrozne som z neho bola nervna, výbušna. Dr. vravela, že sa ešte s takou reakciou na zodac nestretla. Syn zase zle reagoval na tabletkovy xyzal, bol smutný, nagativisticky, depresivny, tiež sa Dr. čudovala, ale skonštatovala, že každý môže inak znášať liek, ktorý je inak všeobecne dobre tolerovany. Treba to odsledovat, za týžden až mesiac sa ukáže, ci je liek znasany dobre. Ak nie, treba zmeniť.

jvlo
26. nov 2015

Dcéra brala zjete od pol roka do 1,5 roka. Nepostrehla som žiadne NU. Teraz ho berie len V prípade alergickej reakcie. Malej veľmi pomohol

susanne6
26. nov 2015

Ja davam svojmu 4-roc.synovi uz niekolko mesiacov a negativne (zial ani pozitivne) som neodpozorovala. Berie to na exem. No momentalne mu to dr.koli alergickemu kaslu vysadila a fala sirup aerius.

jeemima
26. nov 2015

zhruba od nejakych 2rokov berieme zyrtec kazdy vecer...najprv 5kv teraz uz 10kv....berieme aj kopu inych "liekov" tak tie ucinky neviem priradit tomu tkoremu lieku

zeiko
26. nov 2015

my sme museli prejst na aerius, maly (vtedy 2rocny) bol zo zyrtecu velmi agresivny, vybusny, nervozny :(

timea2605
26. nov 2015

Moja ho brala od 1,5 do 2,5 roka najprv 3 kvapky neskor 5 kvap. Mala dost casto kasel a ked sa to upravilo tak som jej to prestala davat asi rok ho uz neuziva. Niekde som citala, ze je to navykove:(

simsalabim
27. nov 2015

Moja mladsia brala Zyrtec od 6mesiacov do 3 rokov. Bez vedlajsich ucinkov.

beruska141
27. nov 2015

preco vam nedali fenistil kvapky? to je najstarsia generacia antihistaminik. ja to davam malemu odmalicka, v pripade alergickej reakcie na potraviny

nikuska868
29. okt 2019

@zeiko dobry večer. Ak sa môžem opýtať ako dlho ste brali zyrtec keď ste zistili ze je syn agresívny? My ho berieme rok a pol a posledne 2 mesiace od operácii mandlí je syn hrozne nervózny. Skúšam mu ho vysadiť tak som zvedavá. Máme 3 roky

zeiko
30. okt 2019

@nikuska868 neviem uplne presne urcit, ale v podstate hned, bral ho kratko, kedze som to spomenula pred pediatrickou (vobec som vtedy netusila suvislosti) a ta mala podobny pripad, takze kazala ihned vysadit a ist na alergo po nieco ine, dostali sme aerius