Poradíte mastičku alebo krémik na zapareniny?

anitaoblecko
25. feb 2013

vite o niakej masticke alebo kremiku na zapareniny na zadocku u malích deticiek?

izuskam
25. feb 2013

Ja pouzivam sudocrem ale teraz mala mala strasne zapareny zadocek a natierala som s detskou pastou rybacou taka zelena tuba a po dvoch dnoch bolo po probleme

ivkake
25. feb 2013

Imazol toto je najlepsie a hned zaberie nam to predpísala det. lekarka ale da sa to kupit aj bez predpisu len je to o nieco drahšie

cicuska9999
25. feb 2013

imazol alebo sudocrem 🙂

kissova
25. feb 2013

My používame Pithyol a fakt stačí natrieť len raz

silviavivien
25. feb 2013

sudokrem, pithyol, bepanthen

varticek
25. feb 2013

Mám vyskúšané všeličo, najlepšia je obyčajná rybacia mastička. Ak by nezabrala, treba skúsiť Imazol, lebo červená ritka môže byť aj pri mykóze a na to je práve ten Imazol. A treba hlavne vetrať ritku, ja keď som bola v koncoch, tak sme fénovali (len treba mať fén, kde sa dá regulovať teplota) a to veľmi rýchlo pomohlo.

luciasveckova
25. feb 2013

my sme pouzivali len rybaciu mast dostanes ju v lekarni

lucinka58883
25. feb 2013

Aj ja používam iba rybaciu mastičku s lekárne a doteraz sme ešte nemali žiadny problém a ešte pri každom prebalovaní ju nechám trošku bez plienky aby sa vyvetrala trošku 🙂 aj keď používame látkové teda

lusinda1989
25. feb 2013

my pouzivame sudocrem

babulka1978
25. feb 2013

Nam pri velkych problemoch zabera Imazol.....a pri klasike najlepsi Bepanthen.....

lea6419811
25. feb 2013

sudocrem

darinkazv
25. feb 2013

bežne používam sudocreme. ten stačí tak na obyčajné zapareniny ale malinkej sa od Huggies plienok spravili až mokvajúce, tak tam nám zabral bepanthen. po dvoch natretiach mala znovu krásnu ritulku.

mirreckall
25. feb 2013

nam nepomohlo nic z toho co sme skusali, sudokrem, rybia mat, bepanthen...iba obycajny repik, zakazdym pri prebalovani... este nam poradili aj pityol v nemocnici ale ten momentalne nie je dostat, teda aspon u nas...

danusa79
25. feb 2013

Ja som skusala Bepanten, Aviril, Sudocrem... Pomohol az Imazol, velmi rychlo. Ale aj sme vetrali. Mala dostala kosielku, babylegs, ponozky a okolo pasa latkovku (stvorec (mala ho od pazuch pod paty 🙂 ) A bol klud ;)

stanislavao
25. feb 2013

na bezne pouzivanie a prevenciu zaparenin je velmi dobry Sudocrem. a ked je uz moc zle, ritka cervena, bolava, tak Imazol krempasta.

erickam
25. feb 2013

nám velmi dobre zaberá mastička z DM drogérie, zelený okrúhly obal

lejlla
25. feb 2013

Sudocrem,bepanthen,pythiol,imazol,nivea,weleda,cervena detska indulona,rybilka...

mandarinkaa
25. feb 2013

Sudocrem z lekarne

oliq
25. feb 2013

sudocrem 😵

katkas1
25. feb 2013

u nas u oboch deti jednoznacne imazol krempasta, raz natriem nahrubo a pokoj 🙂

cecil36
25. feb 2013

Len pre informaciu, pytiol sa moze pouzivat az od 10 rokov 😉 Nam pomahal Bepanthen a nechtikova mast dr. muller 😉

sandrika1986
25. feb 2013

My používame Sudocrem a Rybilku 🙂

studio11
25. feb 2013

Používame sudocrem. Ale keď sme prišli z nemocnice nepomáhalo nič, iba modrá indulona....... 😉

dena10
25. feb 2013

Ja som používala a používam (ako prevenciu proti zapareninám rybaciu mastičku, Sudocrem, Bepanthen), až kým sa malej po užívaní antibiotík neurobili zapareniny. Vtedy nepomohli tieto krémy, len Pityol (odporučila mi ho svokra - lekárnička - asi vedela čo robí). Na letáčiku je síce napísané od 10 rokov - ale fakt po pár natretiach pomohol. Tak aj je zaparenina - Pityol 😉

ladyka8
25. feb 2013

nám na zapareniny vždy zabral bepanthen

katieg85
25. feb 2013

pytiol

sonkab
25. feb 2013

Ako pisali baby vyssie - sudocrem, bepanthen alebo rybacia mast. Ak chces nieco prirodne, odporucam Lalium : http://www.naturalnarodinka.sk/naturalnarodinka...

fanyke
25. feb 2013

ahoj, ja používam rybaciu masť a doteraz vždy pomohla, tak skús 🙂

burina4
25. feb 2013

najlepší je imazol a bepanthen ale doporučujem na prvom mieste imazol 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vyskúšané nie len pri jednom dieťati ale pri viacerých

bujdy1984
25. feb 2013

Ahoj ja pouzivam na zapareniny prvorade sudocreme a potom imazol.