• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte, čo na novorodenecké akné

15. októbra 2016 
U takého malého bábätka by som nejako veľa s kozmetikou nevymýšľala, skôr len prevarenú vodu a vyčkať, samozrejme, keď sa dá. Ja som pri najhoršom dávala zinkovú masť, teda sudocrem. Ten je podľa mňa najlepší aj na zadoček. Objednávam ho vždy cez http://www.zlavovy-kod.sk/pilulka-sk/ vo väčších dávkach a niečo aj ušetrím. Spotrebujeme ho teda kopec doteraz, keďže ešte stále máme plienky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som len chcela pridat moju skusenost s novorodeneckym akne.
Najprv som skusala cierny caj potierat a nakoniec som skusila utierat s dojcenskym mliekom a predstavte si zmizlo to uplne asi do tyzdna :slight_smile:) bez kremov, masticiek a inych lieciv, tak skuste.
11. sep o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tini Mam podobnu skusenost ako @foru , uz v porodnici mi kazali natierat materskym mliekom a krasne sa mu to vsetko postupne stratilo :slight_smile: Ziadne kremy ani ine masticky...
11. sep o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nam pediatricka poradila nejaky krem z lekarne ale chcela som to skusit bez chemie tak som cistila tvar ciernym cajom a ked po par dnoch nezaberal skusila som klasicky bepanthen care ktory som pouzivala na zadocek a casom vyrazky zmizli uplne:wink:
15. okt o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok