Sinupret kvapky. Máte skúsenosti?

pesi
27. feb 2008

má niektorá skúsenosti so Sinupret-om? Moja 4 mesačná dcérka, má neustále zahlienený nos a dnes mi lekárka poradila Sinupret kapky a plus Fenistil kapky .... od radosti neviem čo mám skúsiť ako prvé ... brali jej aj výter z nosa a ten je negatívny, ale hlieny sú neustále (začala aj pokašliavať), odsávame vysávačom, striekam do nosa morskú vodu, kapky Nasivin ...

marhulka88
29. nov 2012

mozem sa opytat nemate skusenosti s uzivanim sinupretu u alergikov? moze ho uzivat alegik pravdepodobne na pel? dakujem

mata26011981
31. máj 2013

pesi my mame ustavične sme zahlieneny a nam pomaha solmucol sirup ten rozpušta hlieny moze to brat dlhodobo a pritom sme čistili nos psyomer pre deti držime sa zatial v pohode tiež chrčal mi
vela stastia

poleva
12. sep 2013

sinupret je v rovankej skupine,teda účinok ako ambrobene? dakujem

pusa321
12. sep 2013

sinuprt nieje to iste ako ambrobene, sinupred ma ucinne latky prirodneho charkteru, ambrobene obsahuje ambroxol(ta ista ucinna latka ako mucosolvan) na odhlienenie je lepsi sinupred na vykasliavanie ambrobene...ale je to velmi podobne

winka99
12. sep 2013

@poleva porovnaj si na nete pribalovy letak
sinupret je na vykaslanie aj vysmrkanie, ambrobene len na vykaslanie a pise sa o nom, ze vyvolava zvysenu tvorbu hlienu, sinupret hlien uvolni a zriedi aby sa lahsie dostal von

poleva
13. sep 2013

@pusa321
@winka99 ja mám všetky letáky prečítané....len som nevedela,či zmeniť...stále soplí,tak ostávam pri sinuprete 🙂 dakujem 🙂

susika
14. sep 2013

Dali by ste sinupret,ked je iba zahlieneny nostek bez kasla?deti mi soplia asi tyzden,davalasom len kvapky do nosa,teraz ako keby to slo tazsie von a nasla som doma sinupret.naparovanie by bolo fajn nechcu sa

jujlucka
14. sep 2013

@susika ano aj som dcerke davala sinupret aj bez kasla....a za par dni bol pokoj....

denise01
14. sep 2013

@susika Aj ja teraz davam, aj dr. mi odporucila. Mojmu malemu zaberaju zazracne rychlo. Ja mam dobru skusenost.

susika
14. sep 2013

@jujlucka -a nedusil ju potom kasel zbytocne?

jujlucka
14. sep 2013

@susika nezacala mi vobec kaslat....

chryse
29. sep 2013

Maminy potrebujem surne poradit. Mala ma huste sopliky, ktore nevytekaju z nosteka, ale odsavame. Sem tam sa aj trosku vysmrka. Ale nevie to este tak dobre. Nekaslala. No vcera som je dala okolo 15stej Sinupret. Zacali sa jej krasne povolovat. No noc bola strasna. Silno kaslala. Hlavicku mala vyvysenu. Pokracovat v podavani ale radsej nie???

nanulik
18. okt 2013

@chryse nám hovorila detská že ked sa dáva sinupret mal by sa dať zároven aj niečo na vykašliavanie. lebo sinuprer uvolní a treba to aj vykašlať.... no a ešte je dobré dávať na noc fenistil. aby sa dieťatko vyspalo... ale teraz pozerám podla dátumu že hádam ste už aj v poriadku

moni222
12. mar 2014

@denik mi mame 4 mesiace prve sopliky a od soboty uživame sinupret , žiadne zlepšenie ☹

petkula
12. mar 2014

@moni222 nám Sinupret taky nikdy nezabral, pomohl nám až ACC Junior. Rýma a kašel asi za tři dny odezněly. Akorát je asi pro starší děti, než máš ty. Já jsem ho dávala dvouletému synovi.

alenky
16. okt 2016

Prosìm Vás mám doma 3týždňového novorodenca.Má zelené soplíky, boli sme v piatok u dr.podávame 3x denne po 5kv.sinupretu.Zlepšenie nevidím žiadne.O čo horšie od včera večera intenzívne po každom dojčení začal zvraciať čo predtým nerobil.Dosť veľa z neho hneď vyletí ani ho nestihnem dať odgrgnùť.Myslíte, že je to tým sirupom?Predtým vôbec negrckal.Navyše je veĺmi nervózny nechce spinkať.Pri dojčení počujem ako mu mliečko ide do žalúdka všetko po ňom hučí.Predtým sme nemali žiaden problém napapal sa odrgol a spinkal.

sany944
31. okt 2016

@alenky ja si skor myslim ze to je hlienmi. My mame 7 tyzdnov a sme tiez zahlieneny a tiez mi grcka aj hlienkiky a aj v stolici akoby boli. Idem tiez vyskusat sinupret. Lebo aj v noci sa budi na chrcanie, zle mi spinkava :(

tajomna21
1. nov 2016

@alenky @sany944 co tak skusit materskeho mliecka do nosteka?

sany944
2. nov 2016

@tajomna21 to mi aj lekarka odporucila a vzdy na to zabudnem. Dnes vyskusam

tajomna21
14. nov 2016

@sany944 no co skusila si, pomohlo?

sany944
15. nov 2016

@tajomna21 ano davam, ako uvolnit to trosku uvolni ale sopliky ma furt uz 2 mesiace, ale to mozno aj z refluxu, lebo brala stery z nosa a hrdla a su negativne nastastie, tak asi si musim na to zvyknut ze proste bydeme soplikovat stale...

andreahvizdosova
30. júl 2019

Bacha na kvapky do nosa (Nasivin a spol) aj detské obsahujú kortikoidy. Stačí soľný roztok (Quixx a pod)

adka0830
22. sep 2020

@pesi zdravím,dcerka ma už 3 roky ale odmieta Sinupret,do cajika som.skusila uz len cistu vodu pije od vtedy ako zbadala ze som jej dala do cajiku,naozaj mozem jej dat aj do mlieka ? Jedine v com by nezbadala to je kakao rano a vecer 🙈

janullliiik
5. sep 2021

@chrobaak ahoj & **#"

ereska
29. máj 2023

Maly uziva pomaha mu no nechce po nom spat stalo sa vam to????

evkaap
14. jún 2023

Usi a sople