Sirup Gastrotuss. Máte s ním skúsenosti?

muffinka
10. feb 2009

Mala ma silny reflux a nasla som reklamu v detskom casopise na antirefluxny sirup pre deti a tehotne. Vola sa Gastrotuss. Mate s nim niektorá skúsenosti?

elizaeliza
27. sep 2013

Ahojte maminy,môže mi napísať taká ktorej dietatko ma taký reflux,že mimo aj lapá po dychu a sem tam sa pri vrackani aj dusi...my máme taký a na sono ideme až vo stvrtok a mam dávať nutritom..dávam však gastrotus...poradi mi dakto čo robiť...aj polohujeme aj čakáme po papaní 30 minút a je hrozne keď vidím ze aj tak sem tam lapá po dychu..neviem či s kyseliny či čo to robí....sem tam musím aj fúknuť do tvare
hrozne..maminky poradte..

babatko2012
30. okt 2013

@manducmi ahoj,prosim ta a ako si davala ten sirupcek?napapala sa a najprv si ju dala grgnut a potom sirupcek alebo najprv sirupcek a potom grgnut?

manducmi
30. okt 2013

ja som dala najprv grgnut a potom az sirupcek, ten som uz odgrgnut nedavala.

timka3
11. dec 2013

Ja mám 2mesačnu dcerku už druhý tyžden užíva sirupček gastrotuss a musím povedat že malá je uplne vymenena velmi jej to pomohlo.Naša matiež Reflux,ale nie až taký silný kazdy den plakavala menej spinkavala teraz je ovela kludnejsiaaj častejšie spinká .Aj pediatrička mi povedala že to možeme používať.Dokonca mi to doporučila kamaratka jej dcerke to tiež pomohlo.Tak my mame s tým dobre skusenosti. 🙂

timka3
11. dec 2013

@manducmi Ahoj,mohla bz som sa spytat ako dlho ten sirupcek gastrtuss pouzivate?lebo neviem ako dlho to moze moja 2mesacna dcera užívať.DAKUJEM

manducmi
16. dec 2013

ja som používala do cca 5 mesiacov, on sa má používať dovtedy, kým reflux trvá a ten zvyčajne vymizne spontánne okolo 6 mesiacov.

eribac
18. dec 2013

@manducmi ako si ten sirup podávala, už po odgrcnutí? Môj mlý doje a hneď grcá ako svadobný pes 😀 Z lyžičky to moc nechce. Nemôže sa to dať do mliečka?

gabika74
7. mar 2014

DOBRY VECER JA SA CHCEM SPITAT CI TEN SYRUP JE LEN PRE DETI ALEBO AJ PRE TEHOTNE ZEN LEBO JA MAM TAKY PROBLEM ZE CITIM AKO KEBY SOM MALA DACO V PAZERAKU.

luliky
9. aug 2014

@elizaeliza my to mame presne takto. Ako ste potom postupovali? Co vam pomohlo?

luliky
9. aug 2014

@gabika74 sirup je baby ale existuje v sackoch prr deti aj dospelých

25daniela
9. aug 2014

Sirup aj mojej dcere ponohol, ale ona stale kaslala, lebo sa jej jedlo v noci vracalo az hore a mala stale nosohltam zahlieneny. Sirup je velmi dobry, funguje ako zatka na zaludok, aby sa potrava nevracala. Urcite sa nesmie miesat so jedla. Dava sa po najedeni.
Pre deti je baby a ten pre dospelych mi gastroenterologicka neodporucala davat detom, ze to obsahuje nieco nevhodne pre deti. Gastrotus baby je super, mozem odporucat.

cil
19. sep 2014

Ahojte, ak ma niekto zaujem o gastrotuss pre dospelych, mam zvysny, z 25 sackov som pouzila len 1 v tehotenstve, expiracia je 12/2014. Je mi luto to vyhodit. Poslem za postovne. Napiste do posty.

lverffy
23. okt 2014

Ahojte pripajam sa k teme lebo malej - mesacnej - diagnostikovali na sone stredne tazky reflux a zacala som so sirupom gastrotuss - zatial neviem povedat ako zabera ale neskor pridam recenziu. Mala vela plakala a mraucala, po kojeni grckala prudom a vela stikuta takze dufam ze nam sirup co najskor pomoze a bude mala spokojnejsia.

mifka17
9. dec 2014

Ahojte,chc sa opytat ako casto sa ma davat ten Gastrottus? mam 2 mesacnu dcerku a ma reflux a doktorka nam odporucila tento Gastrottus ale nepovedala ako casto jej ho mam dat ci po kozdom papani alebo raz denne ☹

maca283
9. dec 2014

Ahoj po kazdom papami do 10 minut vnoci sa nedava My sme ho davali pravidelne plus sme jej zacali davat čučoriedkovy narosan s justu a ked sme mali 10 mesiacou sme uz nemali vobec Kazky mesiac to bolo lepšie a lepsie len treba vydrzat

veron900
15. apr 2015

Ahojte, syn ma tichy reflux davam mu druhy den gastrotuss sirup no zatial nevidim ziadne zlepsenie prave naopak v noci sa castejsie budi na papanie. Davam mu ho po kazdom papani asi cca 5 min a v noci nedavam. Ako dlho treba uzivat aby zabral? Dakujem

mahun1
11. máj 2015

Ahojte, zostal nam gastrotuss sirup 200 ml po malej. Ak by mal niekto zaujem piste IP (mam ho vyfoteny aj v mojom bazariku). Bol pouzity asi 3 krat, a stal 7,98 €. Ponukam za 4 € + postovne.

zuzana316
23. apr 2016

@emjee ahoj sme na tom rovnako co sa tyka refluxu. Aj moja dcerka ma 2a pol roka a tiez jej teraz zistili reflux. Boli sme casto chori a zistili ze to sposobuje prave reflux. Teraz znovu kasel a grckajlnie. vlvam co odporucili? My uzivame ten gastrotuss.

emjee
24. apr 2016

@zuzana316 to nebol prispevok odo mna, ale od @sara2

katka1981
24. aug 2016

Ahojte, moze Gastrottus zapekat? V piatok som zacala davat syncekovi vecer sirup a odvtedy mi kaka len raz denne a teda vykaka strasne vela, je to presne to co mal rozdelene do viacerych plienok a ledva to vytlaci, nema tvrdu stolicu ale kremovu.

kat13s
22. jún 2017

Ahojte, mozno trosku prispevok od veci, ale ostal mi skoro cely Gastrotuss sirup po syncekovi. Ak by nejaka maminka mala zaujem, viem jej ho darovat vymenou za banany pripadne ine ovocie pre mojho syna. Idealne odber osobne v Bratislave, inak za postovne. Prosim kontaktujte ma cez spravu v pripade zaujmu.

bergsta
22. jún 2017

Dovolim si len upozornit, ze pri otvorených liecivach je zaruka podstatne kratsia (t. j. skor v tyzdnoch) ako sa uvadza exspiracia na obale.

kat13s
22. jún 2017

Dakujem, kolko tyzdnov mam teda ratat pri sirupoch.

bergsta
22. jún 2017

@kat13s Malo by to byt uvedene v pribalovom letaku. Je to individualne, pausalne sa to neda povedat.

kat13s
23. jún 2017

Len pre doplnenie pozrela som to v pribalovom letaku a je tam napisane. Nikdy nepouzivajte po datume expiracie. Nic naviac. Expiracia je 03/2018. Takze moze pokojne niekomu posluzit. Je takmer nespotrebovany. Skladovany v suchu a chlade. Taktiez som si to overila u kamarata farmaceuta, ze to co pisete, sa vztahuje na antibioticke sirupy a kvapky pripravovane v lekarni priamo. Aj tak dakujem.

kat13s
23. jún 2017

Myslim to tak, ze istejsie bude to vratit do lekarne.

ice2210
2. okt 2017

Predám sirup Gastrotuss. Odobrala som z neho tri 2ml dávky, dcéra po ňom ešte viac vracala... Nedokáže prehltnúť ten sirup a keďže je len kojená nechcela som jej to dávať zapíjať čajíkom z fľaše. Otvorený bol len minulý týždeň.

petuska1113
7. jan 2018

@lucie7
@lucie7 ahoj chcem sa spytat kedy mam podat sinovi sirup ak papa iba v spanku nakolko odmieta pit neviem ci koli refluxu alebo je to bojkot flase dojcensky strajk. Ja ho musim najprv uspat a potom vymenit flasu za cumlik. Mozem sirup pridat do flasky alebo ho podat mimo jedenia?

angeka1108
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikasun
Odpoveď bola odstránená
Zobraz