• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sirup Ulcogant pri refluxe. Aké máte skúsenosti?

29. augusta 2013 
ano uplne presne tak za pol hodinku presne na minutu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to daj urcite vedit co vam budu robit som velmi zvedava. My sme mali ist tiez do nemocky na laktozove testy a dostali sme herpanginu takze z toho nic nebolo, ale zmenili nam mlieko tak apon nieco aj ked neviem ci to k niecomu bolo dobre :confounded:
29. máj 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak gratulujem :slight_smile:
A nevieš ako prebiehajú tie laktózové testy?
29. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak do nemocky teraz nejdeme, najblizsi mozny termin prijatia mame 17.6.
doktorka mi este poradila, ze ju mam prestat takto v spanku krmit, ze mozno je to naozaj reakcia na prekrmenie, tak jej mam dat menej casto. ze jednej jej znamej jedlo dieta v 4 mesiacoch 3x denne :grinning:
30. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,je to sice uz par mesiacov, čo tu prebehla diskusia o tichom refluxe a používaní Ulcogantu. Mám 5 mesačného synčeka a asi pred mesiacom začal vo väčšej miere zvrackať a nastal nekonečný kolotoč: kojenie-zvrackanie-kojenie....všetky príznaky poukazovali na tichy reflux. takze som zacala patrat co s tym a dostala som sa k Ulcogantu. Kúpili sme ho, ale aj tak som este tyzden skusala polohovanie. aj pri dojceni som mu nadvihla hlavicku(dojcim ho po leziacky), matrac v postielke sme nadvihli aj v kociariku bol trosku vyssie. po tyzdni to preslo. polohovali sme dalej a priznaky sa uplne vytratili. Ulcogant nam ostal nepouzity, tak ak by mal niekot zaujem, nech mi da vediet na mail.
7. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam to velmi pomohlo :slight_smile:
7. sep 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! máme úplne nový, neotvorený ulcogant. kupili sme ho v čechách a nakoniec sme ho nepoužili, lebo malý začal papať tuhú stravu a už nevrackal. tak, ak by mal niekto záujem predáme ho...
3. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby kolko je prosim vas 0,5 ml v kvapkach???v odmerkach tolko nieje a bojim sa ze by som mohla maluu predavkovat...prosiim poradte.dakujeem :wink:
22. aug 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victory881 Tak to je tazke povedat, lebo kazda kvapalina je rozdielne husta... :unamused: Ale skus kupit nejaky ten panadol sirupcek alebo nieco ine a tam bude taky davkovac, ze aj na 0,5ml. Alebo este lepsie kupit si malu injekcnu striekacku 1ml alebo 2ml - ta je potom ciachovana po 0,1-0,2ml :wink:
22. aug 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri smiem sa spytat ako sa prejavuje ten skryty reflux? ako sa lieči ?
29. aug 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok