Sú lepšie probiotiká Nutrolin alebo Dophilus?

katka13122
17. dec 2007

co je lepsie infants dophilus alebo nutrolin???

lenkalienka4
17. dec 2007

katka, my pouzivame infans d.... zo zaciatku to nepomahalo, treba to uzivat dlhodobo, uz to papa 2 mesiac a je to lepsie... O nutroline som nepocula, takze neviem. Poznam este Hylak, ale ten je moc kyslí.

junovka
17. dec 2007

TerAz sme my douzivali Nutrilion B.Neviem ci pomohlo 😕 Ako to zistim?

katka13122
autor
17. dec 2007

ak mala zapchu,uz by ju nemala mat

smisela
17. dec 2007

Ahoj,neviem,ci to pomaha na zapchu,ale moja mala uzivala Nutrolin B ked mala hnacku po antibiotikach,pomaha obnovit crevnu mikrofloru a mozem povedat,ze hnacka jej presla behom 6 hodin.Tak neviem ci to zaberie pri zapche 😒

junovka
17. dec 2007

my nemali ani jedno 😕 ja som jej preto dala,lebo sme brali ATB,prevencia 😉

alenaf
17. dec 2007

Ahojte,my sme uzivali Biopron Junior,a ten nam pomohol hned na druhy den,lebo mala mala problemy s vyprazdnovanim a kakala tak raz za 3 dni (nie je kojena).Teraz uzivame Infants Dophilus a sme tiez spokojni.Treba si asi porovnat zlozenie tych probiotik,lebo nie vsetky obsahuju rovnaky typ probiotickych bakterii.Napriklad Infants Dophilus obsahuje 6 kmenov bakterii. Celkovo si myslim,ze je to dobra vec hlavne pre nekojene deticky hlavne pri problemoch so zazivanim,ale aj ako prevencia na imunitu.Takisto je mozno zaujimave si porovnat jednotlive druhy probiotik cenovo,lebo niektore su zbytocne drahe podla mna. Tolko moja skusenost 😉

vesi
17. dec 2007

my sme mali na hnačku nutrolin a pomohol... 🙂

dominica
17. dec 2007

Sestra mala obidva, malá mala salmonelu, najprv mali nutrolin a potom infants, pomohli obidve, chválila ich, ale hovorila, že jedny z nich, teraz neviem ktoré, ale myslím, že infants po otvorení stráca účinok, teda neviem, či som to správne popísala, ale môj malý mal zápchy a radila mi radšej nutrolin, lebo po otvorení nestráca účinky a môže byť tuším aj dlho otvorený, no nepotrebovali sme ho, upravilo sa to samé. Asi som to blbo napísala, ale tak nejak podobne mi to sestra vysvetlovala, len si to nepamatám. Radšej si prečítajte letáčiky a snáď niekto poradí lepšie ako ja 😀

katka13122
autor
17. dec 2007

infants sa ma spotrebovat od otvorenia do 2 mesiacoch.

kadea
17. dec 2007

Ja pouzivam kvapky Bio gaija a pise sa tam, ze obsahuju take probiotika ako materske mlieko a musim povedat, ze som s nimi spokojna.

leila
17. dec 2007

ahojte 🙂 my papame tiez infants 🙂

katka13122
autor
18. dec 2007

kedy zacali ucinkovat?siminko ich uziva asi 5 dni,ma stolicu retsiu ale ho brusko boli a ktomu sa mu nechce tlacit.
my by sme potrebovali nieco aj na podporu vetrov lebo fenikel ani rasca mu nezaberaju.poradte nieco 😉

mirell
20. dec 2007

Poradte, ako podávate maličkým Infant d..... prášok? zmiešate s vodou ten prášok????a lyžičkou, ja som to tak robila, neviem či sa može miešať s vodou

alenaf
20. dec 2007

ja to podavam priamo do mlieka,bud do odstriekaneho materskeho,alebo do umeleho,oboje priamo do flasticky 🙂 a treba to poriadne zatriast

mirell
20. dec 2007

dakujem Ti

ikke
17. feb 2009

mizu416 • 1d • Dnes o 11:13
Ahojte maminy.Chcem sa informovat ci davate detickam probiotika?

mizulienka • 1d • Dnes o 11:18
ahoj mizu 🙂 davame..my osobne davame BioGaia, mam infos, ze su najlepsie, teda s najviacsim mnozstvom dobrych bakterii 🙂 davame 1 kvapku na kg

beelinka • 1d • Dnes o 11:49
Mizulienka to preco davas jednu kvapku na kg to ti niekto poradil alebo ? 😕

sipcek • 1d • Dnes o 11:50
ahoj,my davame nutrolin B sirup,sme po chorobe.Fajnotka. 🙂

katie.2906 • 1d • Dnes o 11:55
Ahojte. Nam pediatricka odporučila Infants Dophilus. Je to taky prasok. Pol cajovej lyzicky sa rozmiesa v mlieku alebo vo vode a dava sa raz denne. Ja to davam malej zatial striekackou, ale ak sa nekoji, moze sa dat do flasky.

elize • 1d • Dnes o 12:30
tiez uzivame Biogaiu. Davam 5 kvapiek denne. Poradili nam to ked sme boli s drobcom v nemocnici. Vraj patria medzi najlepsie. Davkujem podla navodu 🙂

zuzka99 • 1d • Dnes o 12:33
dávam BioGaiu - 5 kvapiek denne.

sirinka
17. feb 2009

ja davam nutrilon b len pri atb...a chvilku po ich dobrati, inac nie...

assimilate
23. feb 2009

My dávame Infant Dophilus, podľa dávkovania na obale a super nám to pomohlo, malý mal silné koliky zo zastavených vetríkov, kvapky nepomáhali ani jedny, od kedy užívame tieto probiotiká, máme sa fajn, bruško nebolí, upravilo mu to aj stolicu..... Posiľňuje to aj imunitu, ja to môžem len odporúčať.

zitaje
23. feb 2009

Aj ja davam Infant Dophilus, odkedy papa prikrmy, ma nenormalnu zapchu. Zabralo okamzite. Ked vysadim, cca. po troch dnoch sme tam, kde sme boli. 😠 Berie uz 4 mesiace. Ja davam do hrnceka prasok, na to trochu vody, rozmiesam, a podavam lyzickou (4-5 lyziciek).

hapkes
23. feb 2009

my pouzivame infant dophillus vzdy poobede mu dam pol lyz. kavovej a velmi nam pomohli pri prechode um ..vzdy sa potom vykaka..zatial nebol chory

pajinka23
20. sep 2009

baby kolko dni od uzivania probiotik sa zlepsi babu kakanie???lebo mojho drobca zase zacalo zapekat ☹ i

zuza.m
20. sep 2009

infant dophillus my sme davali od 2mes tieto ale s prestavkami vždy ked mal redčiu kaku alebo sopliky.teras mse boli v nemocke za črevnu virozu a nakazali nam nutrilon B.

zuzka1.
20. sep 2009

pajinka u nas zabrali infant dolphius asi po 2 dnoch myslim 😉

pajinka23
20. sep 2009

juuuj tak fajn lebo rozmyslam nad kupou inf.dophilus 😉 😉

lucia1004
20. sep 2009

pajinka, nam napr. nepomohol ani infant ani biogaia, upravila som to az jedlom - t.j. davala som minimum bananov, ryze, mrkvy, viac jablcok a kasicky... ale vy este asi papate len mliecko... mnohe mamicky vravia, ze probiotika na zapchu nepomohli, aj ked jasne, posilnuju imunitu babätiek

silvia.t
20. sep 2009

ahojte my mame teraz problem s bruskom,myslim ze ho bolieva lebo si pritahuje nozky k bruchu a potom ma strasne vetry...mozte poradit co by pomohlo...maly pije UM
DAKUJEM

pajinka23
20. sep 2009

silvi vyskusaj cajik od hipp na dobru nocku alebo hipp spokojne brusko 🙂 🙂 Alebo sa porat s doki nech ti napise nejake kvapky 😉 😉

inneska
20. sep 2009

my užívame infant..erik sa nemohol sám vykakať, musela som používať rúrku...po dohode s lekárom sme ho nasadili a výsledok sa dostavil na 10 deň 🙂 erik začal sám kakať a odvtedy s tým problém nemáme 🙂
a ja to vždy rozmiešam v troške vody a podávam striekačkou od nurofenu, ide to super 🙂 ked sme pili lyžičkou, tak polovička vždy skončila na podbradníku 😀

inneska
20. sep 2009

a celkovo probiotikam treba dať 14 dní, než začnú účinkovať...tak to netreba hned po pár dňoch vzdávať 😉

sisinka5
20. sep 2009

my sme mali aj inf.dop.aj nutrolin ale jednoznacne bio gaia nam pomohla najrychlejsie