Sú lepšie probiotiká Nutrolin alebo Dophilus?

katka13122
17. dec 2007

co je lepsie infants dophilus alebo nutrolin???

katka.m
21. sep 2009

sisnka5: Súhlasím, aj ja som zistila, že nám BioGaia účinkuje rýchlejšie a lepšie 🙂

inneska
21. sep 2009

babulky a myslíte, že nebude problém, ked by som prešla z infantu na biogaiu?? zatial som spokojná s infantom, ale do budúcna, aby to nerobilo šarapatu, ked to zmením 🙂

pajinka23
21. sep 2009

babule a co je natom pravdy ze probiotika su aj na podporenie imunity u deti???A ake je davkovanie na inf.dhopilus??

inneska
21. sep 2009

paji...tiež som to počula, že podporujú imunitu 🙂 a myslím, že to môže byť pravda 🙂 a dávkovanie infantu je 1/2 kávovej lyžičky denne rozpustiť v mliečku alebo vode 🙂

lienka8311
21. sep 2009

pajinka-ano podporuju imunitu,dnes mi to vravela doktorka ked nam ich odporucila,sme casto chory a casto berieme antibiotika...

inneska
21. sep 2009

takže budeme aj zdravučký 😵 😵

pajinka23
21. sep 2009

tak to je fajn ja sa este poradim s petkovou doki a potom mu ich kupim 🙂 🙂

inneska
21. sep 2009

nám pomohli hlavne pri kakaní, ked sa erik nemohol vykakať, ja som s nimi max. spokojná 🙂 uvidíme, ako v zime, či nás budú choroby obchádzať 🙂

rose86
21. sep 2009

my davame biogaiu

lienka8311
21. sep 2009

baby a ake mate skusenosti s nutrolinom,my sme uz brali infant,ale boli sme mensi,teraz nam odporucila nutrolin

pajinka23
21. sep 2009

inneska aj my mame obcas problemy s kakanim ☹ ☹ aj preto ich chcem kupit 🙂 a od kolkeho mesiaca si ich zacala davat??moze sa jest aj dlhodobo???

inneska
22. sep 2009

paji...my ich papáme asi od 4.týždňa, zabrali na 10. deň, ked sa erik sám vykakal...a potom to už išlo 😀 môžu sa aj dlhodobo užívať...neterka ich papá už rok 🙂

katkaking
23. sep 2009

ahojte kocky, nam odporucila dr. na riedku kaku probiotika...v lekarni nam poradili nutrolin B...papame 5 dni, zatial nemam pocit ze by pomohli...vcera mi povedala lekarnicka ze pri hnacke mozem dat 2 tabletky denne-rozpustit v lyzicke vody. Mate s tym skusenost, myslite ze pomoze, alebo mam ist za dr. nech jej da nieco ine??? dokedy mam este pockat? dakujem za odpovede!!!

A este, myslite ze moze byt z hnacky mrzuta?

lenka_da
23. sep 2009

katkaking: 5 dni hnacka, to je dost dlho... akoze ju normalne viackrat denne prezenie alebo ma iba 1x riedku stolicu? Lebo ak kaka viackrat denne, uz by si mala zasjt za dr. urobit vyter stolice, a pozor na dehydrovanie, aby prijimala dost tekutin 😕 my sme mali odskusane kvapky bio gaia, nutrolin nepoznam... 😖

katkaking
23. sep 2009

nema prehananie v takom slova zmysle ako to pozname...predtym zvykla kakat 1-2 krat, teraz kaka 2-3 krat, ale zda sa mi to trochu redsie ako predtym. Tak neviem... s dr. som to konzultovala cez telefon a povedala, ze mam davat ten nutrolin...zato sa pytam, ako dlho trva kym to zaberie. Diky lenka

pajinka23
23. sep 2009

inneska a infant sa daju uzivat do piatich rokou dietata nie:?? 😉

inneska
23. sep 2009

paji...teraz užívame infants dophilus, potom je children dophilus(5r-15r), adults dophilus a senior dophilus...príp. kuk sem 🙂 http://www.dophilus.sk/?id=8

pajinka23
23. sep 2009

fuu tak to ich je viac druhou???

inneska
23. sep 2009

pre všetky vekové kategorie 🙂 môžeme aj my papať 😀

jahodka11
23. sep 2009

katkaking-my zasa papame bioagia kvapky.....a pomahaju nam...a vyzera to tak, ze aj dlho budeme, ale nevadi, hlavne, ze pomozu 🙂

pajinka23
24. sep 2009

inneska prosim ta moze sa infant davat aj do tepleho mliecka???Uz ho mame kupeny 😉 😉

pajinka23
24. sep 2009

Inak babulky prihlasila som mojho drobca na sutaz tak ak chcete tak zanho zahlasujte..dakujem

inneska
24. sep 2009

paji...ja ten infant dávam do teplej vody stále a účinkuje 🙂 a prajem, aby zabral čo najskôr 😉

inneska
24. sep 2009

a zahlasované 😉

pajinka23
24. sep 2009

ineskadakujem za hlas a aj za radu,lebo ja so to malemu dala do mliecka ale to ma teplucke tak dufam ze to nejako nebude vadit,lebo sa bojim aby nestratili ucinok ked sa musia v chlade aj skladovat 😕

inneska
24. sep 2009

paji...určite by sa tým nemalo uškodiť, ked to kážu do mlieka alebo čaju dávať...a to dáš piť teplé, nie studené...a ja som zo začiatku to dávala do horúcej prevarenej vody 😀 a aj tak to účinkovalo 🙂

pajinka23
24. sep 2009

inneska tak potom fajn 🙂 🙂 🙂 uvidime ci to nasmu drobcovi pomoze 😉

inneska
24. sep 2009

a kedy chceš dávať?? ja som prvé dni dávala ráno...ale kedže sme taký grckovia, hned mi to vygrckal a baktérie boli v ťahu( teda v plienke 😝 )tak som začala večer pred papaním, pred spánkom...večer negrckáme, tak mám istotu, že to v ňom ostane 🙂