Sú lepšie probiotiká Nutrolin alebo Dophilus?

katka13122
17. dec 2007

co je lepsie infants dophilus alebo nutrolin???

pajinka23
29. sep 2009

Ja by som malemu nikdy nedala NUTRILON ani keby bol zlaty,mali sme od doki predpisany Nutriton zahustovadlo a mali bol v jednom krci a strasne koliky mal sneho ☹ ☹ Znacke nutricia proste neverim a ani moje kamosky s nim ani jedna nema dobre skusenosti 😲

miskachrumka
30. sep 2009

veru nutrilon je nanic ja otom mlieku už nechcem ani pocut 😠

miskachrumka
30. sep 2009

pajinka 😉 zlata napisem !neboj!ked vidim ze si pisala 🙂 co nejdes do netabulkovych?

pajinka23
30. sep 2009

budem tam musiet kuknut,lebo tu viazne debata ☹ 😉

inneska
30. sep 2009

paji...mali sme to asi také chvílkové s tým nekakaním...už zase kaká tak ako má 🙂 a zrejme pomohli aj nektarinky, čo som zjedla..po nich vždy kaká ako divý 😀 že ma to skôr nenapadlo...probiotikum ako vyšité 😀

pajinka23
30. sep 2009

ineska ty to mas aj tak fajn,lebo kojis a malima hnet lepsie kako 😝 😝 ked nieco fajne spapa,no my to mame uz hosie ☹ ☹ Ale vcera sa vecer vykakal a dnes rano tiez tak klop klop aby som nezariekla mozno uz bude fajn tak uvidim 😉 😉

miskachrumka
30. sep 2009

pajinka už si kukla 😉 😀

pajinka23
30. sep 2009

misi uz som tam 😀 😀

inneska
30. sep 2009

paji...zatial som moc rada, že je dosť mliečka...už sa ´teším´ ked začneme prikrmovať 😝 a ty prečo nekojíš?? 😕 držím palec, aby sa to len lepšilo 😉

miskachrumka
1. okt 2009

no paji viem! 😀

pajinka23
1. okt 2009

inneska ja som mala problem lebo mali mal zabku v ustockach a vtedy mi od nervou potiahol tak prso ze mi isla aj krv z bradavky,nechcel vobec papat s prsa ☹ ☹ strasne sa zlostil a plakal az kym nebol od placu fialovy ☹ ☹ tak sme mu dali mm z flasky,tak sa aspon napapal,a ked sa mu zaba trochu preliecila skusala som znovu kojit ale nechcel uz prsnik.proste sa za ten kratky cas naucil na flasticku prefikanec mali 😉 😉 tak som odsavala a odsavala ale casom bolo mlieka menej,tak som zacala davat um,as sme presli na um uplne ☹ ☹ Mlieko mam v prsnikoch este aj teras ale uz nejdem asi spekulovat,mali mi aj tak s prsa papat nebude a uz je nauceny na um a zase mu zatazovat zaludok nechcem 😔 😔 aj tak by mu uz podla mna nestacilo mm lebo on je jedak velky,ved ani um mu nestaci musime prejst na druhu formulu 😀 😀 😀 takze to je moj skrateny pribeh o neuspesnom kojeni 😒 ale aspon viem ze pri druhom uz nemam flasku davat

inneska
2. okt 2009

paji, tak to ma mrzí, že si takto prišla o mliečko ☹ deti sú beťári, lahko si zvyknú na jednoduchšie 😅 ale nie si prvá, ani posledná čo je jej dieťatko na UM...hlavne aby si bola v pohodičke, aby bol aj peťko šťastný, že má spokojnú maminu 😉

pajinka23
11. okt 2009

A uz ma s tymi probiotikami ide drbnut 😠 😠 vobec nam nezaberaju ,teras mal mali dva dni mlieko lebo sme ho nemali kde prikrmovat po ceste do CR a bol taky zapeceny ze mu skoro ritku rostrhalo co mal kako siroke a tvede ako kamen ajsomplakala snim chuda moje 😔 😔 Fuuu to uz nechcem nikdy viac zazit ☹

miskachrumka
12. okt 2009

paji aj mi mavame taku stolicu niekedy!aj to musi byt! 😉 neboj!ved mame chlapiskov tak to zvladnu! 😉

pajinka23
12. okt 2009

miska tak ja mam tie naj probiotika na svete zistila som to vcera po obede 🙂 🙂 🙂 a volaju sa špenát 😀 😀 😀 mali sa taaak po nom vykakal 😀 😀 😝 taaaku velku kopu a dneska tiez 🙂 🙂

miskachrumka
12. okt 2009

spenat vidis 😉
aspon nemiusis davat velek peniaze kazdy mesiac na probiotika 🙂
samozrejme ze zartujem 😀
nam napr na prekvapenei pomohla mrkva na vykakanie ked sme boli mensi! 😕 😉 ktora zevraj zapeka no nanas posoby naopak!ale pisali mi maicky co maju rovnake skusenosti s mrkvou! 🙂

miskachrumka
12. okt 2009

sorry za chyby ale už je vela hodin pre mna tak idem hodit sprchu a buvat ..........dobru noc! 🙂

krpito
12. okt 2009

či ráno, či na obed alebo večer 😀 😀 😀

pajinka23
14. okt 2009

miska no aj nas mrkva vobec nezapeka a tiez sa i zda ze lepsie po nej mali kaka,ale probiotika mu davam stale aspon na imunitu....teras sommu dala za dva dni hrusku tak aj s nej pekne kakuskal 🙂 🙂

miskachrumka
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 trapne!
paji aj nam mrkva pomohla 🙂
a davas teda infans ako my? 😉
a nenaduva ho hruska?

miskachrumka
14. okt 2009

paji kukal som album mali je krasny! 😉

pajinka23
14. okt 2009

Dakujem miska.... 🙂 🙂 🙂 Ano davam inf.dophilus ako ty 😉 😉 ale ako vravim lepsie na kako 😝 😝 je zeleninka a ovocko 😀 😀 😀 Maleho s hrusky vobec nenaduva a strane mu chuti 🙂 🙂 🙂 teda vlastne ten moj mali zrutik spapa asi fakt vsetko 😀 😀 😀

ivaa48
29. okt 2009

Prosím poradí mi niekto ak ma malý stolicu raz za 4 dni?? Ma 5 mesiacov a trva to odkedy som ho prestala kojit cca uz 3 mesiace. Jeho stolica je aj taka tmavo zelena, no robili mu vyter,ale ziadneho bacila nema.Lekarka vravela,ze pokial ho brusko neboli tak je to OK,ze vsetky ziviny strávy, papame Nutrilon HA. Dakujem

mamusia
9. mar 2010

Ahojte.

Chcem sa spytat,ze ci ma niekto skusenosti trosku naopak,ze babo ma taku vodovejsiu stolicu, ze ci nato pomahaju tiez tie probiotika.

My papame Infant Dophilus uz 6 dni a zatial ziadna zmena. Doktorka mi vcera povedala,ze mam vydrzat este tyzden,ze ak nic,tak sa jej mam ozvat.

No som zvedava,ze ci to vobec zaberie. V noci mala moja malinka trochu tuhsiu stolicu,ako vytlacena horcica 😀 som sa potesila,ze to uz mozno zabera, ale rano zas taka vodova s kyslim zapachom...vie mi niekto poradit? Sme na UM.

Dakujem.

murinka
9. mar 2010

my sme tiez papali infant dophilus ale nam zabrali v priebehu 2-3dni...

rainee
9. mar 2010

my papame bio gaia kvoli atb, tak uvidime. tiez by mohli pomoct na zapchu.

ockovelasky
9. mar 2010

Ahojte..

Mamusia, aké UM papáte? Môj malý mal takto po Nutrilone HA, aj nám brali stery.. Potom nám doki dala Bebu sensitive a tú pijeme doteraz..

My teraz berieme tiež BioGaia, kvôli ATB, lebo začal hnačkovať, ináč má tvrdšiu stolicu, ale BioGaia zabrala hneď na druhý deň a už mu aj upravila nielen hnačky ale aj tvrdú stolicu..

monkula
9. mar 2010

BioGaia... 🙂

rainee
9. mar 2010

ockovelasky, ta beba sensitive je nieco ako nutrilon ha ci comfort?

ockovelasky
9. mar 2010

Neviem presne, s ktorým Nutrilonom to porovnať, ale skôr asi s HA.. Beba sensitive je na boľavé brušká, pri hnačkách ale aj zápchach..