Sú tabletky Vermox na voľný predaj?

danculik
20. okt 2012

Ahojte chcem sa vás opýtať, neviete mi poradiť či sú tabletky Vermox aj na voľný predaj? Dcérke som zistila, že má mrle... ☹ ☹

luciferkax
20. okt 2012

google vie všetko, vygoogli si, nie?

maznacik007
20. okt 2012

nie su na lekarsky predpis

beruska1311
20. okt 2012

Nie, treba recept.

poloprudska
20. okt 2012

Urcite nie . na lekarsky . ja som ich ties zhanala v lete a iba k lekarke som musela . nepredaju ich nikde .

evickapooh
20. okt 2012

no mne odporucala gastroenterologicka aby som vydezinfikovala deti.... ze netreba vysetrit stolicu nemusim si davat ani naplaste-kvoli vysetreniu ci maju chlisty nebo nie... staci ked si kupim 6 balenia vermoxu,ak nedostanem v lekarni tak nech si dam vypisat obvodnou......2 sebe 2 mensej a 2 balenia vacsej dcerke... davkovanie je v prilohe ,ze nech doberu 1 balenie a o 3 tyzdnoch druhe samozrejme a ja som brala s nimi...takze cela rodina bola vydezinfikovana....a nemusela som si dat vypisat obvodnou bez problemov som ho dostala v lekarni

anjelicek26
20. okt 2012

Urcite su na predpis..

marduliena
1. dec 2012

su na predpis

barbiska
1. dec 2012

tieto tabletky su na predpis...

lubbie
25. máj 2015

Skus sa opytat, ci ti ich nepredaju v lekarni. Mne ich predali aj bez receptu. Beru sa len 4 dni. A kup rovno aj nejake dobre probiotika, lebo dost narusaju crevnu mikrofloru.

conny122
23. aug 2016

@danculik mne dali iba na recept a treba si precitat aj pisomnu informaciu .ja som podavala na mrle detske 1tabletku po dvoch tyzdnoch dalsie tabletku a zase po druhej tabletke po dvoch tyzdnoch tretiu tabletku 🙂