• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vitamín C - megaskorbická liečba, rady a skúsenosti

8. decembra 2016 
@aristka opat si si z jednej vety urobila dokonaly prehlad o tom, ako co a presne uzivam a ako konkretne to konzultujem... nemam viac o com :wink:
28. okt 2013 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@ivanka.7 veď nie je o čom a čo dodávať.... :wink:
28. okt 2013 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petot prosím ťa, čo hovoríš na toto Céčko? http://www.vitalvibe.eu/cs/vitaminy-a-mineraly/118-prirodni-vitamin-c-500-gramu.html Je lepšie ako DM-kové? :sweat_smile: Stačí menšie množstvo? Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
28. okt 2013 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka nikto nedáva deťom megadávky céčka, keď tak megadávky askorbátu a to je rozdiel, takže tvoja pedi môže vyvaliť oči späť, lebo si ju informovala blbo.
28. okt 2013 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@molka prosím ťa a čo je kyselina askorbová tj. vit.C ..moja ja viem o čom hovorím ..mňa nepresviedčaj :wink:
28. okt 2013 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@halienka Veci, čo píšu na stránke, sú podľa môjho názoru nepodložené, ale na druhej strane chápem, že s tak drahým preparátom sa musia nejako odlíšiť od lacnej chemickej konkurencie :wink:
28. okt 2013 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka moja, aj ja viem, o čom hovorím...nikoho nepresviedčam, to kde si vyčítala?
28. okt 2013 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@molka ja som to nevyčítala ,len dobre viem čo podávam pacošom a buď si istá ,že toto ovládam....takže asi nevieš o čom hovoríš ....inak sa to dá aj vygoogliť :wink:
28. okt 2013 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka stále píšeš o tom, že nemáme naivne veriť fanatikom na koníku, takže neviem, prečo by som ti mala veriť, že niečo podávaš pacientom...podľa toho, ako diskutuješ v iných témach, ako prekrúcaš, ako nevieš pochopiť, čo sa ti druhí snažia napísať, by som povedala, že vôbec netušíš, o čom je reč.
28. okt 2013 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@petot aha, ďakujem za odpoveď :slight_smile:
28. okt 2013 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@molka ja som tu nikoho fanatikom nenazvala ...takže výplody si nechaj pre seba ...a je až trápne ,že nevieš čo je kyselina askorbová a ideš ma presviedčať ,že to nie je vit.C a ak už nevieš čo ideš útočiť ....napíš mi čo je kyselina askorbová a potom môžme diskutovať ďalej .....
28. okt 2013 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka akooo? Kde som napísala, že vit.C nie je kys. askorbová??? Zase prekrúcaš! Vyjadrím sa teda úplne detailne - je rozdiel užiť megadávky kys. askorbovej a megadávky askorbátu. Koniec, ďalej ma to už nebaví a nemám čas na diskusie o ničom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2013 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@molka askorbát vápenatý je vit.C nekyslí zas ten vit C ....takže nabudúce daj aspoň jasnú definíciu....inak syntetika ako syntetika
28. okt 2013 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka Čo tak prekročiť svoj tieň z iných diskusných skupín? Dokážeš komunikovať bez toho, aby si spájala poučovanie s urážaním?
28. okt 2013 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@petot čo je úražlivé ,že sa pýtam a stále nedostávam odpoveď ,aký význam má šejk z vit.C a čo vôbec do tých detí pchajú mamičky a pokiaľ viem v tejto téme si za poučiteľa a liečiteľa ty ,ja tu nikomu nič nemienim ordinovať ani si robiť kšeft ,sa bojíš ,že ti tu niečo ohrozím .....a pokiaľ som čítala ,ešte som tu nič nepovedala a už som urážaná ja ,za otázky .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2013 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka Ráč si prečítať diskusiu, a pýtať sa keď nenájdeš odpovede. Nikto nie je povinný odpovedať stále dokola, najmä keď tvoje pôsobenie v iných skupinách, ako aj tu na ostatných dvoch stranách, vyzerá ako cieľavedomé vyrývanie a podrypovanie (vrátane tvojho predošlého príspevku).
29. okt 2013 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@petot ale veď som sa nepýtala teba a o šejku som sa dočitala až teraz a od dotyčného som stále nedostala odpoveď ....
29. okt 2013 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petot inak sa ti nepáči ,že niekto si tu pýta info a nie teba ,ak by som niečo chcela od teba pýtam sa na počítačové servery ,či sa mýlim ....
29. okt 2013 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka Stále si rovnako podrypovačná. Popravde, ja som rád keď odpovedať nemusím. Ale nedá mi nečinne sa pozerať, ako tu trolluješ slušnú diskusiu.
29. okt 2013 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@petot a čm ju trolujem ,že sa tu objavil nick aristka ....normálne som sa zasmiala ..nemusíš sa báť ,nič vám tu nehrozí ,len ten šejk ma fakt zaujíma a budem čakať na odpoveď :wink:
29. okt 2013 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka Nie je to o nicku ale o korektnom správaní k ostatným.
31. okt 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@petot ja neviem čo je u vás korektné ,prečítaj si reakcie na moje otázky ,veď som sa len pýtala úplne normálne a už sú tu útoky na mňa a dokonca sa tu jedna diskutujúca vyjadruje o mne z iných tém a pritom ja neviem ,že by som s ňou niekde komunikovala ,takže ak mi niekto nevie dať relevantnú odpoveď nech si o mňa neoptiera pusu ....a to som moc slušná .... :wink:
31. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aristka nerob z ľudí debilov, toto je podľa teba slušné opýtanie sa?

" @ archibald nedá mi to napísať ,vieš čo je lecitín a aký má účinok a čo má vit.C ,ktorý je rozpustný vo vode a lecitínom ....a celý tento proces miešania drinku ......akože mám dosť a ešte mudrovačky ohľadom iv podania vit .c ...."

alebo toto?
" @ vitaminikc toto nemyslíš vážne a ešte ho aj pichneš nie......."

veď z toho irónia, rýpanie a zosmiešňovanie priam kričí. Z takéhoto príspevku to vycíti každý ako to myslíš, tak hádam nečakáš, že ti niekto bude na zosmiešňujúce otázky slušne odpovedať... Takéto divadielko ti tu nikto nezhltne :wink:
31. okt 2013 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@halienka ten pán mi písal do ip ,tak sa do toho nemiešaj a nehovor za druhých a na ten šejk ak nemáš odpoveď nepíš ....ja stále čakám na odpoveď na tej šejk ,lebo ,kto vie niečo o peptidoch a vit.rozpustných vo vode nedáva to logiku ....,ale vám to tu nevadí ...a slovo debil si vyslovila ty ,prečo ma to prekvapuje ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2013 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: :grinning: :grinning: som ti asi trafila nejaký nerv keď tak skáčeš, čo? Ja si budem písať čo chcem a kde chcem :wink: Mne zas nedáva logiku keď niekto rýpe a ešte aj čaká naivne slušné odpovede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2013 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@halienka to bolo akože mne ...nie je toto téma o vitC alebo som si ju zmýlila ....
31. okt 2013 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím vás, neviete či v iných mestách dostať vit. C v drogériách DM? V B. Bystrici sa totiž vytratil a už mesiac im neprišiel. Ja neviem čo teraz budeme užívať ak ho už cielene stiahli z predaja. Veľmi nám pomáhal. :frowning2:
5. nov 2013 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkolucy aj u nás v PB je rovnaký stav :frowning2:
5. nov 2013 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mali by ste sa pozrieť či sa v ňom niečo nenašlo ,keď hio niet ....sama som zvedavá
6. nov 2013 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@halienka
@kubkolucy u nás v nedeľu bol .
dá sa objednať na centralchem a pgchem, na kilá :slight_smile:
6. nov 2013 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok