Zymaderm. Kde ho objednať?

fine
14. nov 2009

ahojte, viete mi prosim niekto poradit ako a kde sa da objednat zymaderm na molusky? tu na konikovi viacere baby pisali, ze ho objednali, len sa neviem dopatrat kde a ako...dakujem,,,

fine
autor
14. nov 2009

danu...tam ta otazka bola - aj ked nie odo mna- ale odpoved neprisla ziadna...preto to skusam aj takto -novou temou...

lela1
15. nov 2009

Ahoj fine,ja mám taký istý problém a napísala som tu otázku a kde nič,tu nič,asi nikto neporadí a všetci tam o tom píšu ☹

fine
autor
15. nov 2009

lela - tie co to objednavali sa tam asi dlhsie neukazali....inak si to neviem vysvetlit...inak mne to uz zacina dost surit, takze rozmyslam nad tym, ze vyskusam ten Infectodel...ten by sa mal dat zohnat lahsie..mala bude mat za chvilu dva roky, tak by som pouzila aj to...ale budem stale patrat aj po zymaderme....

lela1
15. nov 2009

Ahoj fine,môj malý je ešte na to malý,ak budeš mať nejaké info o tom zymaderme tak daj vidieť.ja som sa pýtala už aj v čechách a sestra v belgicku a nič o tom nevedia 😉

fine
autor
16. nov 2009

ahoj - ja som to tiez skusala uz aj cez znamu v lekarni, ale tiez nic...pozerala som uz vcera, ze tvoj Samko je este maly na ten infectodel , Nela tiez este nema dva roky, ale uz jej chyba len kusok, tak by som ho prinajhorsom pouzila...skusim este raz prehladat net a uvidim...urcite dam vediet...

erikasadek
16. nov 2009

http://international.drugstore.com/products/pro...

dufam ze ti to pomoze, ak treb anajdem Ti viac.. 😉

erikasadek
16. nov 2009

este je odpoved aj v homeopatikach.. miesane, + silice. 😉 ak by si mala zaujem. napisem.. presne co a kolko. 😉

erikasadek
16. nov 2009

http://www.vitacost.com/Naturopathix

jedna vec ma prekvapuje, nemozet eto najst, a ja som si to dala do hladaca vyhodilo mi to 3 200 odpovedi. 😅

lela1
16. nov 2009

Ahoj erikasadek,diky za rady,chcela by som sa ťa spýtať že či si ten zymaderm používala a či sa to fakt opatí,lebo stojí dosť,tie homeopatiká používame druhý týždeň tak výsledok nie je vidieť,chodili sme aj na vypalovanie ale nula bodov,má to čím ďalej tým viac. 🙂

erikasadek
16. nov 2009

lela, ahoj osobne s tym nemam ziaden problem, som v fr a tu sa skor davaju homeo, a podla toho co som citala tak uspesne+ silice dam ti neake kombinacie,

ale ,,tu v fr homeo , je preplacane, an rcept takze , nam to nejde tak do penazi.. ako na slovensku kd eje , predrazene, tuje , stala cena, 1,8à vsetky homeo, patika az na niekolko vynimiek.. 😉

takze sa mrknem ahodim , kombinaciu homeo ,a silice. 😉

lela1
16. nov 2009

erikasadek ja som sa ťa chcela opýtať skôr na ten zymaderm,počula som o tom len okrajovo,tú stránku čo si dala je po anglicky?ja by som to objednala keby som vedela že to zaberie aj keď to stojí dosť peňazí 😉

erikasadek
16. nov 2009

lela, no ja ti neviem , povedat vobec, mozme sa ti pozriet na francuzske fora, ake maju skusenosti, tu , s tymto..
kedze ja o tom naozaj neviem ...prepca nemam vlastnu skusenost a klamat ti nebudem, mozem len tolko urobit.. 😉

fine
autor
17. nov 2009

erikasadek - vdaka za info aj ponuku homeo....mne to tiez vyhodilo kopec odpovedi, ale chcela som skor osobnu skusenost s objednavanim...niektore baby pisali, ze to objednavali a tak som dufala, ze daju nejaky tip - cez koho to objednali a ci to bolo ok....a ak budes mat chvilu, tak porad tie homeo....vdaka

erikasadek
17. nov 2009

ok , dam Ti 😉