10 mesačný syn má problém vydržať, kým mu pripravím jedlo

babulka28
3. máj 2015

Ahojte, viete mi poradiť ? Každé ráno si mladší synátor po prebudení blaboce, kope, hrá sa. Akonáhle však uvidí mna alebo manžela, začne strašne žalostne plakať. Netrápi ma to kôli tomu, že ma zobudí, pretože hned ked mu dám fľašu stíchne a ked dopije mlieko tak si už len brble a ja si ešte môžem chvíľu poležať...trápi ma to preto, že sa začínajú susedia sťažovať že idú ráno do práce a on ich budí, bojím sa aby nás kôli tomu nájomca nevyhodil :( deje sa to aj v noci, ten plač kým mu zarobím mlieko je fakt hrozný... viete mi nejako poradiť ?

lukrecia76
6. máj 2015

@krupka2108 Este som nepocula o samoohrievacej flasi. Ako to funguje a kde sa da kupit?

anina33
6. máj 2015

@babulka28 aj moja obcas zaplace,lebo chcela by asi hned,ked je to vecer,tak jej dam flasu s cajikom a hned idem pripravit mlieko,mam uz vodu zohriatu prevarenu vopred takze uz len namixujem zarobim a idem,tym ze ma ten cajik zatial tak vydrzi,inak tiez by bol rev

teedynka
6. máj 2015

@krupka2108 ved kazdy preferuje nieco ine, ja som vyskusala aj ohrievacky, ale tento sposob mi vyhovoval najviac a bol najrychlejsi... Minutu vydrzi kazde, ale ked ma takych problemovych susedov, tym bude aj pol minuta strasne dlhaaa....

hikokk
6. máj 2015

Flasku s praskom pripravenu a termosku s odmeranou vodou a potom iba zatriast a mas to

sanmari85
6. máj 2015

K tym pripravovanym mliekam na 24 hodin. V nemocnici mlieko urobia na 24 hod ale PASTERIZUJU ho. Pytala som sa nato. Klasicky zarobia mlieko . Potom v sklenenych flasiach daju do hrnca s vodou a pri teplote 75 stupnov pasterizuju 15 minut teda ked dosiahne 75 stupnov tak to vypnu nechaju 15 minut v tom hrnci a potom prudko zachladia. Tak to mne popisovali v nemocnici. Trvanlivost takeho mliecka je vraj 12 hodin .

tjaden
17. máj 2015

@babulka28 ahoj ja som malú naučíla čakať vždy som šla robiť mlieko s ňou na rukách a opisovala som jej a teraz dáme naberačky kolko? 4? može byť? napustíme vodu do kanvici a čakáme! ak sa začala metať tak som hned skríkla: ešte nevrie pozri už hučí už to bude tak sme spolu zízali na kanvicu, kým trasiem fľaškou hovorím jej: mixujeme mixujeme inak ho bude hnus 🙂 to robím asi od jej pol roka teraz má 9mes ak spustí plač rýchlo napustím do kanvici vodu zapnem poviem hreje sa vodička čakáme a ona už na mňa ani nepozrie len zíza na kanvicu ak zovrie začne kopať nožkami a bľabotať a už pozerá na mňa akoby chcela povedať že aha už je 😀