11 ročná dcérka si myslí, že deti nosí bocian. Mám jej to vysvetliť?

mordo
19. mar 2014

😉

guinevre
20. mar 2014

Urcite jej to mas vysvetlit! Neviem preco niektori rodicia sexualitu beru ako taboo, alebo nieco coho sa treba hanbit nechapu ze neskor ten clovek (kvoli takej vychovy) moze mat aj problemy s valstnou sexualitou, a chapat sex ako nieco "spinave". Ako decko som bola velmi zvedava, a uz od siestich, siedmych som sa pytala ako deti prichadzaju na svet a mama mi to vsetko vyvetlila. Jasne, treba to vysvetlovat primerene veku v ktorom decko je. Mama a tatino sa velmi lubia, objimaju sa a tatino zasadi semienko mame v brusku... tak nejak by som ja svojmu decku vysvetlila 🙂

michala.s
20. mar 2014

Moja 9 rocna neter sa to uz vsetko pekne ucili v skole a pekne mi to aj potom vysvetlovala, bolo vidno, ze ju ucivo velmi zaujalo a ked potom na hodinu doniesla obrazok zo sona ked bola este v maminkinom brusku, tak dostala jednicku 🙂

anelehka
20. mar 2014

ahoj,moj maly 6r.vie,ze deti su z brucha,myslim,ze to mu staci🙂-zatial,ale ze deti nosi bocian,to snad nie??? 😀

jahodka8
29. mar 2014

Radšej jej to vysvetli, lebo takéto dievčatá, čo neboli doma poučené, ani nevedia, že s chlapcom sa dá otehotnieť. Najľahšia obeť pre nejakého zvodcu mladých dievčat.

danjelca
29. mar 2014

ale to je taká blbosť...11 ročná baba????To jedine že by ste žili v panenskej civilizáciou nedotknutej prírode severu...

kitu
29. mar 2014

kravina 11. ročná už dávno vie ako to je.. lebo v tretej triede sa o tom učia na prirodovede a tak isto sa to spomina aj v učive 4. ročníka...

alexis617
10. apr 2014

mi sme bocianovi sypali na okno cukor nech nám donesie bračeka doniesol po 10 rokoch ,ked som 13 ročnému synovi povedala ,že bocian donesie ešte jedno bábo s úsmevom mi povedal mami ten bocian by si mal dávať pozor ste vo veku ked by ste mali myslieť na antikoncepciu 🙂 nechaj ju v tom sama pochopí...ako ten môj

kemonka
10. apr 2014

Urcite jej to vysvetluj.jasne ze nie dopodrobna. Moja dcera bude mat 5 rokov a vie ze babo je v brusku a nosi ho maminka.nikdy som jej nepovedala ze bocian....tak isto ze darceky nosi jezisko. Som jej vysvetlovala ako to aj na vianoce chodi a jasne ze cela rodina jej bulika o bocianoch a jeziskovi. Inak nechapem ako to tak bezi ze sa takto hovorilo detom a potom jasne ze ukecavat sklamane deti ze to tak neni....a vy ostatne baby tiez by ste sa mohli zdrzat komentov.kazdy sme nejaky.....

horana
10. apr 2014

Boze baby, ved zakladatelka ma jeden jediny prispevok na MK a to tento uvodny 🙂 .
Mozno prave nejaka tretiacka na ZS ktora sa o tom cerstvo ucila v skole, doma sa predtym nedozvedela a tak potrebuje ventilovat pretlak informacii 😠

marionmarion
17. apr 2014

Ano, vysvetli jej to...bude to urcite lepsie ako ked sa to dozvie od nejakych vtipnych spoluziakov a bude z toho v soku...o takychto veciach tiez treba s detmi hovorit...

andrylm
17. apr 2014

to uz davno to preberali v skole v tretom a stvrtom rocniku nie je mozne ,aby to nepochopila,pre mojho syna to bola jedna s tem,s ktorych mal jednotku ,ucitelka povedala, ze ked rozpraval ucivo spoluziaci mali usta otvorene 😀tak ho pocuvali