Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

15 mesačný syn si pichá prsty do očí

majkabr
11. apr 2015

ahojte babenky moj malý si stále pchá prsty do očí ale tak ako keby si ich chcel až vypichnúť. Hrôza sa nato pozerať. Neviete čo o môže byť??

katrinka8
11. apr 2015

@majkabr - ahoj. A koľko má rokov (mesiacov)? Ako dlho to trvá? Neslzia mu očká? Či mu niečo nepadlo do očka. Prach alebo niečo. Neplače pri tom? Trochu to popíš, kedy to robí, ako dlho, často? ...

majkabr
autor
11. apr 2015

Má rok aj tri mesiace. A robí mi to asi dva mesiace. Nie neslzia mu oči pri tom. proste je ticho alebo iekedy podraždeejši ked to robí.

ukulela
11. apr 2015

moze ich mat podrazdene, moze trebars zle vidiet, ja mam ocnu vadu, niekedysa mi "mihaju obrazce" - keby som bola decko, neviem, ako by som zareagovala. ...konzultuj s lekarom, prip. sa pytaj na ocne ... 2 mesiaceje dost dlha doba.

katrinka8
11. apr 2015

@majkabr - súhlasím s @ukulela - asi treba ísť na očné, lebo píšeš, že to trvá 2 mesiace, čo je dosť, a je tiež pritom podráždenejší. Tak mu zrejme niečo v tých očkách vadí. Ale zase, ak by zle videl - to také malé dieťa nevie posúdiť, či zle vidí, keďže nevie, ako je to vidieť dobre. A robí to počas dňa často? Nemôže to mať ako nejakú reakciu na niečo? Každý deň to robí? Či to nie je reakcia na nejaký prach alebo nejaký prostriedok čistiaci (že niečo si čistila a sa z toho niečo vyparuje) - proste akoby alergia.

pribinak
11. apr 2015

Môže to byt aj alergia, proste ho to dráždi v ockach, všetko kvitne a ovzdušie je plne peľov, ako píšu baby, treba behnut na očné a uvidis

haloo21
16. apr 2015

Z TOHO VYRASTIE

Tu začni písať odpoveď...

Odošli