18 mesačný syn ma nemá za nič

zuzkamacken
20. nov 2014

vsetko len tata tata... mne ani pusu neda, zas len tatovi. mam pocit, ze kebyze zmiznem z povrchu zemského, ani si nevsimne.. lekarka povedala, ze sa to stava, ze otec mu je vzacnejsi.. ze to ho prejde. no mne sa to nezda, mate niektora podobnu skusenost? vdaka

siska53
6. nov 2016

@bajanicolas prosim ta,neprezivaj to tak a uzi si,ze si mozes robit,co chces za ten cas.
Ja som bola taka ista,ked prisiel otec tak len na nom nalepena. Kolegynine deti takisto.
Naopak,nasa mala zas dlho-predlho len ja,az teraz,ked ma vyse 4 roky,tak ide viac za nim. To je horsie,ze ona s nim od babatka nejak nechcela vobec byt..
Maly tiez od urciteho casu len tato,nolo mi to luto,ale zas som sa tesila,ze maju pekny vztah a ja som si isla po svojom za trn cas. Casom sa tp zmenilo,ale stale plati,ze maly je viac na tatina a mala viac inklinuje ku mne,no je to vyrovnanejsie oproti napr.roku-dvom dozadu.

bajanicolas
6. nov 2016

@siska53 no ja som rada ze majú pekný vzťah ale občas mi je to ľúto že keď ja niekam idem tak mi ešte aj zakrýva a keď ide priateľ tak veľký plač....

ziwka
6. nov 2016

@bajanicolas aj môj to robil ktokoľvek iný ho vzal na ruky teda myslím ocko, babka a som sa postavila, že ho vezmem zakvačil sa do nich a nie a nie ku mne zo začiatku aj reval tiež som rozmýšľala kde robím chybu ale potom som si uvedomila, že tak ako aj my potrebujeme aj iných okolo seba tak aj drobci. Nesilila som to keď nechcel nechala som ho on potom prišiel sám. Len si vezmi, že drobci sú s nami celý deň teda aspoň ten môj sme len my dvaja a poobede keď príde ocko je celý nadšený, že konečne aj niekto Ďalší. 🙂 on sa cudák ani prezliecť nemôže lebo ho má v pätách všade :D a keĎ si aj odbehne malý reve, že odišiel a zas je len so mnou. Deti potrebujú interakciu aj s inými ľuďmi. To nie je o tom, že nás - mamky neľúbia. 🙂

timea7
6. nov 2016

@bajanicolas buď rada a využi to, je to prechodné obdobie, časom ťa zoberie zase na milosť 😉

bajanicolas
6. nov 2016

@ziwka no presne taktyto istý je aj náš malý 🙂 tiež sme celé dni samy doma a potom príde tatoo tak sa ani prezliecť nemôže ani sám vycikat :D ale už je to v poriadku už ide aj za mnou 🙂 len ženy teraz máme zase ďalšie nejaké obdobie... Pred rým pekne povedal keď niečo chcel mama a keď chcel niečo od priateľa tak ho pekne oslovil tata 🙂 no a teraz vola všetkých mama či je to babka či táto či Starká alebo bratranec všetci sú mama :D