2,5 mesačné bábätko a jeho aktivity

kolinia
8. jan 2012

ahojte maminy, poradte mi, co robit s takym malym babom, mam dcerku v tomto veku a byvame stale u nasich, lebo staviame, stale okolo nej dakto je od malicka, je zvyknuta na kazdeho a nemam problem dat ju pokocikovat alebo na ruky znamym... nie je predsa zlepena z H 😉 , nech si zvyka, ked som s nou ja, tak sa rozpravame, nosime, ukazujeme hocico, len potom moc nevydrzi len tak lezkat, je hrozne aktivna, velmi sa mece a chce sa dvihat na sedenie, otaca sa z boku na brusko atd... nedokaze len tak v klude lezat a potom ma to trapi, ze sa jej nevenujem dostatocne, pripada mi to tak.....

hipp
1. mar 2012

@kolinia
Ahoj aj ja mám skoro dvojmesačne babo a tiez je dost aktívny a navyše spoločenský a taktiež neviem ako to riešiť pretože nie vždy je na neho čas a nebyvame s nikým.

sue
1. mar 2012

@kolinia no u mňa sa osvedčilo to, že som (okrem práce) nezrušila žiadne aktivity - odkedy krpec držal hlávku hore, tak sme chodili na túry, výlety, do múzea, s babami na kávičky, na stretnutia, koncerty atď a krpec bol a je spokojné, veselé dieťa. Zaspí kde sa mu chce a keď sa mu chce doteraz... takže neobmedzovať sa sedením doma.

kolinia
autor
1. mar 2012

No tato tema je pre nas davno pase, krpata ma 4 mes., teraz neviem, co s nou skor! Na kavicky obcas chodime, ale skor po vonku na prechadzky....moje kamosky deti este nemaju a von hocikedy nemozu, lebo pracuju... 😖 Takze asi tolko.....