2,5 mesačnému dieťatku sa nepáči v hlbokom kočíku

zojuskaa
8. mar 2013

Syn ma 2,5 mesiaca a zakazdym ako ideme von tak je to s placom, ked sme zacali kocikovat tak mi pekne spinkaval s radostou som kocikovala, ale teraz sa to tak otocilo, v momente ako ho tam vlozim do kocika vyguli oci a spusti strasny krik, uz sa normalne hanbim s nim chodit von, najskor aj ked plakal tak zaspal ale vcera nechcel zaspat uz vobec, tak som sa aj musela vratit, mate nejaky dobry tip nieco co by mohlo fungovat aby pekne spinkal, alebo mam zmenit kocik...?!
Dakujem

zuzsko
9. mar 2013

mame taky isty "problem", mala ma 5 mesiacov, od narodenia nechce byt v kociku, strasne place ked ju tam dam, potom zaspi na pol hodky, potom dam dole strechu, tak este pokuka, ale nie dlho...a to som sa tesila ako budem dlhe hodiny kocikovat s kamoskami a zhadzovat poporodne kila, hahaha... 🙂 tesim sa ked sa otepli, ked ju budem moct dat do sportaku, lebo tiez je zvedava, chce vsetko vidiet...ale trochu sa bojim ze ani tam sa jej nebude pacit, no uvidime....mam aj klokanku, nech ma odsudzuje kto chce, ona je tam stastna, tak ju tam obcas dam ked doma nieco robim, mam aj Ergo, ale ona v nom nechce byt...aj na to som sa tesila, ako budem nosit babo, tak ako sa ma, v ergonomickom nosici, v satke, ale z erga na svet nevidi ako by chcela...vydrzi v nom tak akurat na mojom chrbte pri vysavani, to som zas rada ze si aspon nieco porobim. vcelku sa toho dost bojim ze ked nebude chciet byt v nosici ani v kociku, ako sa s nou budem premiestnovat? teraz v zime ked este bola malicka sme aj tak moc nechodili v tom snehu, ale co bude v lete?

martuska75
9. mar 2013

@zojuskaa že ťažky 🙂 ????? Malú nosim pred spaním ešte aj teraz a to cez 2 roky. No niektoré deti sa jednoducho ľúbia nosiť, aby im volačo neuniklo. 🙂 V kočíku nič nevidí.