2,5 ročný syn nechce lúštiť sudoku. Poradíte?

slniecko69
6. mar 2015

Ak podobne forum uz existuje, ospravedlnujem sa. Baby poradte, co s nim? Mam ho do toho tlacit? Ako by som ho mohla namotivovat? Uz som skusala vsetko. Rozmyslam ci to riesit s odbornikom.

22beba
6. mar 2015

moj ani kresliť nevie nieto ešte sudoku lušiť ... si robíš srandu alebo čo????!!!! žeby zase nejaka pubina robila z nás kozy? :-O

mirkaandrej
6. mar 2015

Ahoj, nemám s tým osobnú skúsenost, ale ani som sa nestretla s tým, ze by niekto riešil s odborníkom, ze dieta nechce lúštit sudoku.... Nieje nato primalý???? Celkovo, deti by sa nemali do ničoho nútit, ked bude ten správny čas, sam sa do toho pustí.

stanislavao
6. mar 2015

objednat sa na psychatricke vysetrenie so sebou. urcite vam to pomoze.

mszekely
6. mar 2015

ha ha ha lepší blud som už dáávno nečitala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cicus13
6. mar 2015

Krasna tema🙂 urcite aj zmysluplna....chod radsej to sudoku lustit Ty...

maruska.s
6. mar 2015

😀 😀 😀 😀 😀

adka_pajerska
6. mar 2015

Niekto sa tu zrejme nudiii

sense
6. mar 2015

jak som sa fajn pobavila

dai
6. mar 2015

osobne by som to urcite riesila s odbornikom. Tvoj syn nie je normalny - deti obycajne zacinaju so sudoku uz okolo 1.5 roka, hned potom ako sa naucia pisat...
ries to!

lulistek
6. mar 2015

:D neverim ze by to bolo myslene vazne :D

cottonwomen
6. mar 2015

Podla mna celkom k veci otazka .... na MK 😀 😀 😀

mejjus
6. mar 2015

To myslíš vážne , že ešte nevie??? Podla mňa si strašne zbabrala rolu matky ...Ako 2,5ročný by už mal zvládať minimálne!!!! mierne pokročilý stupeň !!!!! Ozaj by si mala ísť za odborníkom !! 🙂

zabudnuta
6. mar 2015

Som myslela, že zle vidím.... Buď našťastie nechutná sranda alebo chúďa dieťa...

evickam1
6. mar 2015

ahoj, podla mna netlac maleho do ziadneho lustenia sudoku, moja ma takmer 4r a netlacim ju do takych veci, ked bude mat chut a bude tomu rozumiet a bude ju to bavit , k odbornikovi to isto nemusis s nim ist , este ma vek na hranie, na to co jeho bavi a nie co chce mamina 😀

morandia
6. mar 2015

to je trocha na zamyslenie riesit u 2 a pol rocneho syna take somariny a este s odbornikom, ved by VAS vysmial ... tak ako pise stanislavao, mirkaandrej, 22beba chodte to poriesit najprv na sebe ...

mimina00
6. mar 2015

???

cuculiatko88
6. mar 2015

Podla mna je zaostaly ked to nevie lustit, ved 2,5 rocne deti uz vedia aj pisat, citat, pocitat cize sudoku by uz mal davno vediet, nas skoro dvojrocny uz aj soferuje 😀 😀 😀

chmurkaxy
6. mar 2015

Náš už dávno lúšti. Ešte nemal ani dva roky. Začal,keď mal 3 mesiace a konečne dokázal správne chytiť ceruzku. Teraz ho ale skôr bavia úlohy z pytagoriády.. Najmä uhly a podobné úlohy.

cubanka
6. mar 2015

😀

jaja34581
6. mar 2015

To je hrozné. Už mal vedieť prečítať Vergília v originále.

fopka
6. mar 2015

😀 😀 😀 😀 😀 Tak tato zabila aj otazku či mozem byt tehotna,lebo mi meska 2 dni 😀

natalym
6. mar 2015

Čo????????????

sednaja
6. mar 2015

Snáď si niektorá z Vás nemyslí, že osoba, ktorá sa tu dnes zaregistrovala a položí zároveň takúto otázku, to aj myslí vážne. Nemá zmysel vôbec reagovať. A ty - autor tejto témy sa nad sebou zamyslí a choď radšej robiť niečo zmysluplnejšie, poupratuj domácnosť alebo sa uč do školy a sem sa zaregistruj až keď na to budeš mať vek,vážny záujem a dôvod.
Zároveň poprosím @admin , uzavri túto tému.

bibiana20
6. mar 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 top 😀 😀 😀 😀 😀

dejnas
6. mar 2015

TROLL 😝

martina888
6. mar 2015

Som umrela teraz ja mam 26 a ledva viem bud si robys srandu alebo potrebujes pomoc ty a nie syn moje nervy to uz co tu je toto

joli15
6. mar 2015

😀 😀 😀 😀 😀

monika15
6. mar 2015

45% forumu je taka somarina takze totovyslo !!! 🙂))))

ja davam 100%

david93
6. mar 2015

nechce, pretože má rozum, pekný víkend všetkým

angel257
6. mar 2015

Ty kokos to čo už je ?? Ani ja neviem lúštiť sudoku a nieto ešte malé dieťa :D inak som sa skvele pobavila :D