2,5 ročný syn si oblizuje ruky

kubuliatko
27. máj 2013

ahojte viete mi poradit co to znamena ked si zrazu zacal moj syn ktory ma 2 , 5 roka oblizovat ruky? a ked ho upozornim nech to nerobi lebo ich ma furt zaslintane a nevyzera to lakavo tak este naschval vyplazi cely jazyk a oblizuje si ich este viac

katy1979
27. máj 2013

moj ma podobne moresy. olizuje seba ci ozuzlava tricko popripade olizuje mna. A reaguje podobne ako ten tvoj. Podla mna to je len faza ktora prejde.

raona
27. máj 2013

moja ma 3,5 r. a začala to robiť teraz, oblizuje si ruky, prsty dáva do úst - predtým to nerobila /zväčša keď pozerá telku, dneska v čakárni u dr. ked sa hanbila pred ľudmi../ .. ked ju upozorním prestane a zachvíľu zase... ide ma z toho poraziť.....

kubuliatko
autor
28. máj 2013

@raona
@katy1979
presne ako vravite. tiez ma ide z toho porazit. a tiez si ich oblizuje este viac ked sme medzi cudzimi ludmi. tak dufam ze to prejde trva to asi tyzden a tiez oblizuje aj mna.

katy1979
28. máj 2013

@kubuliatko u nas to trva uz niekolko tyzdnov 🙂 uz som rozmyslala ci z neho nevyrastie nejaky uchylak a este si k tomu zacal obhryzat nechtz. Na slaktrafenie

kubuliatko
autor
28. máj 2013

@katy1979 ja mam tiez rozne myslienky ci to nie je prejav nejakej psychozy alebo co.

raona
28. máj 2013

naša si takisto aj prsty začala okusovať, ja to nerobím, takže odomňa to neokukala... neviem, no snad ju to časom prejde..

kbeata
29. máj 2013

@kubuliatko presne ako moj 😉 ,a este pridam ze napije sa,pomaly to vypluva,na chodnik,alebo sa vycika do serblika,a vyleje na dlazku,tak striehnem hlavne na ten serblik 😀